Forum Polityka, aktualnościPolityka

NowoczesnaPL: Ryszard Petru formuje nowe ugrupowanie i ujawnia program

NowoczesnaPL: Ryszard Petru formuje nowe ugrupowanie i ujawnia program

Wyświetlaj:
dawidfoog / 178.235.64.* / 2015-05-31 20:57
czekałem na ekonomistę który potrafi liczyć a nie obiecywać i uprawiać politykę, szkoda że ciemnota już krytykuje.
barbara59 / 87.101.64.* / 2015-05-31 21:12
życzę konsekwencji, jestem pod wrażeniem
Monika679 / 178.42.199.* / 2015-05-31 20:53
W końcu mam na kogo głosować :-) powodzenia NowoczesnaPl
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Andy540 / 86.3.241.* / 2015-05-31 20:52
Czytam komentarze i nie moge uwierzyc jak beznadziejnie glupi sa nasi obywatele ,toz za naprawe tego bagna chce sie wziac fachowiec ktory wie co mowi przedstawia program o ktory tak naprawde kazdemu powinno chodzic, dajmy temu czlowiekowi szanse bo ani PiS ani PO sie nie sprawdzily, czlowieku od bzdurnego komentarza mam pytanie jak masz problemy finansowe to uwazasz ze muzyk jest twoim remedium czy finansosta ktory wie jak to zrobic ,pytanie chyba retoryczne . Ja tez bylem zwolennikiem PO ale to partia ktora zawiodla na calej linni znam osobiscie wielu z nich i co z tego dzis jestm anty do PiS i do PO uwazam ze Petru zasluguje na szanse
Akurat fiku miku / 83.11.86.* / 2015-05-31 21:18
Wielcy finansiści to dbają o swoje finanse a nie społeczeństwa podobnie jak doradca klienta w banku jest na usługach banku bo jemu za to placą a nie klienta, ktorego musi namówić na bubel bankowy.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ave-ja / 77.253.6.* / 2015-06-01 21:20
Ty też mógłbyś być finansistą i nie brać bankowych bubli. Nie umiesz, brak Ci wiedzy - trudno. Nie obrażaj jednak innych, za to że są mądrzejsi od Ciebie.
ananalityk / 77.254.69.* / 2015-05-31 21:12
Jego kolega PO fachu Leszek B. tak spłukał Polskę i Polaków że ledwo dzisiaj żipią !My już dziękujemy takim fachmanom raz już nas okradli ,drugiej szansy im nie damy!
ALLOIS / 84.40.131.* / 2015-05-31 20:50
PROGRAM METODYCZNEGO NISZCZENIA POLSKI + DEMAGOGIA
kukizbend / 31.6.166.* / 2015-05-31 20:50
Mamy piękną wiosnę tego roku , jeszcze piękniejsza będzie złota Polska jesień ,zmienimy Polskę ,będziemy dla niej pracować, będziemy szanować tradycję i dorobek pokoleń , przestaniemy biczować się za nie swoje grzechy ,przestaną pluć nam w twarz ,poprawimy prawo , będzie się opłacać być uczciwym , „poobcinamy” łapy na których wiszą łapówkarskie zegarki , doprowadzimy do tego że prawo będzie stanowione w Sejmie a nie na stacjach benzynowych , cmentarzach i knajpach po konsultacji z typami spod ciemnej gwiazdy ich zostawimy tam ,doprowadzimy do tego że żadne polskie dziecko nigdy nie będzie głodne,przywrócimy szacunek rodzinie i dobrym obyczajom , przyjrzymy się sędziom adwokatom i prokuratorom a także pseudo autorytetom profesorom , dziennikarzom i komentatorom , biada złodziejom, łapówkarzom , kłamcom , trucicielom , wichrzycielom , obce lecz polskojęzyczne media wzywamy do przestrzegania i szacunku dla polskiej tradycji i wartości , wzywamy je do obiektywizmu , rzetelności i prawdy , w Polsce znajdzie się miejsce dla obcych pod warunkiem że uznają polaków za gospodarzy , dziękujemy za wsparcie pracownikom najemnym ,bezrobotnym, biznesmenom, pracownikom naukowym , studentom , organizacjom pozarządowym ,małej przedsiębiorczości , funkcjonariuszom wszystkich służb mundurowych , urzędnikom , rolnikom , nauczycielom , prosimy i zachęcamy wszystkich polaków aby szli z nami i pomogli odbudować Polskę , wspólnie razem przywrócimy godność i szacunek Rzeczpospolitej , nie poddamy się nigdy.........
ave-ja / 77.253.6.* / 2015-06-01 21:22
Taa, a konkretnie to kto i w jaki sposób sprawi tę idyllę, bo chętnych nie widzę ?
jshy / 83.21.174.* / 2015-05-31 20:48
No i w końcu bankowcy będą mieli swoją partię.
wzwód / 79.185.46.* / 2015-05-31 20:44
Wszystko co państwowe to be, ZUS-be, NFZ-be, wszystkie jeszcze państwowe firmy-be, ale wszyscy mają jakoś dziwnie lepkie rączki i bardzo chętnie sięgają po to państwowe be. Pan Petru w końcu dojrzał, że czas sięgnąć po najłatwiejszy grosz-państwowy. Trzeba założyć oficjalnie partię i wziąć z budżetu kilka, kilkanaście, może kilkadziesiąt milionów naszych pieniędzy, a my dalej będziemy na takich pyszałków płacić, idioci i debile, bo chyba tak się teraz nazywa ten pracujący za 6000 zł. Nie znam tylko nazwy tego, który pracuje za mniej niż 6000.
