Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nowa ordynacja podatkowa: we wrześniu rząd przyjmie założenia

Nowa ordynacja podatkowa: we wrześniu rząd przyjmie założenia

Wyświetlaj:
tio / 31.183.196.* / 2015-05-14 09:23
pracownika się zwalnia za po okresie próby a w rządzie niema nawet takiego okresu
Viki745 / 79.191.75.* / 2015-05-14 09:27
Już nie wierzymy...możecie tym ściany wytapetowac! NIC NIE ZROBILISCIE dla nas!!!
nowa 343 / 83.23.86.* / 2015-05-14 09:23
Bzdury! Kolejne obietnice bez pokrycia. Dzisiaj biurokracja jest chora. Zwiększyli i wydłużyli procesy uzyskiwania pozwoleń. To zwykłe kłamstwa na potrzeby zbliżających się wyborów. Kukiz miał rację. Wszystko powinniśmy zbudować od nowa i jako obywatel mieć pełną kontrolę i wpływ na wydawane środki finansowe. Musi powstać komisja obywatelska która będzie kontrolować wydatki polityków. Oni są jak hieny . Nie produkują tylko żyją z nas i rządzą nie swoimi pieniędzmi. Żegnaj PO i PIS . Koniec z migracjami polityków. Do pracy panowie.
Kooksik / 79.190.131.* / 2015-05-14 09:22
Teraz to będą wymyślać super reformy przed wyborami. My już nie chcemy kiełbasy z tej masarni!!!
Marcin101292 / 109.173.177.* / 2015-05-14 09:22
"We wrześniu" i wszystko jasne. PO już tak się boi że zostanie odsunięte od stołka, że ratują się każdą możliwą zmianą. Polacy nie dajcie się znowu nabrać, zmienią prawo podatkowe, wygrają wybory i znowu nic się nie będzie działo, aż do następnych wyborów i tak ciągle. PiS ? Wale ich niż PO, mimo że nie lubię tej partii, ale podczas ich rządów płaciłem mniejsze składki ZUS, nie okradli mnie jak PO ze stopnia niepełnosprawności, nie podwyższyli ani VAT, ani wieku emerytalnego. W ostatnim czasie Jarek też się trochę opamiętał z dziwnymi komentarzami więc wole PiS.
nowa fala / 83.23.86.* / 2015-05-14 09:21
Bzdury! Kolejne obietnice bez pokrycia. Dzisiaj biurokracja jest chora. Zwiększyli i wydłużyli procesy uzyskiwania pozwoleń. To zwykłe kłamstwa na potrzeby zbliżających się wyborów. Kukiz miał rację. Wszystko powinniśmy zbudować od nowa i jako obywatel mieć pełną kontrolę i wpływ na wydawane środki finansowe. Musi powstać komisja obywatelska która będzie kontrolować wydatki polityków. Oni są jak hieny . Nie produkują tylko żyją z nas i rządzą nie swoimi pieniędzmi. Żegnaj PO i PIS . Koniec z migracjami polityków. Do pracy panowie.
eto573 / 31.183.196.* / 2015-05-14 09:21
Polacy za nie spełnione obietnice powinni was wszystkich już dawno na nogach wynieś
sru / 31.178.180.* / 2015-05-14 09:21
jakoś nie wierzę PO, pewnie to marchewka wyborcza
gvbjhdfctrcdvyjfuyjh / 89.228.100.* / 2015-05-14 09:21
Super do września. Przeciągną do wyborów a jak nie daj Bóg wygrają to zad sobie tym podetrą.
Polka 1 / 178.215.197.* / 2015-05-14 09:20
O rany nagle, kiedy pod stopami się pali wszystko można zrobić i referendum i zmiany ustawy i wiele, wiele innych rzeczy.
Przed wyborami wszystko jest możliwe i wszystko da się jakoś załatwić- a co po wyborach ???????? marazm, bieda,
arek74 / 80.53.182.* / 2015-05-14 09:28
A po wyborach nowy rząd (w tym także rząd obecnej władzy) rozpoczyna prace niejako od początku. Każde nowa kadencja sejmu to niejako nowe rozdanie, w którym nie są kontynuowane prace z poprzedniej kadencji lecz wszystko zaczyna się od początku. Czyli, na wrzesień założenia i konsultacje społecznej nowej ordynacji, w październiku wybory i nowy sejm oraz nowy rząd zaczynają wszystko od początku i przez ponad trzy lata projekty są konsultowane, poprawiane, omawiane itd. po czym na miesiąc przed wyborami jest przedstawiany kolejny projekt, wybory i zabawa od początku. Tak można się bawić przez dekady.
tyle699 / 31.183.196.* / 2015-05-14 09:20
https://www.youtube.com/watch?v=DHksA4sVoqQ
Okradziony Polak / 213.158.219.* / 2015-05-14 09:18
Teraz mam nadzieję, że nareszcie będą możliwości zakończenia mojej sprawy, która trwa już 27 lat i nikt w tym czasie nie pomyślał, gdzie mam z moją rodziną mieszkać, po tym jak m. st. W-wy w 1988 r. przeprowadzono usługę pośrednictwa m. st. W-wy w zamianie mojego własnego mieszkania na lokal kwaterunkowy przeznaczony na sprzedaż. Decyzję wydano bardzo szybko, w wyniku której, w ciągu jednego miesiąca oddałem moje własne mieszkanie, mając nadzieję, że w zamian otrzymam żądany lokal kwaterunek. Niestety, jak się okazało, to w lokalu kwaterunkowym przebywała rodzina, która za jego opuszczenie zażądała zapłacenia jej wysokiej kwoty, zatrudnienia syna na stanowisku dyrektora w mojej firmie itd. Stanowczo odmówiłem spełnienia tego szantażu, gdyż podlega to odpowiedzialności karnej z art. 66 ust. 1 Prawa lokalowego. Jak się okazało, tj. po pół roku od uprawomocnienia się tej decyzji i zdania mojego mieszkania, m. st. W-wy wszczęło postępowanie administracyjne z wniosku tego szantażysty, który nie chciał przeprowadzić się do przydzielonego jemu mieszkania komunalnego.
Najtragiczniejsze jest to, że urząd popełnił kilka rażących naruszeń prawa, w tym wydając trzy błędne decyzje, zaakceptował prawo do żądania odstępnego za mieszkanie kwaterunkowe i 11 lat prowadził postępowanie administracyjne, które wygrałem, ale tego lokalu kwaterunkowego już dawno nie było. Obecnie m. st. W-wy żąda ode mnie, za pośrednictwem komornika, abym zapłacił za pustostan, który z jego powodu musiałem zasiedlać. Mając na uwadze powyższe i sprawiedliwość społeczną, w ostatnich dniach złożyłem do Prokuratury Generalnej zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez m. st. W-wy, który nie zgłaszając z urzędu tego przestępstwa do Prokuratora, de-facto uznał prawo do pobrania łapówki. Najgorsze jest to, że urz. m. st. W-wy pozbawiając mnie mieszkania i wymeldowania, nigdy nie pomyślał, gdzie mam zamieszkać z rodziną, a przy okazji nas wymeldował z Polski. W konsekwencji doprowadziło to utracenie płynności finansowej, gdyż nie mogłem wznowić działalność gospodarczą i znaleźć jakiejkolwiek pracy bez stałego meldunku w Polsce, a ponadto straciłem prawo do emerytury.
Niejadek / 77.253.203.* / 2015-05-14 09:18
Musztarda po obiedzie
Piuotr G... / 83.21.41.* / 2015-05-14 09:18
No i znowu będzie stera artykułów i paragrafów w których każdy się pogubi. Czyż nie lepiej to wszystko wywalić do kosza zrobić jeden równy dla wszystkich 18 i 32% Zlikwidować ZUS Krus Urząd Skarbowy i inne a w zamian utworzyć jeden Urząd Podatkowy w którym będą oddziały ZUS-u podatkowe itp. i tam już między sobą będą rozdzielać gdzie ile jaki % kwoty a prywaciarzom dajcie pracować a nie wiecznie studiować idiotyczne papierki. Ale to co tu pisze to i tak nie ma siły przebicia bo masa pasożytniczej biurokracji poszła by na bruk albo musieli by się zabrać do roboty a i prezesów by się zmniejszyło ale za to jakie byłyby oszczędności. Tu są oszczędności jasność i sprawiedliwość a cała reszta z tymi ustawami i artykułami to wielki bajzel i tyle
zojka / 46.148.170.* / 2015-05-14 09:17
Nie można wierzyć w nic, co mówi pani Kłamczucha
cekl / 31.178.154.* / 2015-05-14 09:16
Mówiłam to od bardzo dawna. Że nadejdzie taki czas, że ludziom otworzą się oczy. I to jest ten czas. Nie bójmy się zmian, które mogą Polskę postawić na nogi. Myślę, że początek będzie bardzo trudny, bo prawie wszystko należy zmienić od podstaw, ale Polacy przy mądrym zarządzaniu i odpowiedzialnych ludziach damy radę. Musimy myśleć o naszych dzieciach, wnukach.Niech Bóg nam pomoże!
Tomi520 / 78.8.163.* / 2015-05-14 09:37
Wszystko ok tylko z tym Bogiem przesadziłaś. Sami musimy sobie pomóc.

Najnowsze wpisy