Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nord Stream 2. Twardsza postawa Komisji Europejskiej

Nord Stream 2. Twardsza postawa Komisji Europejskiej

Wyświetlaj:
krisban / 31.179.111.* / 2015-11-18 13:11
Ble ble ble.. Kilka lat temu litewski Prezydent powiedział polskiemu nawiedzonemu prezydentowi, że teraz nie czas na wymachiwanie szabelką a z budowy rurociągu (Nord Stream I) należy wyciągnąć korzyści. Ale polskie pajace wolą wymachiwać szabelką. Teraz niezależnie od deklaracji różnych nawiedzonych NORD STREAM II powstanie bo Europie się to opłaci. Niezależnie od pokrzykiwania różnych polskich pseudopatriotów , jeżeli Europie będzie się opłaciło to druga nitka będzie zbudowana. A polskim nawiedzonym proponuję sprowadzanie gazu z Jowisza. Tam jego jest tak dużo (metanu), że nigdy go nie wyeksploatujemy. To, że polskie pajace starają się zrobić wszystko na złość Rosji jest śmieszne. Ekonomicznie szkodzi polskiej gospodarce. Rosja pokrywa 80 % światowych potrzeb na gaz. Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie budowany jeszcze jeden rurociąg – do Chin. Wówczas Rosjanie zaproponują polskim patriotom sprowadzanie gazu w kanistrach z Zatoki Perskiej lub przy pomocy ich rakiet z Jowisza.. I będzie to zwycięstwo polityków nad zdrowym rozsądkiem.
Wszystkim dzielnym obrońcom Ukrainy chciałbym tylko przypomnieć o 120 000 Polakach zamordowanych w okrutny sposób w latach 1942 – 45 przez „przyjaciół” z UPA. Napisałem przyjaciół bo widziałem w TV bratanie się różnych polskich durni z tzw. „prawym sektorem” na majdanie. Czytałem również wypowiedzi polskiego śmiecia, profesora na AJ w Krakowie, który gloryfikował UPA.
PLN430 / 195.93.162.* / 2015-11-17 12:13
I właśnie na Nord Stream 2 solidarność UE się kończy !!!!
jano275 / 83.230.46.* / 2015-11-17 11:28
Jak przeczytałem TELEWIZJA POLSKA MAŁO ŻE ZE ŚMIECHU BOK MI NIE ROZERWAŁO tę STAJNIĘ AUGIASZA powinni w pierwszej kolejności - oczywiście Dworak musi siedzieć na dachu.
gaff78 / 212.183.128.* / 2015-11-17 11:16
Przewodniczącym komisji blokującej Nord Stream jest niejaki Donald Tusk. Czyżby jednak kryptopatriota?;)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
dfdffqefeqeq / 83.12.121.* / 2015-11-17 09:42
"...że po ukończeniu Nord Streamu 2 Rosjanie będą mogli zakręcić kurek z gazem dla Ukrainy, bez obaw przed zakłócaniem dostaw do państw UE..." -ale przecież Ukraina ostatnio chwaliła sie że ruski gaz jest jej do niczego niepotrzebny bo sobie daje radę bez niego i jak ruscy nie obniża dla Ukrainy ceny gazu to się ukraińcy na nich wypną. więc o co kaman?
savastano / 83.11.127.* / 2015-11-17 09:23
Czas na rewolucję! Politycy i urzędasy złapani na kradzieży publicznych pieniędzy powinni mieć ucinane łapy.
mm8 / 88.199.162.* / 2015-11-17 08:20
zagrabił krym, to teraz ukraina putlerowi do niczego nie potrzebna...

Najnowsze wpisy