Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nowe sankcje dla Rosji osłabią europejskie giełdy?

Nowe sankcje dla Rosji osłabią europejskie giełdy?

Wyświetlaj:
pgpoz / 78.10.202.* / 2014-04-29 08:48
Kilka osób w Rosji od wczoraj bierze magnez co pozwoliło im przypomnieć sobie o jesiotrach :)
Liczę dzisiaj na wzrosty MŚ na GPW
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-04-29 08:16
Konsekwencja USA w nowych sankcjach w stosunku do Rosji zaczynają przynosić jednak jakiś efekt.Chyba trochę im rura mięknie.Także czekanie z zakupami na naszej giełdzie do wyborów na Ukrainie , to zbyt długi okres.No zobaczymy co się będzie dalej działo.A po ustaleniu praw do dywidend , to już zupełnie będzie musztarda po obiedzie.
Nie wiem, nie wiem / 5.173.22.* / 2014-04-29 08:35

Chyba trochę im rura mięknie

Oby tak było. Możliwe że jest to tylko taktyczna zagrywka i jeszcze przed wyborami na Ukrainie (25.05) zaatakują Ukrainę pod jakiś pretekstem albo prowokacją którą sami zrobią. To byłby CUD jakby niezależna od Rosji Ukraina jednak przetrwała.
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-04-29 08:55

przed wyborami na Ukrainie (25.05) zaatakują Ukrainę

Możesz grać pod to.Ja osobiście uważam że do tego nie dojdzie.A znając pojęcie o dyskontowaniu takich wydarzeń przez giełdę , to już czas najwyższy się określić.
Ukraina jednak przetrwała.

Inne kraje przetrwały , Litwa ,Łotwa ,Estonia , a tam też duża i silna mniejszość rosyjska.
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy