Nordea opinie

ojciec_tadeusz / 2013-04-11 11:20
czy to prawda ze bank nordea zamierza sie wycofac z polskiego rynku bankowego?? zastanawialem sie wlasnie nad tym czy by tam konta nie otworzyc ale skoro maja sie wyniesc z polski to sam teraz nie wiem ;/
Wyświetlaj:
pandziak / 2013-07-03 13:13
prosze dyskretnie zwrocic uwage,na poziom wiedzy(a właściwie jej brak) u "kadry" zarządzającej w BGŻ. wiedza pracownikow to jest to czym sie podpierają ,aby jak najdłużej trzymac sie przy korycie..miałem okazje
byc swiadkiem takiego zajscia.przy chęci ulokowania srodków,zgodziłem się na przedstawienie oferty przez panią Dyr. jedno precyzyjne pytanie wystarczyło,zeby upewnic sie,ze kobieta ta nie posiada elementarnej wiedzy na ten temat(na pytania dotyczące giełdy,doradztwa,ofert,lokat,kont..)za to jedna z jej pracownic,wezwana "na pomoc"doskonale sobie poradziła..szkoda tych ludzi,bo prawdopodobnie na swoich przelozonych nie mogą za bardzo liczyc.
ten bank omijam juz szerokim lukiem.nie chcę sponsorowac takich niedouczonych "elit bankowych".prosze sobie teraz wyobrazic,ze w placówkach tego banku(pewnie innych tez)sa setki takich ludzi,i nikt nie monitoruje skali problemu..a kazdy z nich chce dobrze zarabiac.. konto jednak miec musze.przeniosłem do PKO BP..
000 / 31.7.46.* / 2013-04-12 13:58
to świadczy tylko o jednym - bank ma kłopoty i tnie koszty
.doradca. / 81.190.61.* / 2013-04-11 11:40
Bank Pocztowy jest polski i pewny.
Piotr i Magda / 2013-04-11 15:32
Zastanawia mnie, bo przed chwila podali informację ze Nordea sie wycofuje, to co w takim razie będzie dalej z klientami Nordea?
zorientowana / 89.76.153.* / 2014-05-11 00:44
Przejmuje je PKO BP

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: