Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nowa ordynacja podatkowa: we wrześniu rząd przyjmie założenia

Nowa ordynacja podatkowa: we wrześniu rząd przyjmie założenia

Wyświetlaj:
Izajasz / 95.40.114.* / 2015-05-14 09:09
Komisja zacznie prace we wrześniu, a od października będzie je kontynuować w Budzie Ruskiej, z braku lepszego miejsca.
Niektórzy członkowie komisji będą pytani o zdanie podczas widzeń na Białołęce.
zxxx / 164.126.237.* / 2015-05-14 09:05
PRAWO POWINO BYC JASNE A NIE STANOWIC MINY urzednik powinien rozwiazywac wszelkie uwagi juz przy zlorzeniu wniosku wszelkie rozbierznosci powiny byc rozpatrywane na zasadzie by podatnik czul klientem aparat skarbowy podatkowy to nie oboz zaglady tylko urzad gdzie podatnik ma prawo uzyskac jasna pomoc to obiecywal prezydent i skonczylo na obietnicach za to mandaty poszly o 150 procent w gore
KjKing / 62.43.134.* / 2015-05-14 09:04
styczeń 2015,
Adam MICHNIK :
"Komorowski przegra wybory tylko, jeśli pijany przejedzie na pasach zakonnice w ciąży"
CBOS zapewniał o 78 procentowym zaufaniu społecznym.
GRATULUJEMY wiedzy o społeczeństwie !
rowerzysta - / 87.206.28.* / 2015-05-14 09:04
Podobno ponad 500 dużych polskich firm nie płaci podatków w Polsce. W skali roku są to miliardy zł. Rząd miał zająć się tym. Łatwe pieniądze zasilające nasz budżet. Czyżby ktoś dotarł tam gdzie trzeba z tym co trzeba?
mesio / 77.252.103.* / 2015-05-14 09:04
Nie wiem jakie wy macie spostrzeżenia na ulicy ja myślę tu głównie o Warszawie odcinek Puławskiej od Piaseczna do Centrum, nie zauważyliście że zniknęły radiowozy, z ulic, nie ma kontroli pod wiaduktem trasy S, nie mija nas co chwila radiowóz kia kombi, czyżby kolejna próba pokazywania jak w Polsce jest dobrze, spokojnie, bezpiecznie, Policja nie nęka, nie sprawdza nie wisi na kierowcach. Jakie to wszystko piękne pomiędzy wyborami wszystko dla Nas podatników, i referendum w sprawie jow-ów, i spokój na ulicach, jaki ten kraj Wspaniały jaki dobry, uczciwy dla Nas biednych ludzi,rzeczywistość jest zgoła inną przygniata i nie daje normalnie żyć szczególnie zimą. Wynagrodzenia za usługi na żenującym poziomie za to Zusu płać za czwórkę ludzi 6500 zł co miesiąc, latem jeszcze jako tako zimą mirabelki i szczaw oczywiście mrożone za letnich czasów dobrobytu wszelkiego. Nie uda Wam się mnie zwieść ja nie mam żadnych złudzeń PIS niech się dogada z Kukizem jeśli zostaną wygrani, ja poprę Kukiza i postaram się tej partii pomóc swoją osobą. PO miała wielką szansę prezydenta i większość w rządzie nie zrobili nic pożytecznego dla czego mówię tak krytycznie, bo jeżeli zrobiono wiele dróg ale za bajońskie sumy które rozpłynęły się zanim trafiły do wykonawców ( pozostało około 40 % ) i Ci ludzie z tych resztek budują i jeszcze muszą zarobić, o jakim budowaniu mówimy. Ile w Polsce dróg autostrad które po roku dwóch już są remontowane? Bajońskie sumy dalej rosną a Polacy coraz bardziej zadłużeni tracą niezależność i suwerenność nie wspomnę o rzeczy najważniejsze próbie odebrania Nam rodowodu Polski, ścierania na pył, przeinaczania Historii, z Wielkich Patriotów robienie wrogów z Wrogów Bohaterów, przykładów mamy ogrom. Jestem Prawdziwym Polakiem ludzi szanuję, chce ludziom pomagać, chcę wspierać postawy Patriotyczne, dbać o ojczyznę, i chcę byście Polacy też tak na to spojrzeli. To nie jest tak że jestem za PIS-em; nie, choć Polsce mniej szkodzą ustawy PIS-u bo zabiegają bardziej o polskie interesy, jestem zdania że najlepsze co powinno spotkać PIS to oświadczenie Jarosława o rezygnacji z partii, to był by prawdziwy przełom. Wiem boicie się niezdecydowani Wyborcy że znów będą te batalie smoleńskie, jestem zdania zostawmy to w swoich głowach każdy już wyrobił sobie opinię, na podstawie pozyskanych informacji, a jak będzie pokaże historia i jak było naprawdę nie dowiemy się ani jutro ani za 15 lat. Tu nie chodzi o to byśmy dzielili się jako ludzie, jedno spójne jest to że to narodowa tragedia i tego się trzymajmy. My teraz nie głosujemy dla siebie, bo by odkręcić 10 lat ostatnich rządów potrzeba mądrego rządzenia 30 -40 lat - zróbmy to dla Naszych dzieci i wnuków nie dla siebie.
Robal_pl / 212.2.96.* / 2015-05-14 09:03
A znajdzie się prawo do jak najniższego opodatkowania? Bo to wymieniono to zasłona dymna i pitolenie w bambus. Bla, bla, bla. A podatek i tak z ciebie wyciągniemy, najwyżej z uśmiechem na twarzy poborcy.
adolfek / 178.36.54.* / 2015-05-14 09:03
Dojdziemy do normalności jeżeli wyrzucimy na zbity pysk Bula Komorowskiego,wstretna zakłamaną pokrakę Kopaczową,Tuska,Halickiego,wielkiego i pustego łba Piechocińskiego,Sawickiego i resztę skorumpowanej bandy
moni642 / 91.230.76.* / 2015-05-14 09:03
Nic nie da... to wszystko jest za póżno...
Tonący wszystkiego się chwyta...
Trzeba było przez cały czas rządzenia myśleć o ludziach... i dla nich tworzyć prawo... a nie przeciwko nim...
jaś / 31.42.19.* / 2015-05-14 09:01
A dlaczego nie ma nic o likwidacji największej komuny jaką pozostał i jest K R U S !!!!!!!!!!!
xel / 31.178.154.* / 2015-05-14 09:00
Ta... po konsultacjach społecznych... Takie bajki to już nas Polaków nie interesują. Na jesieni to już po Was w rządzie śladu nie będzie. A może i nawet w sejmie.
imas / 195.205.237.* / 2015-05-14 08:59
PO już dziękujemy teraz czas was rozliczyć i kogo trzeba do p****** wsadzić, i nie ściemniajcie bo jak wygracie to i tak nic nie zmienicie
Czarny tulipan / 109.196.47.* / 2015-05-14 08:59
Niech rzad idzie do posredniaka i przezyje miesiac za 500zł
Trzeba sprawdzic ich majatki skad maja na wygodne zycie i ile na kradli iile maja domów i pałacy niech oddaja kase narodowi,skasowac złodziejski NFZ!
luki1546 / 83.5.5.* / 2015-05-14 08:58
A JA MAM PROŚBĘ DO kór.... nędzy aby ktoś w końcu dobrał się do MARKETÓW i zagranicznych koncernów które robią z POLSKI trzeci świat.
NIE płacą podatków lub bardzo małe.
Nie ma się czym podniecać jak zapłacą kilka milionów podatków PRZY SWOICH OBROTACH.
Podatki w tym kraju płacą najbiedniejsi i małe i średnie przedsiębiorstwa które nie wyprowadzają dochodów zagranicę i nie zatrudniają sztabu oszustów (doradców podatkowych do tzw. optymalizacji podatków)
pod2015 / 91.206.181.* / 2015-05-14 08:58
Czytając propozycję nowej ordynacji myślę że Rząd robi to pod siebie .My mali dopatnicy pilnyjemy swojch podotków i placimy je na biezaco.Proszę o wprowadzenie trzeciego progu podatkowego 50% to będzie dotyczyć wlaśnie Was bogacze,ale tego Rzad niechce zrobić.Zlikwidować SENAT,tego też nie zrobią Ujednolicić emerytury,tz.wszyscy równo, jeśli teraz zarabisz dużo to odłożysz sobie Proste
Autor636 / 109.95.235.* / 2015-05-14 08:58
Gnoje z Parii Oszustów przyjąć system z Niemiec! Szczurek ty od najniższych podatków specjalisto !Won na jesieni od koryta Won !!!

Najnowsze wpisy