Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nowa Rada Polityki Pieniężnej. Czy to dzięki niej PiS dostanie swój bilion złotych?

Nowa Rada Polityki Pieniężnej. Czy to dzięki niej PiS dostanie swój bilion złotych?

Wyświetlaj:
romuś886 / 85.11.107.* / 2015-10-29 17:58
tylko te populistyczne hasła najbardziej uderzą w nas, szaraczków. Wzrośnie oprocentowanie kredytów, wzrosną ceny w marketach i to o wiele wiecej niż da podwyższenie kwoty wolnej od podatku. Ciekawe, czy wtedy będziecie też takimi PiSoentuzjastami, gdy okaże się, że powinniśmy mieć na koncie więcej kasy, a jej będzie mniej. Jeszcze niech uruchomią katastrat, odbiorą pielęgniarkom to co dał im prof. Zębala, zablokują możliwość wybrania swoich oszczędności {patrz Putin}, to myślę, że widłami i siekierami pogonicie też rząd i parlament na wieki. AAAA i niech dadzą patologii wielodzietnej najlepiej po 1500 na każde dziecko a patologii górniczej po 15,16,17 i 18, bo przecież mają za mało.
TheGuru / 77.65.85.* / 2015-10-29 17:53
PiS chce waszego dobra ... chować kosztowności !!!
markos1 / 89.71.86.* / 2015-10-29 17:15
Moim zdaniem powinno się zmienić konstytucję w kwestii wyborów.Prawo wyborcze powinni mieć tylko ludzie którzy płacą w naszym kraju podatki i tylko oni powinni mieć wpływ na to w jaki sposób wydawane są ich pieniądze.Wybory powinny być jawne żeby każdy wiedział na kogo kto głosował.Wówczas podatnicy którzy głosowali na np PIS powinni ponosić konsekwencje ich ewentualnie błędnych decyzji i ze swoich podatków płacić za ich błędy.Wówczas wyborcy zastanowili by się dziesięć razy nad tym na kogo głosują a nie kierowali się emocjami przy wyborze partii .Gdyby nie chcieli brać odpowiedzialności za konkretną partię wówczas nie muszą głosować.To samo dotyczy wszelkich religii które powinny być finansowane tylko z kieszeni tych osób które wyznają daną religię.
jano275 / 83.230.46.* / 2015-10-29 17:12
Jeszcze PiS nie jest zaprzysiężony jeszcze nie jest utworzony rząd a takie debile już jączą,ośmieszają itd. jak już zaczną rządzić to będę wszystko robić żeby takie szuje były rozliczone za wszystkie oszczerstwa.
markos1 / 89.71.86.* / 2015-10-30 06:46
Nie mam pojęcia kim jesteś ale na pewno nie błyszczysz inteligencją .Bez powodu obrażasz ludzi nie mając nic sensownego do zaproponowania.
Gdyby prawo wyborcze mieli tylko ludzie którzy płacą podatki to skończyło by się rozdawnictwo różnych zapomóg ludziom którym nie chce się pracować.Poznalibyśmy wreszcie ilu jest w naszym kraju katolików i za co i ile pieniędzy zarabiają instytucje religijne które są po prostu zwykłym biznesem z masą przywilejów które pozwalają im wyłudzać z państwa grube miliardy.Nie jestem przeciwnikiem ani Pis-u ani kościoła tylko zwolennikiem przejrzystości i odpowiedzialności , ponieważ z jednej strony tępi się małych podatników a drugiej strony pozwala się rozkradać państwo na miliardy różnym korporacjom.
jestem gotowy postawić wszystkie pieniądze że obecny rząd nie zmieni nic w tych kwestiach
@@@ / 91.89.184.* / 2015-10-29 16:30
"Członków RPP nie można praktycznie odwołać. Podobnie jest z szefem NBP.

- Próby wymuszania na tych ciałach działań, które miałyby realizować politykę rządu, albo obietnic przedwyborczych byłoby niekonstytucyjne."........................................................................Czy to nie Belka u Sowy targował się o stołki w zamian za dodrukowanie pieniędzy? I ci ludzie dzisiaj zarzucają PISowi próby niekonstytucyjnych działań?
Marian P / 64.124.98.* / 2015-10-29 16:18
No to sie zacznie destabilizacja finansowa,takie zmiany wprowadza sie latami i z wyczuciem gospodarczym.Daje dwa lata PISowi i zacznie sie zapasc finansowa i gospodarcza NA CALYM SWIECIE DO TRAGEDI DOCHODZI JESLI POLITYKA I WIARA NACISKAJA NA FINANSE.Proponuje transferowac swe oszczednosci do zachodnich bankow puki jeszcze jestescie w ich posiadaniu.PIS od poczatku okrada podatnika wskrzeszajac to co i tak musi upasc a prezydent jest tylko dla wybranych i tu skonczyl sie jako taki spokuj a zaczela R***********.
awer / 178.36.216.* / 2015-10-29 16:17
Nareszcie BELKA wynocha -ale dlaczego dopiero od czerwca 2016. Mam nadzieję, że twój podatek też zniknie. Nie mogę znieść twojego zakłamanego widoku.
1_bilion / 188.146.130.* / 2015-10-29 16:12
Podobno 1 bilion ma być wydrukowany na jednym banknocie. Na awersie ma być dumny jak paw kaczyński, a na rewersie godło pis-u.
lolo974 / 89.77.100.* / 2015-10-29 16:07
Przestańcie w końcu obrażać Kaczyńskiego, bo wcale go nie znacie skoro tyle nieprzychylnych mu wpisów na forach. To prawdziwy Polak, który za kilka srebrników nie sprzeda kraju nikomu - ani ze wschodu, ani z zachodu. Dajcie mu szansę i przestańcie w końcu szczuć - Wasze czarne scenariusze mnie przerażają - weźcie się w końcu za solidną pracę wówczas będziecie mieli mniej czasu na pociskanie peirdoł.
kolenda / 172.56.36.* / 2015-10-29 16:14
Prawda
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Mr Bear / 83.13.156.* / 2015-10-29 15:50
Nie głosowałem za PISem, ale jak słyszę, że Marek Wieśmac-Ośmirniczka Belka odejdzie, to od razu mi lepiej. Jak ktoś taki może reprezentować bank centralny?
Maly Dyzio / 89.67.138.* / 2015-10-29 15:28
Myślę, że Jarosław K. powinien zostać szefem Banku Centralnego. Może skłoniłoby go to do założenia konta ?
mareg / 213.136.224.* / 2015-10-29 14:57
Ciekawe jak te 1,4 bln PLN miałyby trafić do gospodarki? NBP może udzielać kredytu tylko bankom (po stopie lombardowej) dla poprawy płynności. Problem w tym, że obecnie nasze banki już mają nadmiar środków w relacji do udzielonych kredytów i lokują po 80-100 mld PLN krótkoterminowych depozytów w NBP. Jedni kredytów nie chcą (firmy w 50% inwestują za swoje) inni nie dostaną bo nie są wiarygodni dla banków (kwestia zdolności spłaty). Wszystko to wygląda na typową zagrywkę wyborczą - wielkie liczby , mające porwać tłumy swoją wielkością, i żadnych konkretów. "Ciemny lud" nie takie banialuki już kupował....
krzysiek367 / 46.112.144.* / 2015-10-29 14:49
te kiwanie się na krześle świadczy o ich niewiedzy ekonomii,po pierwsze te pieniądze co chcą dodrukować to jest efekt zachodnich marketów które wywożą pieniądze na zachód i więcej jest towaru na rynku niż pieniędzy w rękach obywateli to zwykła odwrotność czasów komunistycznych kiedy było więcej pieniędzy od towaru na rynku,i wystarcz sklepy wielometrażowe opodatkować czyli zablokować polskich pieniędzy
k481 / 80.53.106.* / 2015-10-29 14:07
Wojciechowski i Maliszewski to tuby propagandowe banków. Więc jeżeli chcesz znać prawdę to musisz odwrócić o 180 wszytko co mówią.

Najnowsze wpisy