Forum Forum dla firmOprogramowanie

[Nowa wersja] WF-FaKir Finanse i księgowość 7.20.2 PL

[Nowa wersja] WF-FaKir Finanse i księgowość 7.20.2 PL

Administrator ProgramyPC.pl / 83.18.237.* / 2007-08-01 10:37
Program przeznaczony do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych. Może być również z powodzeniem stosowany w jednostkach budżetowych. Charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością i niezawodnością działania. Skutecznie wspomaga prowadzenie ewidencji dokumentów oraz ułatwia analizę wyników finansowych firmy. WF-FaKir dla Windows zapewnia obsługę wszystkich typów zdarzeń gospodarczych, na każdym ich etapie - począwszy od dekretacji i księgowania dokumentów, poprzez ewidencję VAT i rozrachunków, aż po tworzenie zestawień, analiz i wydruków. W każdym momencie program umożliwia wygodny i szybki dostęp do wszelkich zgromadzonych informacji, przy czym zakres i układ wyświetlanych danych może być precyzyjnie określony przez użytkownika, a w razie potrzeby także zapisany w postaci definiowalnych filtrów i ustawień własnych. Użytkownik może ponadto określić i zapamiętać szereg parametrów związanych z pracą samej aplikacji.

Więcej informacji można znaleźć pod tym adresem:
http://www.programypc.pl/wf-fakir;finanse;i;ksiegowosc;7;20;2;pl,program,31.html

Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
profeskoooo46 / 109.243.46.* / 2010-05-09 11:51
korzystałem z tego programu jakiś czas temu i musze przyznać ze u mnie w firmie nie zdał egzaminu dlatego postanowiełm przerzucić się na na biuro rachunkowe (ckd hetman). Pprogramy takie jak te są dobre dla małych firm, a jak ja mam miesięcznie multum falktur, spraw kadrowo-płacowych to lepiej to zleciić profesionalistom.
elem / 213.17.164.* / 2010-03-12 14:50
Chyba wątek umarł, a tu już wersja 7.50.4. Jakby ktoś chciał wymienić doświadczenia - to zapraszam do dyskusji
Piotr Jeżewski / 87.96.76.* / 2010-05-02 15:30
Witam
Od niedawna istnieje forum użytkowników WF-FAKIR WIN (oraz WF-MAG i WF-GANG) na www.enigma-ksiegowi.pl. Na każdym z for administratorami są menedżerowie każdego z tych produktów, odpowiadają także na pytania użytkowników.

Pozdrawiam
Piotr Jeżewski
menedżer WF-MAG dla Windows

Najnowsze wpisy