Forum Forum dla firmKadry

Nowe przepisy BHP będą kosztowały firmy do 4,37 mld zł

Nowe przepisy BHP będą kosztowały firmy do 4,37 mld zł

Wyświetlaj:
Andrzey12345 / 87.105.104.* / 2008-12-09 13:48
To całe BHP to tylko nabijanie kasy biurokracji. U mnie wszyscy pracują przy komputerach to po co im szkolenia? Już większe zagrożenie jest w domu podczas gotowania obiadu. Podstaw BHP to uczą dzieci w klasach 1-3 podstawówki, wiec przynajmniej w biurach powinni z tego zrezygnować.

Ciekawe czy ktoś pomyślał co z firmą, która ma kilka oddziałów, w każdym pewnie musi być taka osoba, a co z zastępstwem, więc już mamy 2 osoby.

Martwy przepis, co do którego znów wymówką jest UE.
Zofia Swiacik / 83.22.251.* / 2008-12-12 17:15
co to znowu za bzdura? W moim domu jednorodzinnym jest siedziba firmy brata .Pracuję w niej ja i mój syn - syn jest tylko w rozjazdach. Moja praca to 1/4 etatu przy telefonie i komputerze. Czy brat też musi zatrudnić w moim domu inspektora? Przecież to totalnna bzdura.!!! Co za kretyn to wymyślił.!!! Jakiś darmozjad ma siedzieć w moim domu i pilnować, czy sie coś nie zapali ? moje godziny pracy sa różne, zależy od potrzeb., raz pracuję rano, raz wieczorem, czy ten inspektor ma też tak siedzieć.Czy może pilnować jak ja gotuję w przerwie obiad, mając słuchawkę od telefonu w uchu? Z poważaniem EMERYTKA 2
hifi / 78.8.23.* / 2008-12-11 14:22
Polska, Polska czas już zamknąć firmę i jechać do normalnego kraju.Może Ekwador, Wojtek Cejrowski tak chwalił ten kraj.NORMALNOŚCI na Św.Bożego Narodzenia dla wszystkich i po też.
jimi / 83.8.209.* / 2008-12-12 10:13
To jest Dyktat lobby strażackiego, korupcja w białych rękawiczkach, nabijanie pieniędzy wykładowcy za dodatkowe szkolenia, wciskanie etatatów młodym emerytom strażackim itd., nie ma wtym żadje uzasadnionej logiki, inspektor bhp jest zatrudniony w zajładach pow 50 0sób, To jest rozbój.
"niki" / 83.30.199.* / 2008-12-14 12:44
Jeśli strażak po 15 latach ciężkiej pracy idzie na zasłużoną emeruturę, to przecież z czegoś życ musi, państwowy ZUS mu tego nie załatwi, ale I Strażak RP może.
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy