Forum Polityka, aktualnościKraj

Nowe prawo upadłościowe będzie lepsze - uważa ekspert

Nowe prawo upadłościowe będzie lepsze - uważa ekspert

Wyświetlaj:
Jan III / 78.28.22.* / 2015-06-29 06:45
rakarze skarbowi z uksów zamordowały bezpodstawnie i bezkarnie tysiące firm...dziś mafia skarbowa gorsza od zarazy
Homo Sapiens / 31.175.169.* / 2015-06-29 06:38
Jest to maleńki krok w dobrym kierunku. Jednak brak ochrony uczciwym realizatorom zleceń. W USA budowano dynamiczny rozwój w warunkach zabezpieczenia priorytetu biznesu. W Polsce "szuka się dziury w całym" i brak interwencji wsparcia w przypadkach ewidentnych oszustów i krętaczy. Prokuratury brak w przypadkach ewidentnych kradzieży - umorzenia (skandal !) KRS-y nagminnie łamią ustawodawstwo dot. terminów zmiany zapisów, Sądy kradną ustawowe 100 zł od skargi: Art. 17 nakazuje zwrot po rozprawie.
Zuchwałość, gdy sędzia stwierdza, że ich nie obowiązują ustawy - w tej sytuacji Polska jest państwem totalnego bezprawia !!! Totalna niekompetencja w sądach (dowody na piśmie), wszystko to ma zasadnicze znaczenie na efektywność działalności gospodarczej.
kowalskii / 89.67.228.* / 2015-06-29 05:52
Nic się nie zmieni bandycki i ciągle podnoszony przez gang PO-PSL ZUS,podobnie czynsze,podatki lokalne,koszty transportu przy ciąglej depopulacji Polski i kurczeniu się rynku wewnętrznego,przy uprzywilejowaniu obcych,przy rosnącej opresji i wyzysku banków,przy skomplikowaniu,niejasności przepisów Polskie Firmy i to głownie te małe i średnie będą dalej padać.
sowa@ / 60.240.158.* / 2015-06-29 02:33
To prawo nie bedzie lepsze, dla firmy ktora jest na upadku to tylko przedlozenie meczarni, inni beda robic kase przez jakis czas a firma i tak splajtuje. W takich przypadkach lepiej pozbyc sie bulu w trybie natychmiastowym, czego prawnicy bardzo nie lubia ale dla przeciebiorcy to jest najlepsze wyjscie.
benek662 / 78.8.63.* / 2015-06-29 01:24
Dziękuje ale w tym kraju już więcej nic nie otworze - tutaj business jest dla tych co obracają milionami
bo dla małych i biednych firm te państwo nie jest przyjazne - zawiłe przepisy do tego na każdym kroku
tylko płacz i płać - doszedłem do wniosku że lepiej na zmywaku na zachodzie pracować niż tutaj mieć swoją firmę a powody są co najmniej dwa ! jestem zdrowszy bo się nie stresuje i mam wiecej wolnego czasu poza tym mam kilka razy więcej kasy i teraz przynajmniej mnie stać na wakacje w ciepłych krajach
Bezrobotny7lat / 46.113.181.* / 2015-06-29 00:19
Wszystko ZNISZCZYLI a teraz GŁUPOTY gadają ... dla KOGO to ma być jak FIRMY UPADŁY ???
Too Big to Fail / 178.37.244.* / 2015-06-28 09:59
Rasizm jakiś się szerzy, jeśli tylko banki są za duże by upaść.:)))
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy