Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

notowania ciągłe w mbanku

notowania ciągłe w mbanku

kokss / 89.174.123.* / 2007-07-22 14:32
witam
moje pytanie to czym roznia sie dwie oferty mbanku w emaklerze: trzy najleprze oferty od pięciu najleprzych ofert. Bo oplaty sa rózne i nie wiem jaka wybrac. tzn co oferuje kazda z osobna. czy to jest podzial na spółki, indeksy czy jak bo nie rozumiem???
Wyświetlaj:
Burn / 217.168.130.* / 2007-08-01 15:04
"a gdzie moge obserwowac ciagle bez opoznienia??"

Ja bym poprosił o odpowiedz tu na forum - przyda to się wiekszej ilości osób, w tym mnie.

Z góry dzięki.
walter / 2007-07-22 20:00
Mam jedno pytanie, bo chodź jestem związany z giełdą prawie rok to jeszcze nie inwestowałem prawdziwych pieniędzy (na razie tylko się uczyłem). Mam zamiar założyć konto w mbank-u i tutaj pojawia się pytanie do tych, którzy już takowe posiadają: czy jest ono naprawdę całkowicie darmowe? czy może jakieś gwiazdki*, których mogę nie zauważyć? czy za usługę emakler dodaną do rachunku trzeba płacić? I przede wszystkim czy jesteście z tej usługi mbank-u zadowoleni?
Za odpowiedzi z góry dziękuję:)
kokss / 89.174.123.* / 2007-07-22 21:19
Za usługe eMaklera sie nie płaci, no chyba ze nie zostanie w ciagu roku przeprowadzona zadna tranzakcja to wtedy bank pobierze 30zł oplaty, ale jak sam pisze moze odstapic od tego. Wiec moze nie byc zadnej opłaty:) Jesli chodzi o to czy jestem zadowolony, to nie moge sie wypowiedziec gdyz sam dopiero zaczynam. Konto jest darmowe, naprawde nic zero null. A i jeszcze jedno kazda tranzakcja w eMaklerze to min 5zł lub 0,39% kwoty od zakupu/sprzedazy akcji
kokss / 89.174.123.* / 2007-07-22 14:49
I jeszcze jedno wiem ze w czasie jednej sesji moge kupowac i sprzedawac ile razy zdaze. wiec jesli sprzedam akcje w ciagu trwania sesji czy pianiazki te beda od razu na moim koncie tak bym mogl kupic inne akcje bedace w "promocji" ??
fazik / 2007-07-22 18:20 / "Gpw-racer"
1. "najlepsze oferty" to w notowaniach ciągłych pokazanie :
jednej, trzech bądź pięciu najwyższych ofert kupna i najniższych ofert sprzedaży

wybierz sobie jedną ofertę na początek bo jest za free i zaczniesz łapać...
2. po sprzedaży akcji $$$ nie wraca od razu na twoje konto ale zostaje na "należnościach" które możesz w każdym momencie użyć do kupna innego waloru. Dopiero jeżeli kasa zostanie na należnościach przez 3 dni sesyjne, wraca na konto mBanku.
niedowiarek / 2007-08-01 10:55
a gdzie moge obserwowac ciagle bez opoznienia?? prosze o odp na emailik....
niedowiarek2 / 212.122.207.* / 2007-08-01 10:54
a gdzie moge obserwowac ciagle bez opoznienia?? prosze o odp na emailik....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy