Forum Forum inwestycyjneForex

Notowania franka szwajcarskiego. Dziś kosztował prawie cztery złote

Notowania franka szwajcarskiego. Dziś kosztował prawie cztery złote

Wyświetlaj:
em780 / 62.92.134.* / 2015-01-29 22:38
szkoda mi tych pogodynek w stylu Marcina Kiepasa. wystarczy wrzucić w google "marcin kiepas" kurs franka, i wtedy widać jak przewidywał pogodę wcześniej. nie ma co się sugerować opiniami "analityków", naprawdę mi ich szkoda bo zarabiają kasę za plecenie trze po trzy pomimo, że sami sobie zdają sprawę że plotą, a co gorsza na tych przepowiedniach inni tracą :(
Polak Maly / 91.193.208.* / 2015-01-29 20:27
Rzadam rezygnacji Rzadu Polskiego poniewaz nie reprezentuje interesow pożyczkodawcy Polskiego.
Nie myśle tu tylko o frankowcach, myśle o zlotówkowcach i eurowcach. Wszyscy za 300 tys zl kredytu zaplacicie 600 tys zl po 22 - 25 latach. Ja pytam dlaczego lichwa i zlodziejstwo jest oficjalnie w Polsce na prawie i dlaczego mozna takie numery robic. Oczywistym jest ze kwota zysku powinna byc stala i powiem krotko te kredyty sa dla ludzi ubogich zeby mieli gdzie mieszkac. I zysk z takiego kredytu powinien byc staly. Podaje tabele przykladową:
bierzesz na 10 lat 300 tys placisz 50 tys bankowi, bierzesz na 20 lat placisz 400 tys bankowi, bierzesz na 30 lat placisz 450 tys
slowem to uwzglednia psucie pieniadza przez panstwo bo pieniadz jest coraz mniej wart kazdego roku poprzez inflacje tworzona przez nierzad. 50 tys zl za kazde 10 lat to utrzciwa zaplata. Na kredytach hipotecznych nie powinno sie zarabiac 2 krotnosci lub 3 krotnosci pożyczki. Jak mozna tak kraść i jeszcze bezczelnie mowic ze to kredyt. Nastepnym super numerem jest to ze nawet jesli oddasz dom to i tak musisz placic kredyt ja sie pytam od czego bo umowa jest na dobro ktorego juz nie mam. Jezeli to nazywamy utrzciwoscia to zaden bankowiec nie ma pojecia czym ona jest. Kredyty hipoteczne powinny byc udzielane tylko przez Panstwo Polskie na bardzo niski procent. Kazdy bank ktory pożyczył na tych zasadach powinien byc zamkniety i zlicytowany. Zlodzieji sie nie toleruje w zadnym zdrowym Panstwie.
gościu / 5.134.65.* / 2015-01-29 20:51
Przez błędy ortograficzne nie da się czytać Twojej wypowiedzi.
demokracja / 80.55.243.* / 2015-01-29 20:25
Proszę Arbitra Bankowego aby mój bank wystawił harmonogram spłaty w PLN ,

kontrakty terminowe na CHF mnie nie interesują -
bank obiecywał, że będzie tanio a podsunął mi papiery na kontrakt terminowy na walutę bez zabezpieczenia, tj. że ja bankowi będę sprzedawał franki po 2,5 zł przez 30 lat.
cosmoss / 83.26.40.* / 2015-01-29 20:25
Wróżenie z fusów. Oddać mieszkania, ogłosić upadłość konsumencką i koniec kłopotów, tak doradza znany analityk. Dawniej doradzał wszystkim kredyty w tej diabelskiej walucie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ddd133 / 185.48.176.* / 2015-01-29 20:16
jeszcze troche bedzie po 3 zł dobrze ze uwolnili kurs w koncu .Polska gospodarka mocna ,niedługo sie przewalutuje.
Natine / 217.96.20.* / 2015-01-30 09:12
Zrobić im po 40 % odsetek za złotówkę!!!!
marian134 / 94.254.145.* / 2015-01-29 20:29
Ja bym chciał chociaż 100 zł za 1 ranka. takie głupie pisanie tego co nie ma takiego kredytu. Na słuchałeś się głupot ze ci co brali kredyt we franka to zamożne osoby. I chcialy zarobic.Jednak nie wszystkie. Jakoś ja w 2006 roku nie mogłem dostać kredytu w zł i musiałem taki kredyt we franka wziąść bo innego bym nie dostał bo zdolności nie miałem (100000 na 30 lat .a mój zarobek 1270 zł bo żony nie brali pod uwagę gdyż miała umowę na pół etatu pomimo iż robiłem po 12 godzin prywatnie.cieszyła się ze chociaż taka miala) nie miałem wyjścia innego. To nie pleć głupot jak nie jesteś w takiej sytuacji jak wiele polskich rodzin.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
poszukiwać / 83.23.135.* / 2015-01-29 19:15
CYTAT: "Aleksandra Zajac a to z forum na Gazecie:
"@jannowak76
pracuję w agencji PR, która ma podpisaną umowę z jednym z banków. Ostatnio nasz bank zażyczył sobie, żeby w ramach bieżącej obsługi zamieszczać fałszywe opinie na różnych forach w internecie, sugerujące, że:
- "frankowicze" wyciągają łapę po publiczne pieniądze
- "frankowicze" są zamożnymi cwaniakami/kombinatorami, których zgubiła chciwość
+ ogólne szczucie kredytobiorców złotówkowych na frankowych (że niby frankowi wcześniej szydzili ze złotówkowych, więc teraz jest na odwrót)"
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
zxc12 / 178.42.199.* / 2015-01-29 18:59
"Wychodząc na przeciw oczekiwaniom sadowników obniżyliśmy wartość złotego, aby pobudzić export. teraz każdy Szwajcar za 1 franka będzie mógł kupić cały przyszłoroczny zbiór jabłek."
vanexport / 31.41.145.* / 2015-01-29 18:55
To nie frank dziś spadł ale złoty umocnił się do wszystkich walut !!! Nawet do rosnącego euro.
Zwyżka jest chwilowa i ma charakter spekulacyjny.
To jest naprawdę dobry moment na kupno dużej ilości franków - w kolejnych dniach będzie sporo drożej. Dziś frank już tańszy nie będzie - JUTO CZYSTY ZYSK JEŚLI KUPISZ GO JESZCZE DZIŚ - Z pewnością kilka procent w górę
Bye / 81.30.132.* / 2015-01-30 09:15
a ty kto?? Nostradamus? Napisz jeszcze że to jest bardzo dobry moment na przewalutowanie!! Jak Piechociński!! Na usługach którego banku piszesz te bzdury!!! Tak wygląda nakręcanie gospodarki w Polskim wydaniu!! A fachowcy już widzą na horyzoncie spadki wszystkich walut i mamy właśnie ostatni moment na realizowanie zysków, również maksymalnych zysków na kredytach CHF! Realna wycena PLN docelowo to 2 EUR w parytecie z CHF!!! Osiągane na przestrzeni następnych 5-6 lat! Chyba że wcześniej nastąpi rozłam EU!! Wtedy podzielimy los Ukrainy!
kapeer / 81.219.244.* / 2015-01-30 12:21
Szczurka ruszyło sumienie :)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Leszek balcerOwicz / 91.189.219.* / 2015-01-29 20:08
Bedzie. Dojdzie do 3,7 i sie zatrzyma.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy