Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nowa szata graficzna forum

Nowa szata graficzna forum

Kamil B / 2011-04-29 10:54
Czy szanowna Redakcja zechce przywrócić stary wygląd forum ?
"Ulepszenie" które ktoś wprowadził w layoucie forum sprawia że wszystko jest nieczytelne i wygląda beznadziejnie.
Jako użytkownicy domagamy się powrotu starej formy forum.

PS. Jak ktoś jest za przywróceniem starego wyglądu proszę się wpisywać.
Wyświetlaj:
Spoko-25 / 185.56.173.* / 2015-07-29 16:52
Beznadzieja szata... wszystko tak pomieszane że przestałem być waszym czytelnikiem.. do bani..
Bankier PL teraz o wiele lepszy i czytelniejszy..
Okazało się że "Lepsze" jest złem dobrego...
powodzenia w bankructwie..
Ciułacz / 2011-05-03 12:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zdecydowanie do bani ! ! !
Poprzednio klikając na datę to od razu wchodziłem do ostatnio zamieszczonego komentarza, a obecnie aby zobaczyć ostatnio zamieszczony komentarz to trzeba go szukać bo czasami jest on w środku wątku.
Dla aktywnych forumowiczów to masakra.
Niby dobrze że szukacie nowych rozwiązań, ale nie zawsze co nowe to lepsze.
Pozdrowienia dla redakcji.
Redakcja forum / 2011-05-03 11:35 / Administracja forum
Dziękujemy za wpisy, wszystkie czytamy i analizujemy Wasze uwagi. Dziękujemy
Jan. / 83.26.229.* / 2011-05-02 10:38
jeszcze tutaj jest poprzedni wygląd forum
-ten wyjątkowy :)
z kolorami :)
http://www.money.pl/gielda/komentarze/artykul/gpw;polscy;inwestorzy;nie;przejmuja;sie;smiercia;osamy;bin;ladena,130,0,821634.html
kazumi / 2011-05-02 10:43 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Janie :)
Pozdrawiam serdecznie :)
żona Jana / 83.26.229.* / 2011-05-02 10:49
Jan juz pojechał do pracy
Ty tez pracujesz ? :)
:**
kazumi / 2011-05-02 10:52 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Ty tez pracujesz ? :)
dzisiaj bokami :D
żona Jana

bardzo miło Cię widzieć :) przesyłam buziaka :)
nic nie mów Jankowi, bo znowu się będzie sadził do mnie jak ostatnio, zazdrośnik.. zresztą jak się ma tak piękną Żonę to się nie ma co dziwić :)
żona Jana / 83.26.229.* / 2011-05-02 11:06
nic nie powiem -nie jestem głupia ;)
nie popelnie juz tego błędu -pocztę,a nawet smsy usunęłam ,zeby nie przeczytał Ciebie :))
Miłego dnia kazumi ;)
ps. kupiłam Boryszew -znowu zarabiamy !
kazumi / 2011-05-02 11:16 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
nie jestem głupia ;)
a do tego bardzo piękna, ale chyba się powtarzam :)
pocztę,a nawet smsy usunęłam ,zeby nie
przeczytał Ciebie :))

słusznie..nie ma co kusić losu :))
ps. kupiłam Boryszew -znowu zarabiamy !
hehe
Miłego dnia kazumi ;)
i wzajemnie :)
żona Jana / 83.26.229.* / 2011-05-02 12:39
ps. kupiłam Boryszew -znowu zarabiamy !
http://www.youtube.com/watch?v=qZtqKHvi-jU
chyba sie nie zamknie na minusie ....

a moze by tak kupic Synthosik ? ...:))
kazumi / 2011-05-02 16:46 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
ps. kupiłam Boryszew -znowu zarabiamy !

to już wiem :)
chyba sie nie zamknie na minusie ....

nie powinien :)
a moze by tak kupic Synthosik ? ...:))
powiem w ten sposób: taki ruch nie byłby oznaką giełdowego szaleństwa pomimo że jest to kauczukowy balon :)
nocny marek / 178.56.196.* / 2011-05-02 03:03
Praca w Polsce polega na tym,żeby ciągle zmieniać i wykazywać się,że na stanowisku njest się potrzebnym i mamy jak mamy.Coś co jest dobre KONIECZNIE trzeba zmienić.Popieram głosy za przywroceniem starej szaty graficznej,prostej i ne skomplikowanej.Rozleciał się już "Notowany" teraz pewnie pomału będzie umierało forum.Gratulacje dla wynalazców.
Bessa novaa / 178.36.23.* / 2011-05-01 21:07
Mnie osobiście nie robi różnicy nowa szata graficzna Forum, ważniejsze dla mnie są merytoryczne dyskusje, a nie obrzucanie błotem piszących za to,że śmieją podawać niewygodne dane lub prezentować swoje opinie, jak też blokowanie możliwości komentowania tego co się dzieje, bo też ktoś czuwa nad tym, żeby inwestorzy za szybko się czegoś nie dowiedzieli, albo nie zrozumieli, bo wiele danych jest preparowanych, a nagłówki często mijają się z rzeczywistością, a nawet tym, co jest w szerszej treści, celem utrzymywania nadmiernie optymistycznych nastrojów...
Pamiętamy o "zielonych pędach", jakie to niby miały rosnąć, a tu wszędzie coraz gorzej...
Ot, narobili tylko nowych długów, inflacji i sprzedają to jako "wzrost"...
/ Nina/ / 83.31.28.* / 2011-05-01 19:34
Redakcjo błagam, przywróćcie starą wersję. Do tej pory to było najlepsze forum, a teraz tragedia.
ad... / 62.21.32.* / 2011-04-30 13:48
Nie musi być stara forma, moze byc nowa, byle umozliwiala bezproblemowe komunikowanie sie tj.:
- czytelny podzial miedzy komentarzami,
- wieksze okno komentarza
- mozliwosc wpisywania komentarzy pod wczesniejszymi, w tej chwili wypowiedzi wrzucane sa pod glowny temat i jest balagan
Milo by tez bylo widziec nowe zmiany w zakresie mozliwosci zamieszania np. rysunkow.
cherub / 62.148.81.* / 2011-04-30 11:31
Pisanie negatywnych opinii do redakcji forum to następna katastrofa, podobna do smoleńskiej, wszyscy wiedzą że prezydenta zamordowano (tak samo i ci sami co gen. Sikorskiego) a obecny prezydent i premier mówi, że deszcz pada.
Siła propagandy jest niesamowita. Ja jej unikam, więc z dala od fałszerstw i perfidnych kłamsw.
Do widzenia!
Eternit z Azbestu / 2011-04-29 21:21 / Tysiącznik na forum
Oczywiście jestem za przywróceniem starego layoutu.
Niestety nie liczę na to.
Z pewnością jakiś mądry manager z iPadem wymyślił ten nowy layout a że jest managerem i ma iPada to wszyscy pracownicy chwalili genialny pomysł.
Klienci, czyli my jak zwykle nie doceniliśmy geniuszu.
Ważne jednak, że manager z iPadem dostał premię za nowatorską i kreatywną wizję, zaś jego koledzy dostali zleconko na realizację.
A jeśli poczytność forum, a więc i liczba odsłon reklam spadnie, to winni będą zwykli developerzy.
KOMOT / 78.154.71.* / 2011-04-29 21:07
ch***** z patatajnią
TOMOK.... / 78.154.87.* / 2011-05-01 23:32
To chyba ja pisałem...nie pamiętam w sumi
Starsza inwestorka / 83.31.24.* / 2011-04-29 20:25
Droga Redakcjo. Litości! Nie narażajcie nas na utratę wzroku!
b r y d z i a / 213.108.80.* / 2011-04-29 20:55
Hej redakcjo !
Przestane tu pisać nie tak pozostanie...
a to sie Brydzi nie spodoba, zrobi z Wami porzadek :))))
TrentX / 2011-04-29 17:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Nowa wyglad forum jest do bani, kompletnie nieczytelne watki zlewajace sie w jedna calosc . Katastrofa !!!
dodge / 2011-04-29 17:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Jak ktoś jest za przywróceniem starego wyglądu proszę się wpisywać.


Na to bym nie liczył. Swoje niezadowolenie wyrażam i tu. Strasznie to wygląda. Mało czytelne jest wszystko Redakcjo. Zaskoczenie wielkie in minus. Jeszcze kilka takich udogodnień i ludzie z Portfeli pouciekają na inne forum, albo w końcu założą własne forum.
Jesse L / 2011-04-29 15:48 / Tysiącznik na forum
Do Szanownej Redakcji.
Minusem jest zapewne zbyt mała czcionka. O ile na komputerze 15,6" jest ok, to wchodzenie na forum przy komputerach z mniejszymi ekranami mija się z celem, szkoda wzroku. Osobiście często używam 10,1" i mało co widać. Pisząc to widzę że również zbyt małe jest jak dla mnie okno do wpisywana komentarza.
Pozdrawiam
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy