Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nowak: Nie będzie zwiększenia deficytu budżetowego

Nowak: Nie będzie zwiększenia deficytu budżetowego

Wyświetlaj:
ŁowcaGwiazD / 89.77.75.* / 2009-02-07 14:11
wysokie czoło, śniada cera, kształtne usteczka, ładny ministrant naszego Rządu.
Mi się podoba!
Skoro jest taki ładny to nie wiem dlaczego upiera się żeby coś jeszcze powiedzieć?
Panie Sławku niech się Pan nie martwi dostał Pan chociaż urodę a inni nawet tego nie mają !!!
josta / 79.191.46.* / 2009-01-27 15:04
"zbij szybkę a znajdzie się to, co potrzebne..."Proszę ją NATYCHMIAST zbić.Mam nadzieję, że zaczniemy błyskawicznie np. budować drogi- bo jest u nas najtaniej od wielu lat i koniunkturę trochę ruszy. Unia podobno płaci (przynajmniej częściowo). SZYBKO tłuczemy SZYBKĘ!!!
georges / 78.133.207.* / 2009-01-27 14:15
Ten rząd nie ma pojęcia o gospodarce , ani o ekonomii . Jak jest okres prosperity to każdy potrafi rządzić . Teraz w kryzysie nie wiedzą co robić , to powielają balcerowicza, który jedynie co potrafił robić to ciąć . Dzięki temu mamy nabiedniejsze społeczeństwo UE , a będziemy mieć jeszcze biedniejsze .Póki przy władzy będą ludzie z awansu solidarnościowego , to w polsce będzie bieda i dziadostwo .
osad / 83.13.2.* / 2009-01-27 13:17
wykorzystanie funduszy unijnych to jedna wielka ściema. to wymaga miesięcy! ponieważ administracja jest tak zbiurokratyzowana, procedury są tak rozciągnięte, a urzędnicy są tak niekompetentni, że od złożenia wniosku do otrzymania dofinansowania mija ponad rok! w 2009 nie ma szans, żeby spłynęły pieniądze, w wielu województwach nie zakończono oceny projektów składanych w konkursach na 2008! nie otwarto konkursów na 2009, jest koniec stycznia! jeśli chcecie naprawdę wykorzystać szansę jaką dają fundusze unijne, skróćcie procedury, zwolnijcie połowę znajomych królika, którzy zabierają cenny czas, dajcie porządne pieniądze specjalistom, uelastycznijcie terminy, nie bawcie się w papierologię. do kontrolowania tych pieniędzy są przeznaczone odpowiednie służby(us,uks,rio,nik,olaf), instytucje pośredniczące nie muszą się trząść jak liść osiki o każdy papierek! zaufajcie trochę ludziom! nie wszyscy kradną.każdy w swoim województwie wie kto kradnie, pewnego dnia po prostu pójdziecie siedzieć za wasze decyzje.
marek 19.53 / 83.24.29.* / 2009-01-27 12:02

W przypadku potrzeby zbij szybkę, a za szybką znajdzie się to, co jest potrzebne do uruchomienia w czasie nadchodzącego kryzysu,


Tak proste i geniealne, że nikt na świecie na to nie wpadł - no chyba , że Nowak z Pawlakiem.

P.S. Dziwnie przypomina mi to pełne szuflady. A teraz mamy gotowy pakiet - ale za szybką.
?! / 2009-01-27 12:46 / Tysiącznik na forum
PiS juz rozbił niejedną szybkę, ale na szczęście to już PRZESZŁOŚĆ!

Nie będzie zwiększania deficytu budżetowego, będzie cięcie kosztów
No wreszcie!
Greeder / 62.89.78.* / 2009-01-29 09:34
Obudź się! PiS już drugi rok nie rządzi!
A ja się mogę założyć o grube pieniądze, że deficyt jednak będzie większy. Paplanina Nowaka nijak nie zwiększy wpływów do budżetu.
rpe / 217.153.227.* / 2009-01-27 11:57
kiedy zaczniecie zwalniać urzędników? powinni dostawać mniejsze płace, a jak sie nie podoba to droga wolna. płaca urzędnika powinna być związana ściśle z tym co dzieje się w gospodarce, np jakas min baza plus dodatek koniunkturalny. przeciez to chore jezeli urzędas dostaje wiecej niz w ludzie w przemysle. kto na kogo pracuje? komputerów coraz wiecej i ludzi tez coraz wiecej!
El Shilo Elohim / 83.15.206.* / 2009-01-30 09:03
Jeśli Twoja firma lub państwo ma zamiar działać w taki sposób by uzyskac deficyt czyli osiągnąc straty to zmień pracowników odpowiedzialnych za planowanie zniszczenia Twojego majątku lub zacznij się uczyć i działać w taki sposób by planować zyski; http://wiedzyzm.blogspot.com/.

Najnowsze wpisy