piotr55 / 164.126.251.* / 2015-05-31 20:43
Nareszcie sensowny program i choć jeszcze w zarysie, to już bardzo przekonywujący. Brawo Panie Petru, można rządzić mądrze i odpowiedzialnie bez populizmu, wojenek i ogłupiania narodu. Nowoczesna PL poderwie i zainspiruje do działania ludzi o ogromnym potencjale, totalnie poirytowanych bałaganem na scenie politycznej. Potrzeba Polsce nowej formacji bez podziałów i antagonizowania społeczeństwa. Pokażmy swoją mądrość, to jak wiele potrafimy osiągnąć, Mamy jedną wspaniałą Polskę, za dziesięć lat będzie na taki zryw za późno.
teem / 31.178.68.* / 2015-05-31 20:43
petru..tobie,i balcerkowi,mówimy.NIE..i dziękujemy.
Antypatol / 87.205.31.* / 2015-05-31 20:40
Można się z nim zgadzać albo nie, ale te wszystkie pomyje, które wylewacie na tę formacje i ludzi ją popierających pokazuje jak daleko nam do prawdziwej debaty publicznej. Małostkowe polaczki o prostym jak budowa pantofelka umyśle do ataku! Faktycznie zbyt dużo mamy biedy, że populiści zgarniają praktycznie całą pulę obecnych głosów. Pozostaje zatem mi się szykować na wariant grecki. Już teraz wam dziękuję, rodacy.
ananalityk / 77.254.69.* / 2015-05-31 20:59
Pan Petru człowiek banksterów i błazna Balcerowicza !Zarówno pan Petru i pan Balcerowicz dobrze wiedzą że bez kapitału nic się nie zrobi ,a ponieważ oboje oni przyczynili się do wywłaszczenia Polaków z ich majątku sami ponoszą odpowiedzialność za dzisiejszy stan rzeczy !Debatować to se można o p********* i wciskać ludziom kity o nowoczesnej Polsce jak tej Polski już dawno nie ma bo została dzięki tym ludziom rozgrabiona!Polacy nie chcą debaty o Polsce.POLACY CHCĄ JĄ ODZYSKAĆ !!!!Nie rozumiesz żydku o co gra teraz idzie!
Antypatol / 87.205.31.* / 2015-05-31 21:20
Tu ni chodzi o Pana Petru...
Żydkiem nie jestem (30 lat, od narodzin w PL), a Pana wpis tylko potwierdza moją tezę. Pan niech z kolei zrozumie, że nie wszystko jest czarno białe, a i Polacy zrobią z Pana takiego samego niewolnika jak żydzi, czy jakakolwiek inna nacja. Przestańcie "palić" innych ludzi, bo mają inne poglądy od was i szukać nowych Mesjaszów, vel Kukiz i Duda. Rozumie Pan to??? Tak samo jak Pan nie darzę sympatią bankierów itp., ale skończmy z tym paleniem czarownic na stosie, bo znów do władzy dopadną się nieodpowiedni ludzie. Ale... nadziei już nie mam, odzyskujcie, co chcecie, mogę tylko pochylić głowę w milczeniu.
Zbyszek 0001 / 5.172.247.* / 2015-05-31 20:37
Jak się nie ma pojęcia to nie należy się publicznie wypisywać/wypowiadać !!! Na szczęście ten klecha należy do wyjątkowych nieuków i nie wie o tym, że pracując na umowach cywilno-prawnych nie uzyskuje się stażu do emerytur. Okaże się, że ten który pracował na umowy-zlecenia przez pół życia obudzi się mając 40 lat (nawet jeśli dobrze zarabiał) to dopiero musi zaczynać od nowa, jak absolwent średniej szkoły, zbierać staż pracy potrzebny aby dostać jakąkolwiek emeryturę. Druga sprawa to wysokość emerytury, która zależy tylko i wyłącznie od poziomu zarobków uzyskiwanych w ramach umów o pracę w całym okresie zatrudnienia. Umowy cywilno-prawne to okres stracony jeśli chodzi o przyszłą emeryturę. Tak może sobie pracować córeczka Tuska bo ona nie będzie potrzebowała liczyć na emeryturę. Naiwniacy, pracujący na umowy cywilno-prawne obudza się z ręką w nocniku w wieku przedemerytalnym, kiedy się okaże że teraz trzeba będzie żebrać albo kraść, żebu było co do garnka włożyć !!!! Obudźcie się naiwniacy - dla obecnego rządu jesteście śmieciami i Wasza przyszłość nikogo z nich nie obchodzi.
Pin_gwin / 83.26.71.* / 2015-05-31 20:34
NowoczesnaGrabieżPL i wszystko jasne.
Philippo / 86.63.86.* / 2015-05-31 20:29
Panie Petru Trzymamy kciuki za powodzenie i życzymy dużo sukcesów.
sssssssssssssp / 77.254.69.* / 2015-05-31 20:35
To śpiewałem ja Wacław Jarząbek !etatowy klakier money.pl
Marzi79 / 159.205.60.* / 2015-05-31 20:29
Petru jest bardzo zarozumiały, wielki uczeń Balcerowicza, do którego mają uciec szczury z tonącej platformy. Jeśli chce coś zrobić to trochę pokory i mniej arogancji!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy