Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Nowe mieszkania wcale nia na topie

Nowe mieszkania wcale nia na topie

Money.pl / 2010-03-15 12:31
Komentarze do wiadomości: Nowe mieszkania wcale nia na topie.
Wyświetlaj:
Garand / 2010-03-19 10:54 / portfel / Bywalec forum
Jak mają być na topie jak ludzi po prostu na nie nie stać...
sotpler56 / 89.75.52.* / 2010-03-15 23:32
wielka płyta za 300 albo 400 tys. a po spłacie kredytu najwyżej 100 tys., dziękuje bardzo
martagoltop / 77.252.231.* / 2010-03-15 12:31
skoro mieszkania są przewartościowane i każdy czeka na spadek cen to nic dziwnego. Na szczęście niedługo powrót do normalności i mieszkania powyżej 55 m2 będą bardziej dostępne(czyt. tańsze).

PS. czy ktoś w ogóle sprawdza temat zanim się pojawi. Trochę profesjonalizmu.
norweski leśny / 62.77.176.* / 2010-03-15 15:01

skoro mieszkania są przewartościowane i każdy czeka na spadek cen to nic dziwnego. Na szczęście
niedługo powrót do normalności i mieszkania powyżej 55 m2 będą bardziej dostępne(czyt. tańsze).

PS. czy ktoś w ogóle sprawdza temat zanim się pojawi. Trochę profesjonalizmu.


Martagoltop,

Nie bardzo wiem, co twój komentarz ma wspólnego z artykułem. Artukuł o jednym, a ty drugim. I komu i dlaczego zarzucasz brak profesjonalizmu?
martagoltop / 77.252.231.* / 2010-03-15 16:59
@norweski leśny
przeczytaj tytuł artykułu a zobaczysz "profesjonalizm".

PS. Artykuł napisany przez Home Broker i wszystko jasne.
norweski leśny / 62.77.176.* / 2010-03-15 18:03
Ok, zgadza się, jest literówka w tytule. Po prostu nie skojarzyłem, że gdy pisałaś "temat" chodziło ci o tytuł.

Jednak dalej nie widzę powiązania między resztą komentarza a artykułem (no dobra jest, ale bardzo, bardzo luźne). Mam tylko nadzieję (a po twojej odpowiedzi jestem niemal pewien), że nie jesteś jednym z tych forumowych krzykaczy, co lubią pod każdym artykułem napisać o ustrzelonych jeleniach, wytrawnych graczach i mega-spadkach czających się za rogiem (jak żubr).

Pozdrawiam
karol_stombas / 89.75.52.* / 2010-03-15 19:22
@norweski leśny
chyba żyjesz w innym kraju kolego, spadki ciągle trwają, co chwile dzwonią do mnie że obniżyli cenę o kilkanaście tysięcy, ale tak jak każdy ekonomicznie myślący człowiek poczekam na normalne ceny, bo te obecnie są chore. Żal mi tych co kupili na górce(rok i 2 lata temu). Wtedy też mówili że taniej nie będzie. Pozdrawiam zdrowo myślących.
norweski leśny / 62.77.176.* / 2010-03-16 10:30
@karol_stombas
Tak, akurat teraz żyję w innym kraju. Pewnie sprawdzałeś IP, szpiegu ;-).
A wracając do tematu - tak, wiem, że są spadki. Czy ceny lekko spadają czy lekko rosną - prawdę mówiąc niewiele mnie to obchodzi, bo to nic nie zmienia w mojej sytuacji, najbardziej mi w tej chwili odpowiada właśnie stabilizacja cen (czyli lekkie wahania dół/góra). Nigdy nie mówiłem, że taniej nie będzie.
Jedyne co chciałem powiedzieć to to, że nie lubię krzykaczy co pod każdym artykułem o nieruchomościach, niezależnie o jego tematu, wyzywają autorów, śmieją się z tych, którzy kupili na górce, nazywając ich jeleniami itp itd.Trują i trollują tylko, a z ich wypocin tyle pożytku co z wypocin niektórych naganiaczy (żeby było jasne, nie piszę teraz o martagoltop).
Również pozdrawiam zdrowo myślących.
norweski leśny / 62.77.176.* / 2010-03-16 10:36
@karol_stombas
A jeszcze zapomniałem zapytać o jedno. Piszesz, że czekasz na normalne ceny.
Jakie są teraz ceny w twoim mieście (Szczecin?) i przy jakiej cenie byłbyś skłonny wyłożyć kasę czy wziąć kredyt? Z ciekawości pytam.

Najnowsze wpisy