Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nowe fakty w sprawie zmian w OFE

Nowe fakty w sprawie zmian w OFE

Money.pl / 2013-10-09 18:48
Komentarze do wiadomości: Nowe fakty w sprawie zmian w OFE.
Wyświetlaj:
Tani Drań / 93.159.53.* / 2013-10-11 10:48
Tak jak napisałem wczoraj.

Po zmniejszeniu stanu mojego konta w OFE dokładnie na tę kwotę nie zapłacę podatków - głównie VAT - będę kupował bez rachunków i bez umów aż odbiorę to co mi ukradło Państwo.

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
mkg / 2013-10-10 10:34 / Bywalec forum
Nie nowe fakty tylko manipulacja. Fakty sa takie ,iz rząd okrada nas ze zgromadzonych pieniędzy w OFE i zamienia to na iluzję w ZUSie. OFE ma moje pieniądze, to ja inwestuję moje pieniądze w obligacje i akcje za pośrednictwem OFE i rząd jest moim dłużnikiem i ma mi zwrócić pieniądze zainwesrtowane w obligacje w momencie ich zapadalności a dodatkowo ma zadłużenie u mnie wynikające ze zobowiązania płacenia emerytury przez ZUS, ZUS który jest bankrutem. Czyli reasumując rząd mnie okrada bo tak jest mu wygodnie i na chwilę zmniejszy dług publiczny wynoszacy prawie bilion złotych plus zobowiązania emerytalne około 2,5 biliona złotych razem 3,5 biliona złotych zadłużenia, którego okradając OFE nie zlikwiduje czyli wniosek jest taki, iż będą szukać i znjadą następnych do okradania.
rk852 / 31.182.64.* / 2013-10-09 20:48
Nasza decyzja czy zostać w OFE czy oddać kasę do ZUS jest g...no warta.

Bez względu na nią każdemu zabrane zostanie około 50% środków (część obligacyjna) i przeniesione do ZUS.
Osobom które zdecydują się na pozostanie w OFE, pozostałe środki będą PRZYMUSOWO przenoszone na 10 lat przed przejściem na emeryturę. Z chwilą przejścia na emeryturę nie będziemy posiadali ani grosza kapitału, jedynie pusty zapis w ZUS.

NIE ma żadnej dobrowolności !
MiG / 83.25.192.* / 2013-10-09 19:48
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

Wspaniałomyślnie mogę wybrać sam . Co za banda złodzieji nam się trafiła co oni robią z tymi wszystkimi pieniędzmi że im ciągle mało ?
rywert / 212.106.185.* / 2013-10-09 19:46
zawieszono emerytury nie pozwalajac łaczyc prce z emerytura a teraz czekaja az wymrzemy. Dranstwo liberalne.
Fajne? / 89.229.198.* / 2013-10-09 19:39
Dziadzio Stasiek parkuje starego rozgruchotanego maluszka pod sejmem.
Wyskakuje ochroniarz:
- Panie, zjeżdżaj pan stąd! To jest sejm, tu się kręcą posłowie i senatorowie!
Dziadek na to:
- Ja się nie boję, mam alarm!
JanuszPOlikot / 2013-10-09 19:28 / Tysiącznik na forum
Mam pytanie do forumowiczów z kim będą "konsultowane" te POmysły Amber-Tuska..?
Może z Buzkiem.....albo Lewiatanem..?
Może któryś z wyborców PO mi POdpowie gdzie będą te "konsultacje"...?

Najnowsze wpisy