Forum Forum dla firmKsięgowość

Nowość w ubezpieczeniach: polisa z ulgą

Nowość w ubezpieczeniach: polisa z ulgą

Money.pl / 2009-05-08 11:38
Komentarze do wiadomości: Nowość w ubezpieczeniach: polisa z ulgą.
Wyświetlaj:
życzliwy / 217.11.139.* / 2009-05-08 15:34
Pani Minister , nich Pami sobie odpuści tu nic nie da sie zrobić. To nie jest problem finansowy , to problem pracujących w służbie zdrowia ludzi. I nie ma takich pieniędzy na całym świecie ,które by ich zadowoliły - edą więcej marnotrawić i wołać mało , mało wciąż mało.
To moja refleksja po pobycie w szpitalu ,który uchodzi za dobry.
życzliwy / 217.11.139.* / 2009-05-08 15:29
Nie ma na całym świecie takich pieniędzy,które by uzdrowi naszą służbę zdrowia. To trzeba całkowicie zlikwidować i budować na nowo.
Stopień demoralizacji , pazerności , znieczulicy i nieodpowiedzialności tego środowiska sięgnął dna. Tu już nic nie da się zrobić.
Chorym radzę się modlić , aby nie musieli iść do szpitala , to chyba więcej da niż nasza służba zdrowia.
Ja tylko w jednej opcji wykupię ubezpieczenie- prywatne do prywatnej kasy chorych zamiast NFZ- tylko taka reforma mnie interesuje- każda inna opcja to nabijanie obywatela w butelkę i dofinansowawanie środowiska , któremu i tak nigdy nie będzie dość , nigdy nie starczy.
Rzeczników pacjenta w NFZ rządam przemianować na rzeczników
środowiska lekarzy , pielęgniarek i salowych i ocziwiście zarządzających.
Albo zwolnijmy wszystkich z pracy i poszukajmy na całym świecie wolontariuszy napwno będą lepiej na służyć.
Ten system ,który jest przeżre każe pieniądze i niebędzie ani odrobinę lepiej.
Bernard+ / 79.187.8.* / 2009-05-08 11:38
Wymyślają coraz więcej kosztownej biurokracji bo firmy ubezpieczeniowe będą przecież na tym zarabiać, zamiast wprowadzić uczciwe i proste a skuteczne rozwiązania takie jak kasy fiskalne w gabinetach i przychodniach oraz w szpitalach i prawo do odliczenia od podatku np 20% udokumentowanych wydatków na ochronę zdrowia podatnika i członków jego wspólnie zamieszkałej rodziny.

Najnowsze wpisy