Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Nowe sankcje wobec Rosji? Moskwa zareaguje, jeśli USA je nałożą

Nowe sankcje wobec Rosji? Moskwa zareaguje, jeśli USA je nałożą

Wyświetlaj:
Autorek / 89.78.227.* / 2015-02-16 20:25
Parunastu ludzi, w tym paru idiotów, nie potrafi się dogadać i 6 mld ludzi będzie cierpieć, gdy na niebie pojawią się grzyby.
awegf / 83.21.138.* / 2014-12-13 16:52
Rosja zareaguje - ogłoszeniem BANKRUCTWA ! Buhahahahahahahaha
chichot dona / 37.7.101.* / 2014-12-13 14:26
Najwidoczniej wewnętrzne sprawy w USA nie idą dobrze.
Ukrywane, kumulowane konflikty mogą "rozsadzić" USA od środka. Najprostszym rozwiązaniem jest wojna. Nie wojenka w stylu Wietnam,Irak, Afganistan czy inne podobne. Ale Wojna, wojna która bezpośrednio może zagrażać USA. Jest to dobry sposób na "przeorganizowanie" państwa/federacji amerykańskiej i skonsolidowania społeczeństwa oraz wszelkich interesów , wobec wielkiego zagrożenia z zewnątrz. A takie zagrożenie aby zaistniało w miarę realnie , trzeba albo wywołać albo choćby sprowokować.
Widocznie potrzeba wzbudzenia takiego zagrożenia jest bardzo silna.
Skoro propaganda i działania USA powoli przyzwyczajają/oswajają swój plebs do konfrontacji z Rosją. Dlaczego z Rosja a nie z Chinami(?), choć globalnie to Chiny są o wiele większym strachem i zagrożeniem dla USA?
Chyba dlatego, że z Chinami USA może/raczej na pewno przegrać, a z Rosją USA kalkuluje , że raczej wygra.
Co wcale nie jest takie głupie.
A co będzie jak Rosja "ucieknie" w ramiona Chin?
Raczej wtedy to My mamy prze.s.rane.
JA6969 / 212.160.130.* / 2014-12-13 12:57
Nawet się im nie dziwie. usra ma własna polityke którą wypełnia czy komuś (np. Irak, Afganistan) się to podoba czy nie. A to że przy okazji łamie różne międzynarodowe ustalenia (których sama jest stroną) to juz mniejszy problem. wszak silnemu nikt nie podskoczy
Lysy 25 / 213.238.105.* / 2014-12-13 12:28
Idzie wojna...
Niewiele po niej zostanie ani w USA ani w Rosji.
W Polsce też niewiele.
Tylko asfalt stopiony że szkłem i świecące w nocy pola.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
JA6969 / 212.160.130.* / 2014-12-13 12:55
No i pendolindo mknące z zawrotną porędkoscią ;)

Najnowsze wpisy