Forum Polityka, aktualnościPolityka

Nowe rewelacje Kaczmarka

Nowe rewelacje Kaczmarka

Money.pl / 2007-08-12 16:58
Komentarze do wiadomości: Nowe rewelacje Kaczmarka.
Wyświetlaj:
Rokets_w / 83.9.66.* / 2007-08-17 18:44
Szmajdziński jesteś gorszy niż szmata, jesteś najgorszą świnią, sam maczałeś palce i dobrze było a teraz pieprzysz co innego.Dziwie sie Panom Kaczyńskim, że takim sukinsynom byłym komunistom zawierzyli w ich w przemianę. Komunista był komunistą jest będzie i zdechnie komunistą. Panie Kaczyński nie dajcie się więcej nabierać na ich przemianę oni wchodzą w wasze struktury by PIS rozwalić od środka. Wyczyście swoje szeregi z tych psów komunistycznych, bo już was gryzą.
Precz z komunistami i ich rządami.
olewator / 85.219.221.* / 2007-08-12 18:28
panie kaczmarek, ale jesteś szmata. Nawet złodzieje bardziej sobie ufają i nie opowiadają takich krępujących sytuacji. Nie wiesz co pleciesz, ani sławy ani szaczunku z takich bzdur ci nie przybędzie. Trzeba myśleć, myśleć, myśleć...........kumasz? . przecież minęło tyle czasu , a tu się coś przypomniało ........................beeeeeeeeeeeee.
ZygZak_1 / 62.121.118.* / 2007-08-12 22:42
Olewator - to ty jesteś zwykłą, pospolitą szmatą. Nawet teraz nie chcesz przyjąć do wiadomości, że chołota, która dorwała się do władzy to zwykli przestępcy. Im bardziej słychać narodowe i patriotyczne trąby tym należy mieć się bardziej na baczności. Już 200 lat temu nasz Wieszcz napisał" ubrał się diabeł w ornat i na mszę ogonem dzwoni". I takie są kaczorów rządy.
?! / 2007-08-12 20:59 / Tysiącznik na forum
Przyznaję, że zachowanie Kaczmarka do eleganckich nie należy, ale jak juz zaczął sypać, to PiSowcy określają go epitetami, jak wyżej! Informacje Kaczmarka utopią karierę niejednego Ziobry. I tego się boją, bardzo boją.
mikelo / 83.238.246.* / 2007-08-13 13:49
a co mial zrobic jak go chca utopic ? ty bys sie poddal woli nieomylnego zbigniewa ? przeciez to co siedzi w rzadzie to jest wlasnie UKLAD. Oni go szukaja gdzies w biznesie , spolkach panstwowych , swiecie przestepczym a zapominaja o polityce !
?! / 2007-08-14 15:50 / Tysiącznik na forum
Nie zrozumiałeś mnie. Kaczmarek postępuje tak, jak piszesz, tu zgoda, i podejrzewam, ze każdy "przyciśnięty do muru" zacząłby tak samo. Sęk w tym, że do eleganckich to nie należy, a skoro wiedział o naduzyciach władzy, to powinien zacząć mówić wcześniej.
waran / 2007-08-12 18:07 / Twardy dziadyga
Dajcie mi człowieka , a paragraf się na niego znajdzie ? Kto to powiedział ?
Jednak coś z komunistów zostało w PiS-ie.
Rokets_w / 83.9.66.* / 2007-08-17 18:48
tak masz racje w pisie był kaczmarek komunista i jest jeszcze takich kaczmarków wiele wiec należy ich wyłuskać z szeregów pisu i na szubienice zdrajców narodu polskiego
?! / 2007-08-14 15:53 / Tysiącznik na forum
Kiedyś na forum zadałem pytanie i prośbę jednocześnie o podanie wiarygodnych informacji kim był ojciec bliźniaków Kaczyńskich. Mam pewne informacje, ale nie wiem na ile mogą byc prawdziwe, więc milczę. Zastanawia mnie natomiast dlaczego cały czas, gdy mowa o wychowaniu bliźniaków etc, wspomina się tylko matkę? Co to, dzieci z probówki?
Rokets_w / 83.9.66.* / 2007-08-17 18:53
Kolego rodzice bliżniaków jak piszesz byli porządnymi ludżmi. A nic nie piszą bo nie mają co złego napisć. Nie mają nic na Kaczyńskich ,nie mają nic na Ziobro. Więc szukają dziury w całym, bo dobrali sie do ich tyłków
idk / 88.156.87.* / 2007-08-12 16:58
Baaardzo wiarygodna wersja. Tak strachliwie zachowywał się ten sam Ziobro, który bezwzględnie (ładnie) przesłuchiwał Millera. Już w to wierzę. Szczególnie widząc panikę Kaczmarka, który teraz nic innego tylko lata po Newsweekach, Wyborczych etc.
Żenua, panie Kaczmarek :(
zenek.. / 85.195.123.* / 2007-08-12 17:23
Ziobro juz powinien siedziec za kardochirurga Miroslawa G. Przyjdzie taki czas, ze ktos policzy ile osob stracilo zycie bo doktor siedzial za wymyslone zarzuty. Liczba przeszczepow serca w Polsce spadla od tego czasu o polowe.
taśma / 83.24.198.* / 2007-08-12 18:21
po co czekać - wyliczaj. A może też liczyłeś na przeszczep mózgownicy? no i widzisz, bez paniki, z tą co masz da się żyć.

Najnowsze wpisy