Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nowa oferta Polskiego Busa

Nowa oferta Polskiego Busa

Money.pl / 2015-09-14 18:26
Komentarze do wiadomości: Nowa oferta Polskiego Busa.
Wyświetlaj:
Pasażer / 89.64.36.* / 2015-09-14 18:39
Polski bus masakra. jechalem ostatnio do pragi z zona. z lazienki smierdzialo, ludzie sciagali buty wiec jeszcze lepszy zapach, malo miejsca na nogi, zadnego poczestunku.. stawal na stacji gdzie wc platne 1zl a kierowcy kawe i wc za darmo. jak wracalismy to ludzie w kurtkach siedzieli bo klima byla tak ustawiona dopiero po mojej interwencji wlaczyli cieplo. wiec nawet za 1 zl wiecej nimi nie pojade.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Myślący / 94.254.198.* / 2015-09-15 11:13
Śmierdziało?W treści sam sobie odpowiedziałeś dlaczego.Gdyby ludzie więcej dbali o swoją higienę i nie korzystali z WC bezpośrednio po ruszeniu autobusu z dworca-nie byłoby takich warunków podróży.Sam często korzystam z usług tego przewoźnika i widzę,że wina nie leży tylko po stronie PB,ale bardziej po stronie pasażerów-płacę,więc korzystam,wymagam i mam wszystko w d...pie.Gdyby ludzie zmienili mentalność i podejście do życia,wszystkim żyłoby się lepiej.

A jeśli chodzi o smród z WC,to już wyjaśniam:jest w tych pojazdach 1(jeden) zbiornik na wodę,którą spłukuje się fekalia do JEDNEGO zbiornika,który ma swoją określoną pojemność.Jeśli jest ten zbiornik przepełniony,to rzeczą normalną jest,że z niego będzie śmierdzieć.Więc na przyszłość zanim napiszesz takie bzdety jak powyżej,panie Pasażer,zastanów się dobrze co chcesz napisać i zapoznaj się z tematem,który chcesz opisać
Bodo / 79.190.69.* / 2015-09-14 18:36
Z Warszawy do Krakowa i Wrocławia poczęstunek na pokładzie?Aa na dłuższej linii Warszawa-Berlin pasażerowie jadą o tzw. "suchym pysku". Ciekawe według jakich kryteriów Polski Bus o tym decyduje?
zuza0606 / 89.64.7.* / 2015-09-15 21:57
jak ktoś chce poczęstunek niech poleci sobie samolotem co wymagacie za taką cenę....bez przesady
Kosa444 / 37.47.62.* / 2015-09-14 19:19
Pewnie zależy to od ilości pasażerów na trasie, ale co ja się tam zanam.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wojage / 31.175.73.* / 2015-09-14 18:27
no i co z tego czy to dla uchodzców??
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy