Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nowak: Wyborcze spoty są głupie, trzeba ich zabronić

Nowak: Wyborcze spoty są głupie, trzeba ich zabronić

Wyświetlaj:
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-02-26 09:02
Nowak - MORDO TY NASZA - spoty tak, ale tylko na temat, znienawidzonego Łukaszenki.
Nowak - MORDO TY NASZA - skoro zgodziliście się z ferajną, robić za lyberałów (JA MOGĘ BYĆ ZA LYBETAŁA, TYLKO MI O TEM POWIEDZCIE), to nie możecie zakazywać nawet puszczania przez siebie, bąków perzy stole, bez swojej wiedzy i zgody. Hasło prawdziwego lyberała to - ZAKAZUJE SIĘ ZAKAZYWAĆ! A wy co tołażyszu Nowak z ferajną? Farbowane lyberały, żerujące na najniższych instynktach, tych - co to z wielkich miast z GazWyb pod pachą i tak dalej!
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-02-26 08:26
Problme w tym panie Nowak, ze materiałów na spoty PO dostarczyło juz na jakieś 10 lat ... a wy w dalszym ciągu nic na PIS znależć nie możecie(oprócz konta Kaczyńskiego i jazdy Kurskiego). Nawet sławetna komisja do nacisków (ile to juz lat "intensywnej " pracy tam włozono? chyba z dwa jakos tak?) rozłazi się w szwach. A wczoraj podczas przesłuchania Świętkowskiego to okazywała się w pewnych chwilach niebezpieczna dla sitwy. Słyszałem, ze zamiast raportu z komisji będzie film krótkometrażowy (spot PO)? Jaja sobie, Panie Nowak robicie, czy macie nawet swoich POwyborców za kompletnych debili?
prawiezaratralalal / 77.254.134.* / 2010-02-26 07:20

Domyślam się, że powód był czysto polityczny. Nie chcą poprzeć naszej inicjatywy.

A Pan czasami nie robi w polityce?
asdsda / 86.111.97.* / 2010-02-26 15:22
Niech żyje PO - partia liberalna która mówi: ZAKAZAĆ
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy