Forum Polityka, aktualnościPolityka

NowoczesnaPL: Ryszard Petru formuje nowe ugrupowanie i ujawnia program

NowoczesnaPL: Ryszard Petru formuje nowe ugrupowanie i ujawnia program

Wyświetlaj:
V-2 / 89.79.161.* / 2015-05-31 17:01
Ciekawa rzecz. W przypadku Dudy to, że kilka miesięcy temu nie był rozpoznawalny, było wadą i obciążeniem. "Człowiek znikąd", pisali z pogardą dziennikarze. Ale w przypadku Petru, o którym przeciętny Polak nie ma zielonego pojęcia, dokładnie ci sami dziennikarze przedstawiają to jako wielki atut - "świeża krew", "nowa twarz", "przewietrzenie sceny politycznej" :)))
ave-ja / 77.253.6.* / 2015-06-01 22:12
Dziwne, prowadzę małą firmę i wiem kto to Petru. Kim zatem jest "przeciętny Polak" i kogo zna?
piotr459 / 89.77.180.* / 2015-05-31 17:01
Dla Polski najlepszym rozwiązaniem byłby zakaz mieszania w głowach Polaków takim mądralom jak Petru, Balcerowicz i inni. Ich czas się dawno skończył. Nie dajmy się po raz kolejny oszukać, tym razem Platformie-bis
ave-ja / 77.253.6.* / 2015-06-01 22:18
A komu będzie wolno mieszać im w głowach ? Proboszczowi, PiSowi, Kukizowi. Czy Polacy nie mają rozumu i nie potrafią sami ocenić co jest słuszne? Jak są aż tacy głupi, to nie powinni "politykować", tylko do roboty i to prostej np. na zmywaku
LL / 83.29.59.* / 2015-05-31 16:59
Brzoska autorytet w wywiadzie: "Do roboty chodziło się w czasach komunizmu. I niestety, niektórym tak już zostało. Przychodzą do pracy o 8, wychodzą o 16 i nie odbierają telefonu służbowego albo wyłączają od razu za progiem. Po 16 całkiem wypisują się z życia firmy - i to właśnie jest przychodzenie do roboty.
Natomiast człowiek, do którego mogę zadzwonić z pytaniem o 21, albo wysłać maila a on odpisuje po pół godziny - to dla mnie wartościowy pracownik, nowoczesnej organizacji." Tym z korporacji marzy się całodobowy niewolnik, a nie pracownik. Nowoczesna.pl to gorzej niż PO! Niech to towarzystwo wytłumaczy się z powiązań z klubem Bilderberg i Trilateral Commission.
TAXI. / 37.152.18.* / 2015-05-31 16:58
NIE Z MNĄ TE NUMERY PETRU WY PRZEPOCZWARZACIE PLATFORMĘ OSZUSTÓW.ZRESZTĄ BALCEREK TO NAJWIĘKSZY OSZUST TAK JAK I TY.A BANKI BĘDĄ PŁACIĆ PODATKI TAK CZY TAK MARKETY TEŻ JAK NIE TO WY........Ć.
ami12343 / 188.137.84.* / 2015-05-31 16:58
Głosowałem na Kukiza by pokazać czerwona kartkę obecnie rządzącym. Jeżeli Petru jasno pokaże że odcina się od obecnie rządzących ma mój głos. Kukiz na tą chwilę milczy, nie przedstawił ani programu ani z kim chce wejść do sejmu, nie ma zaplecza, chce po prostu wszystkich z polityki usunąć i co potem?
Jestem za Petru jeżeli się odetnie od obecnych politykierów.
bronco / 164.127.20.* / 2015-05-31 17:22
taaaa odcina się ...przyjmując posadę w radzie nadzorczej PKP czyli spółki kontrolowanej przez rząd czyli PO. Trzeba być kompletnym idiotą, żeby myśleć, że ten człowiek jest samodzielną polityczną jednostką. W rzeczywistości jest figurantem Olechowskich, Balcerowiczów, Lewandowskich, Bieleckich itp. Na całe nasze szczęście już nie Geremka.Wyżej wymienieni też samodzielni nie są.
macieeek1987 / 89.72.107.* / 2015-05-31 17:11
A petru jakie ma zaplecze? Balcerowicza, olechowskiego, frasyniuka. Czyli stara, dobra gwardia kolegów z Unii Wolnosci z petru na czele. Odcina się od rządzących? On już pokazał jak się odcina w towarzystwie niejakiego komoroWSIego, kiedy ten jak nawiedzony podpisywał ustawy jedna za druga. To jest PO prostu NowoczesnaPLatforma. I ja taki naiwny jak ty nie jestem, że on coś zmieni.
ave-ja / 77.253.6.* / 2015-06-01 22:24
Panowie z UW uczyli mnie ekonomii na UG. Dziś mam firmę. Dobrze mnie uczyli. Może gdybyście się uczyli od nich, też bylibyście zamożni. Teraz na nich ziejecie nienawiścią - może to tylko zazdrość, cecha charakterystyczna nieudaczników.
przem_ / 77.65.91.* / 2015-05-31 17:03
Kilka lat temu AWS też się przekształcił w PO. Teraz chcą zrobić ten sam numer. To już nie przejdzie
kirlandia / 188.47.28.* / 2015-05-31 16:57
Już wyłażą POukrywane żmije ...okręt tonie więc szukają tratwy...do Londynu na zmywak Petru...
ekonomiczny59 / 178.217.136.* / 2015-05-31 16:56
Każdy kto zabiera głosy PO jest pożyteczny , tym bardziej , jeśli ma poglądy wolnorynkowe !!??

Partia kariery nie zrobi - ze względu na skład / Balcerowicz / komentarz zbyteczny , Frasyniuk / co w transporcie padaczka ??/ , Olechowski / najbardziej bezczelny " baron" / , i inni cwaniacy !!!!!!!!!!
Jak to możliwe , że Balcerowicz popiera PO , a teraz jest wodzem o całkowicie innym widzeniu rynku ?? Kim Pan do cholery jest !!?? Chorągiewką , nikim ??????
toto1053 / 188.137.84.* / 2015-05-31 16:54
Najlepszym rozwiązaniem było by gdyby Kukiz zwarł szeregi właśnie ze stowarzyszeniem Petru.
Dla samego stowarzyszenia życzę 30 % poparcia, i jeszcze jedno bardzo ważne, powinien Pan jasno i stanowczo podkreślić swoje odcięcie od posłów obecnie skażonych polityczne szczególnie z obozu PO. Jeżeli stałoby się tak że znajdą w Pana stowarzyszeniu obecni politycy to raczej nie wróże Panu nawet 2 %. Zgadzam się z tym co Pan chce zmienić w 100%, trzeba ruszyć gospodarkę, wprowadzić ją na tory innowacyjności. Bo jak będzie praca to będzie stabilność, jak w tej pracy będzie innowacyjność to będzie wydajność a co za tym idzie większe zyski więc i większe zarobki. Mam obawy czy te tłumy obywateli zaufają Panu, ja na pewno, to odcięcie się od obecnie rządzących może ich przekonać więc proszę to zrobić jak najprędzej.
Co do Pana Kukiza zwarcie szeregów z Pana stowarzyszeniem może jedyni mu pomóc. Bo na razie widać nie ma sam pomysłu na swój program wyborczy, oraz brak zaplecza.
macieeek1987 / 89.72.107.* / 2015-05-31 17:24
Odciąć się od obecnie rządzących? No to świetnie mu to wyszło kiedy przed drugą turą pokazywał się z komoroWSkIm. Faktycznie Balcerowicz, Frasyniuk i Olechowski młodzi, silni i dynamiczni pomogą mu w tym jeszcze bardziej. W końcu czuje ten 'Wiatr zmian'. Miejmy nadzieje tylko, że NowoczesnaPLatforma nie będzie ćwiczyła na ludziach jak nieświeża platforma. Faktycznie silne ma to zaplecze. Miejmy nadzieję że olechowski sprawdzi się w POlityce. W końcu jakieś nowe młode twarze. Ten Balcerowicz to też strzał w '10'. To u Kukiza nie ma takiego 'silnego' zaplecza. Pytanie retoryczne tylko czy ktoś chce takim ludziom jak balcerowicz czy olechowski jeszcze dać szanse?
Simon_says / 83.11.195.* / 2015-05-31 16:53
Rozumiem, ze chodzi o rewolucje bolszewicka i zgodnie z nazwa ugrupowania zbudowanie Nowoczesnej Polski Ludowej? Z Balcerowiczem napewno sie to uda w koncu jest on specjalista od podstawowych problemow Marksizmu-Leninizmu.
zdegustowanyxxl / 77.89.74.* / 2015-05-31 16:53
Hipokryzja w nowym opakowaniu. Pietru do roboty hyc ...
myk / 31.61.138.* / 2015-05-31 16:51
Następny oderwany od rzeczywistości po jego doradach to lud będzie wyglądał jak w Oświęcimiu czego Balcerowicz mógł go nauczyć jak do reszty zniszczyć kraj jak to on zrobił
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
cga / 89.79.161.* / 2015-05-31 16:50
Nie ma Polski, jest "PL". Niby drobiazg, ale charakterystyczny. Irytują mnie ludzie, którzy piszą o kraju "pl", tak jakby to była tylko domena internetowa albo nalepka na samochód. Ale to właśnie dla nich tworzy się te syntetyczne partie.
Sławek1488 / 5.172.252.* / 2015-05-31 16:49
Przypominam, że PO wygrało za pierwszym razem wybory na hasłach waolno-rynkowych i później co było, to wszyscy wiedzą!!!!. Tylko KORWIN - on Nas nie oszuka!!!!!.
V-2 / 89.79.161.* / 2015-05-31 16:53
No tak, bo Korwin nie zmienia poglądów ;)) Dopiero co wykonał zwrot o 180 stopni w sprawie JOW-ów (które zawsze gorliwie popierał, chodził w "Marszach JOW na Warszawę" itp.), tylko po to żeby zrobić na złość Kukizowi.
macieeek1987 / 89.72.107.* / 2015-05-31 17:07
Zadziwiająca jest twoja niewiedza. Obejrzyj sobie na youtube co korwin mówił o JOWach zanim zaczniesz pisać głupoty. JOWy mają plusy i mają minusy. Są też różne warianty JOWów o czym za pewne nie wiesz nawet ale nie dziwie sie skoro komowoWSI sam nie wie. W 'to był dzień' tuż po pierwszej turze Wipler wyjaśnia za czym jest partia korwin. I jakie są warianty JOWów. Bo naprawdę ośmieszasz się. Równie dobrze możesz napisać że Korwin zmienia zdanie bo raz jest konserwatystą a raz liberałem. A jak ktoś nie wie, że istnieje rozróżnienie na sfere światopoglądową i gospodarczą to potem takie głupoty pisze. Przecież partia tuska to też liberałowie tylko że światopoglądowi... W sferze gospodarczej to zwykli socjaliści.
Sławek1488 / 5.172.252.* / 2015-05-31 17:01
Witaj. Korwin nigdy nie popierał JOWów, a popierał Kukiza, bo Kukiz popiera/rał obniżenie kosztów pracy!!!!
V-2 / 89.79.161.* / 2015-05-31 17:07
"Korwin nigdy nie popierał JOWów" -

Niezłe :) Przepisywanie historii na nowo jak z Orwella widzę, "Eurazja zawsze byla w stanie wojny ze Wschódazją". Albo jak wymazywanie niewygodnych postaci ze zdjęć w trakcie czystek stalinowskich. Zastanawiam się tylko, czy wy świadomie łżecie, czy naprawdę macie pamięć złotej rybki.

Przeklejam jedną z dziesiątek wypowiedzi Korwina na ten temat:

VI Marsz boJOWników na Warszawę!
Autor: Janusz Korwin-Mikke,
5 października 2011

Jutro – czyli 6 października – wezmę udział w VI Marszu JOW na Warszawę – corocznej akcji nacisku Obywatelskiego Ruchu na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych mającej na celu wprowadzenie ordynacji większościowej.

System JOW uczyniłby d***krację troszkę mniej głupią – przeto wielokrotnie deklarowałem, że będą głosował nad zmianą obecnego systemu, "harmonijnie łączącego wady systemu większościowego z proporcjonalnym" (jak wielokrotnie pisałem) – na JOW. [...]
józef 57 / 83.12.140.* / 2015-05-31 16:49
witam ,dobry pomysł może się udać . Jeden warunek,żadnych polityków z obecnie urzędujących
kosma1965 / 159.205.116.* / 2015-05-31 16:46
Ma Gościu bardzo powaźny problem :)
Ps. Próba przytulenia Kukiza.
HAAAAAAAAAA AAAA.
Kukiz nie jest głupi, lamerze.
ave-ja / 77.253.6.* / 2015-06-01 22:30
Nie, jest muzykiem. O jego zdolnościach przywódczych, politycznych, ekonomicznych nie słyszałam.
Święty z Bostonu / 31.1.50.* / 2015-05-31 17:04
Państwo polskie to taka duża firma, która słabo przedzie m.in. jak te nierentowne kopalnię. Jak myślicie co się stanie z ta firma jak przejmie ja we władanie artysta-Kukiz? Myślicie naiwne tluki, że coś się zmieni, to tak samo jak pospolity Kowalski gdy wygra milion to go przetanczy bo jest za prosty żeby go gdzieś zainwestować i podwoić. Dlatego posłuchajcie co ma dopowiedzenia ten Petru,a nie ujadacie jak te bezmyślne burki wsiowe.
grafka / 89.228.248.* / 2015-06-01 07:33
...masz rację, lecz do ludzi plujących żółcią to nie dociera...
ave-ja / 77.253.6.* / 2015-06-01 22:34
Do nich nic nie dotrze, bo jak wskazuje ludowa mądrość: czemuś biedny - boś głupi, czemuś głupi - boś biedny. A jak dziad dziada sklekusi, dziadem być musi.

Najnowsze wpisy