Nowe komentarze

MaciejKościelny / 79.186.1.* / 2008-04-20 23:23
Na Stopazwrotu.pl pojawiły się nowe komenty na nadchodzący tydzień. Warto, szczególnie dla kontraktowców i grających na zachodnich giełdach, choć akcjonariusze też coś niecoś znajdą.
Wyświetlaj:
KatarzynaB / 79.186.1.* / 2008-04-21 09:22
No nieźle. Przeczytałam wstecz kilkanaście analiz i są całkiem niezłe. Autorzy przynajmniej piszą o konkretnych poziomach dzięki czemu da się zweryfikować trafność, ale też wiadomo kiedy uciekać z rynku.
Justyna29 / 83.4.44.* / 2008-04-21 18:37
Stopazwrotu.pl rządzi!! Koleś od kontraktów dziś "złapał" szczyt i dołek wręcz idealnie. Poza tym na tej stronie też mi pasuje, ze są stop lossy podawane. I to na całkiem logicznych poziomach a nie oddalone o setki punktów. Rewelacja - od dziś zaczynam szukanie info giełdowych od Stopy.
MaciejKościelny / 83.5.124.* / 2008-04-22 16:12
Dziś też analiza sie sprawdziła:
http://www.stopazwrotu.pl/komentarz.php?kid=384
Zaryzykowałem własną kasą i po dzisiejszym dniu mam na rachunku prawie 5000zl więcej!
Ustawiłem ten portal jako stronę startową i mam gdzieś wszystkich anali z onetów, bankierów i moneyów.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy