Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

nowe mieszkanie w Warszawie, pewny deweloper?

nowe mieszkanie w Warszawie, pewny deweloper?

nger35 / 89.230.214.* / 2013-10-22 22:00
Znacie kogoś sprawdzonego, kto ma gotowe mieszkania najlepiej z opcją pod klucz i do tego nie zdziera mocno kasy?
Wyświetlaj:
Karol192 / 89.64.69.* / 2020-03-20 14:19
Rekomenduję developera Home Invest. Dobre ceny, stały kontakt z klientem. Jesteśmy na etapie kupna mieszkania i na razie wszystko przebiega pomyślnie . :)
Karola456 / 89.64.67.* / 2020-03-18 14:12
Dla nas pewniakiem okazał się developer Home Invest. Znajomi nam ich polecali, bo u nich proces kupna mieszkania przebegał sprawnie. Postanowiliśmy także na nich postawić i okazali się strzałem w dziesiatkę
zochaa1234 / 89.230.206.* / 2020-01-23 23:44
W Ożarowie Mazowieckim dobre opinie słyszałam o home premium, chcemy uciekać poza miasto, trochę taniej a na pewno spokojniej, pracuję praktycznie zdalnie, nie muszę być codziennie w biurze, a na pewno dzieciom też by się lepiej żyło w mniejszej miejscowoci tyle by na dojazdy gdziekolwiek nie schodziło
Darek98765 / 83.24.66.* / 2020-01-16 08:37
Mamy mieszkanie już kilka lat od dewelopera, staraliśmy się meble kupować w jak najlepszych cenach, zeby zmiescic się w budżecie. Moge polecić salon Siorek ze Skawiny mają nie drogie i bardzo solidne meble.
Kin-Piotr / 83.24.69.* / 2020-01-09 12:11
Kupowałam mieszkanie od Home Invest i wszystko przebiegło płynnie i zgodnie z umową. Sam zakup był dla mnie stresujący ale dzięki im wsparciu, m.in. w kwestiach kredytowania, czy papierkach naprawdę sprawnie przez to przebrnęłam i jestem im za to bardzo wdzięczna.
Rozczarowana / 78.11.144.* / 2020-03-09 23:35
Miałam nieprzyjemność kontaktu z Home Invest i ODRADZAM szczerze. Wyjątkowo nieprofesjonalny dział sprzedaży jak na firmę deweloperską. Na spotkanie w biurze potrafią naraz umówić 3-4 różne osoby mimo bardzo małej przestrzeni i dwóch krzeseł w danym biurze (przy wcześniejszej rezerwacji godziny spotkania). Codziennością są nieuczciwe praktyki względem klientów. Sprzedawcy twierdzą, że taka jest polityka dyrekcji. Ceny "promocyjne" na stronie cały czas ulegają zmianie. Pracownicy twierdzą, że cena może się zmienić o kilkanaście/dziesiąt tysięcy za małe mieszkanie z tygodnia na tydzień i rzeczywiście tak się dzieje! :D Cytat sprzedawcy: "gdy jest większe zainteresowanie, dyrekcja podnosi ceny - mogą wtedy zmienić się z dnia na dzień, kilkakrotnie w ciągu miesiąca". Dochodzi do tego, że cena oferowana klientowi jako gwarantowana np. do końca miesiąca po tygodniu okazuje się już nieaktualna (mimo wiążącej oferty na piśmie). Dlaczego? Bo jest rzekomo dużo chętnych. Mimo komunikatu od klienta, że zmiana wiążącej oferty cenowej jest niezgodna z prawem, firma nie poczuwa się w obowiązku do utrzymania ceny, którą sama zaoferowała. W takiej sytuacji firma nie przeprasza, nie wyjaśnia, komunikat jest jasny: "nie podoba się podwyżka ceny, nie kupuj". Całkowity brak szacunku do klienta. Deweloper w mojej opinii powinien być bliski instytucji zaufania publicznego, wiele firm deweloperskich w Warszawie utrzymuje wysokie standardy obsługi klienta i uczciwe praktyki rynkowe. Tu niestety jest to polski biznes z praktykami, jakich na rynku w Polsce nie powinno być już dawno. Jak najlepiej życzę konkurencji Home Invest. Dodatkowo: większość pozytywnych opinii o deweloperze online jest nisko wiarygodna, co może tylko potwierdzić uzasadnione obawy klientów. NIE POLECAM.
prezbtc / 185.246.208.* / 2019-12-19 15:08
Nowy Biznes na którym dobrze zarobisz ponad 22.000zł/miesiecznie- Crypto Profit to jedna z lepszych polskich platform do zarabiania z wykorzystaniem kryptowaluty Bitcoin. W branży jestem już ponad 4 lata od blisko roku pokazuje na forach internetowych jak zarabiać z wykorzystaniem softów takich jak Crypto Profit.
Crypto Profit nowość na Polskim rynku od 2019
Platforma Crypto Profit dopiero wchodzi na Polski rynek i to jest właśnie ten moment, kiedy należy się nią zainteresować. Jeżeli właśnie czytasz mój wpis to jest to odpowiedni moment do inwestowania w Bitcoin. Wszystkie prognozy inwestycyjne mówią jedno.
Bitcoin w 2020 będzie wart ponad 20.000$ obecnie kurs bitcoin wynosi 10.000$ masz szanse w ten sposób zarobić 100% swojego kapitału w zaledwie pare miesięcy.
Sprawdź wszystkie opinie na stronie: http://systemzarabiania.pl
Crypto Profit obecnie posiada najlepsze Opinie !
Jak sam już pewnie zauważyłeś Crypto Profit posiada w sieci najlepsze opinie! Nie ma o tej aplikacji hejtu ani złych opinii. Osoby, które inwestują po prostu robią swoje i nie potrzebują krytykować !
Zarabianie z Crypto Profit jest bardzo proste!
Wchodzisz na stronę: http://systemzarabiania.pl
Wypełniasz szybki formularz kontaktowy a następnie czekasz na kontakt z konsultantem lub sam zaczynasz ingwestowanie minimum.
Po chwili i tak skontaktuje się z Tobą konsultant aby poprowadzić Cię krok po kroku! Nie czekaj ! Dołącz teraz na stronie: http://systemzarabiania.pl
visniova / 83.24.41.* / 2019-12-18 09:24
Każdy kto korzystał z Home Invest to poleci, myślę, że wiecie o czym mówie :D Mieszkania naprawdę super, formalności też szybko załatwiane, naprawdę polecam.
Anne / 79.191.100.* / 2019-11-15 10:46
Dla mnie pewny developer to Home Inwest. Mają dobre ceny, pomagają w razie potrzeby z kredytem, zawsze jest z nimi kontakt. Zaufałam im i teraz mam świetne mieszkanko na Targówku.
K_23 / 83.5.185.* / 2019-11-07 11:25
Jak robiłem research to najlepiej wypadł Home Invest i po kontakcie z agentami doszedłem do wniosku, że nie ma co kombinować. Spotkałem się z nimi, zarezerwowałem mieszkanie, podpisałem umowę i od tej pory wszystko przebiega zgodnie z jej zapisami. Są naprawę rzetelni w realizowaniu założeń.
emiliazielinska / 2019-08-14 08:34
Szukając mieszkania na sprzedaż w Warszawie skorzystałam z usług biura AdReM Nieruchomości i byłam bardzo zadowolona. Wszystko poszło szybko i sprawie i nie musiałam się przejmować tym, że czegoś nie wiem. Uzyskałam naprawdę profesjonalną pomoc.
Misioł134 / 79.191.95.* / 2019-08-12 13:51
Raczej Home Invest. W Warszawie to chyba najrzetelniejszy deweloper.
Marek345 / 31.183.210.* / 2019-05-21 13:56
Jeśli chodzi o kupno nowego mieszkania to także się nad tym zastanawiam, ale osobiście interesują mnie mieszkania od tego dewelopera RED CO w Bydgoszczy. Co wy o tym sądzicie? Waszym zdaniem to będzie dobry zakup?
dedex35 / 79.191.103.* / 2019-03-05 13:04
Jeśli pytacie o pewnego dewelopera to mogę z własnego doświadczenia polecić Home Invest. Szukałam firmy pewnej i sprawdzonej i trafiłam na nich. Ostatecznie się zdecydowałam i nie żałuję, bo to była dobra decyzja. Warto sprawdzić ich ofertę, a może akurat coś podpasuje.
michajlodomarski / 78.11.148.* / 2019-02-22 21:26
Słyszeliście o Decogrze od Decoroom? Jeśli nie to na Targach Mieszkań w Centrum Expo XXI ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie na stoisku B3 szczegóły ;)
ela1076 / 79.191.98.* / 2019-02-25 16:02
Bez dwóch zdań polecam Home Invest!! Babcia kupiła od nich mieszkanie i jest pełne światła, naprawdę fajnie urządzone, a drewniane okna i wysokie sufity nadają świetnego klimatu. Lubię ją odwiedzać.
Marcinho614 / 79.191.98.* / 2019-10-02 11:25
Ja również polecam Home Invest. Mieszkanie, które kupiłam codziennie mnie zachwyca. W dodatku doradzili mi firmę do aranżacji wnętrz. Moi znajomi zawsze zachwalają mieszkanie, okolicę i wnętrze. Polecam !
Jurek688 / 79.191.102.* / 2019-05-20 08:54
Mam dwa mieszkania, jedno wynajmuję, a w drugim mieszkam i z całą pewnością mogę polecić Home Invest. Zaufałam temu deweloperowi niejednokrotnie i za każdym razem naprawdę starają się o jak najwyższe zadowolenie swoich klientów.
Tony MOntana795 / 79.191.82.* / 2019-02-22 10:33
Home Invest ma świetne inwestycje w bardzo dogodnych lokalizacjach. Kupowałem już dwa mieszkania od nich pod wynajem i schodzą jak świeże bułeczki. Do tego warto dodać, że ceny mają „ludzkie” nie jakieś z kosmosu.

Najnowsze wpisy