Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nowa lista leków refundowanych. Ile zapłacimy?

Nowa lista leków refundowanych. Ile zapłacimy?

Wyświetlaj:
emeryt lghfs / 79.184.91.* / 2012-03-01 07:09
ja płacę o 35% mniej niż przed zmianą i słyszę,że moji znajomi też płacą mniej.
Wrzask słychać tylko ze strony lobbystów
w tym targowicy lekarskiej.niech się smażą w piekle,a w najgorętszych kotłach ordynatorzy,którzy zamiast serca mają głębokie kieszenie.
3gz3kutoR / 89.230.76.* / 2012-03-01 14:15
Gówno prawda. Ostatnio rozmawiałem z kobietą chorą na cukrzyce i jak dawniej bez problemu mogła zadbać o odpowiednią dietę i mieć na leki. Tak teraz zaczyna się zadłużać i wpadać w większy dołek, nie tylko finansowy, ale i psychiczny!
@@@ / 89.68.238.* / 2012-03-01 10:45

ja płacę o 35% mniej niż przed zmianą i słyszę,że moji znajomi też płacą mniej.

Ty i twoi znajomi "placacy mniej" czyimi sa lobbystami?
Tego rzadu kierowanego przez oszusta?

Ja przed zmiana placilem 6.40zl miesiecznie dzisiaj place 78zl.
Ksin / 89.206.40.* / 2012-03-01 06:57
Niestety już widze na własnej skurze efekty.
Moje leki za które płaciłem 1gr (choroba przewlekła, musze je brać codziennie) teraz kosztuje ponad 24....
~jurga / 83.7.6.* / 2012-03-01 06:53
Przecież to rząd oszustów. Jeżeli spojrzeć na Polskę od 1945 roku, to obiektywnie patrząc najwięcej dla kraju zrobili tak opluwani przez styropianowców "komuniści". Że i wtedy były grupy ludzi którzy tracili w tamtym ustroju ? Tak, lecz była to zdecydowana mniejszość, mały odsetek społeczeństwa. Gdy porównamy to z tym, jaki odsetek społeczeństwa funkcjonuje teraz na granicy wegetacji, a jaki dzięki "transformacji i reformom" nie wie co robić z pieniędzmi, to widać, że wówczas większość zyskała,mniejszość straciła-za styropianowców odwrotnie. "Komuniści" zlikwidowali analfabetyzm, styropianowcy działają tak, by Polacy znów stali się wtórnymi analfabetami."Komuniści" odbudowali Polskę po zniszczeniach wojennych, wybudowali setki zakładów przemysłowych (oczywiście nie sami,dzięki pracy polskiego społeczeństwa), styropianowcy te zakłady polikwidowali lub rozsprzedali.Takie przykłady można mnożyć. I proszę nie wyjeżdżać z "octem na półkach". Przeżyłem tamte czasy,wiem jak było naprawdę i potrafię znaleźć w nich pozytywy jak i dostrzec negatywy. Także proszę nie mówić o ucisku i prześladowaniach w tamtych czasach: dzisiejsza totalna inwigilacja obywateli, bandytyzm fiskalny ze strony państwa w stosunku do obywateli, kilkadziesiąt rodzajów służb które mogą karać, zakłuć w kajdanki, podsłuchiwać i zbierać dane o obywatelach to "pan pikuś" w porównaniu z Milicją i SB w latach socjalizmu.
Poprawny / 89.174.61.* / 2012-03-01 14:53
Nawiązując do ~jurga w pełni się zgadzam.Niedawno zapłaciłem za dwie wizyty po ok.15 min,2 razy po 160 zł,czyli 320 zł(leczenie kanałowe)Od 1966 r może i wcześniej w szkołach był dentysta i lekarz(2 razy w tygodniu)W szkołach zawodowych były posiłki regeneracyjne.A teraz nie ma dentysty,lekarza,posiłków regeneracyjnych,czyli to co powinno państwo dać przyszłości Narodu a dają g....o,Dziwię się,że posłowie pamiętający tamte czasy milczą i nawiedzonych nie uświadamiają w prawdzie jaka była,podobnie kler rżnie głupa(jestem katolikiem i śledzę z uwagą kazania a prawem dla mnie jest 10 przykazań,które staram się przestrzegać dzięki czemu nie miałem do czynienia z Policją,sądami i innymi kłopotami.
~jurga / 83.7.6.* / 2012-03-01 07:13
W tekście głównym popełniłem błąd.
Jest :

dzisiejsza totalna inwigilacja obywateli, bandytyzm fiskalny ze strony państwa w stosunku do obywateli, kilkadziesiąt rodzajów służb które mogą karać, zakłuć w kajdanki, podsłuchiwać i zbierać dane o obywatelach to "pan pikuś" w porównaniu z Milicją i SB w latach socjalizmu.

Powinno być :
Milicja i SB w latach socjalizmu to "pan pikuś" w porównaniu z dzisiejszą totalną inwigilacją obywateli, bandytyzmem fiskalnym ze strony państwa w stosunku do obywateli, z kilkudziesięcioma rodzajami służb które mogą karać, zakłuć w kajdanki, podsłuchiwać i zbierać dane o obywatelach.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy