Forum Polityka, aktualnościKraj

Nowy atak PiS na PO - w rewanżu pozew do sądu?

Nowy atak PiS na PO - w rewanżu pozew do sądu?

Wyświetlaj:
Pilsener / 2009-04-17 12:01 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Każdy polski polityk obiecuje, nie robi tego co obiecuje i oskarża innych polityków o nie robienie tego, co sam obiecuje - a najmniej istotna tu jest nazwa partii, polityka to po prostu w tym kraju taki zawód, gdzie mówiąc prawdę i dbając o interes kraju oraz wyborców do niczego się nie dojdzie.

A już najśmiejniejsze w takich spotach jest to, że oskarżają swoich przeciwników o to, co dokładnie sami robili:
- nagrody dla swoich kolesiów - np. CIECH
- zawłaszczanie mediów
- korupcja i żonglerka stołkami

Dlatego regularnie bojkotuję WSZYSTKIE polskie pseudo-demokratyczne wybory, bo chcę głosować na ludzi, a nie na partię. Popatrzcie na wybory do Parlamentu Europejskiego - partyjni aparatczycy rozstawiają listy i decydują, kto i z jakiego okręgu "ma zostać wybrany" - w takiej parodii demokracji ja i moja rodzina nie zamierzamy uczestniczyć.
Bankier_7 / 2009-04-17 12:14 / portfel / Punktator
Pilsener czytam Twoje posty i zazwyczaj się zgadzam z tym co piszesz,gdyż są logiczne - tylko jedno spać Mi nie daje mianowicie w Twoich postach wyczuwam spora niechęć do Polski.
Możesz wytłumaczyć czemu mam takie wrażenie - jeśli się mylę to prosze wyprowadź Mnie z błędu...
Pozdrawiam.
Pilsener / 2009-04-17 22:01 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A jak mam "mieć chęć" do tego kraju? Jak nic tu prawie nie idzie ku lepszemu? Standardy demokratyczne i gospodarcze leżą, od rządów T. Mazowieckiego nie zrobiono praktycznie nic. Prawie cała moja rodzina rozproszona po świecie, przyjaciele wyjeżdżają jak nie do UK, to chociaż do Warszawy, każdy kombinuje, nikt nikomu nie ufa - pojedź sobie choćby do Holandii, pomieszkaj tam trochę to nauczysz się unikać polaków. Za co mam lubić ten kraj, jak kojarzy mi się ciągle z biedą, bezrobociem, absurdami? Lubisz jak się w angielskim pubie z Ciebie śmieją, że Twoi starzy żyli razem z dinozaurami? Czy wszyscy mają stąd wyjechać, zanim ktoś tu coś zmieni ku lepszemu?
studentMIM / 2009-04-19 11:21 / Tysiącznik na forum
Najlepsi (w swoich zawodach) nie muszą wyjeżdżać, bo także tu znajdą dobrą pracę, a taniej się żyje i jakoś tak "bliżej sercu"
ulises_NDM. / 66.35.1.* / 2009-04-17 12:11
To przestan narzekac i rusz dupsko, co moze niewidzialna reka za Ciebie i Twoja rodzine cos zmieni ?
konserwa11 / 158.75.30.* / 2009-04-17 11:56
Oczywiście każdy spot polityczny musi być nieco przerysowany i populistyczny, ale jest niezły. Niezły tez był ten przedostatni co to występował "mordo ty moja". Myślę, że nawet zacietrzewieni zwolennicy PO muszą przyznać, że mordo ty moja weszło do powszechnego użytku. A Pan Misiak to właśnie taki "mordo ty moja" młody biznesmen, prężny , ale przede wszystkim znajomy "królika". W spocie jest "najprawdziwsza prawda" ot cytat z kolejnego klasyka. Jedno jest pewne może lepiej to nam nie jest, ale ubaw to mamy po pachy.
Pozdrawiam zacietrzewieńców i od POpaprańców i od PISorów.
gruby rucho / 79.188.238.* / 2009-04-17 11:37
co u pani SAWICKIEJ ?

media nabrały wody w usta !
Aneta Krawczyk przez rok zyła w mediach a tu taki numer, złapana z łapówką fiulmy i nafrania i co ?

może w ambasadory idzie , do Ułan Bator ?
scorpion1 / 91.208.150.* / 2009-04-17 10:55
NA ten mariaż cwaników, nieudaczników, kolesiów z PO żadnes słowa już nie wystarczą. Nawet Orwell takiej bandy jaka teraz rządzi w naszym krajem nie przewidział. Dobrze Panie Jarku, że PiS demaskuje tę hołotę, należy w końcu oderwać ich od koryta zanim będzie za późno.
Bankier_7 / 2009-04-17 11:09 / portfel / Punktator
Troszeczkętylko bym pozmieniał tj.
.
NA ten mariaż cwaników, nieudaczników, kolesiów z PIS żadnes słowa już nie wystarczą.
Nawet Orwell takiej bandy jaka rządziłą w naszym krajem nie przewidział. Dobrze Panie Donaldzie, że PO robi swoje a PIS demaskuje się sam, należy w końcu oderwać ich od parlamentu zanim będzie za późno.
.
Teraz brzmi wiarygodnie...
giwi44 / 90.141.116.* / 2009-04-17 15:05
czy bankier..7 zapomnial kto nam teraz milosciwie rzadzi i kto ma wiekszosc w parlamencie?Nie widac zeby cos robili to mozna zapomniec...nawet...
scorpion1 / 91.208.150.* / 2009-04-17 11:55
Co ty tam wiesz chłopie. Najadłeś sie galarety, poczytałeś Koszernej i do szczęścia nic ci więcej nie potrzeba!
Bankier_7 / 2009-04-17 12:08 / portfel / Punktator
Właśnie dlatego,że wiem - jestem teraz spokojniejszy... i patrzę jak mi portfelik akcji rośnie a ty pocisz klawiature... he,he,he...
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 11:27
Oczywiście cała obecna nieudolność rządu PO, to przez PiS, prawda?
Bankier_7 / 2009-04-17 11:32 / portfel / Punktator
Ale Ja wcale nie uważam PO za nieudaczników - sam popatrz gdzie nasz kraj się znajduje w czasach kryzysu finansowego,który szaleje na świecie? - w światowych stacjach nawet Nas chwalą - a co było za czasów rzadów PIS to sam sobie już odpowiedz...
marysia sierotka / 79.188.238.* / 2009-04-17 13:24
znajduje się tam gdzie ci napisze wyborcza i powie tvn. to tyle !
Garand / 2009-04-17 14:36 / portfel / Bywalec forum
widać, że poza polski eter twoje horyzonty nie sięgają... wystarczy wejść na zagraniczne strony ekonomiczne (np. bloomberg.com)i tam znajdziesz duzo artykułów na temat Polski... Zdejmij klapki z oczu i zobacz jak jest naprawdę...
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 16:43
Niegojów ci wszędzie dostatek.
A napisz nam jakie zasługi te strony ekonomiczne przypisują Tuskowi i za co konkretnie. Będziem mieć jasność w temacie.
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 11:58
Ale Ja wcale nie uważam PO za nieudaczników
Wiem, wiem. To ja ich uważam za nieudaczników.
Jeśli ty ich uważasz za udaczników, to zamiast powtarzać slogany za GW i TVN, napisz konkretnie jak ten rząd walczy z kryzysem. Chodzi ci o zaciągniętą ostatnio pożyczkę czy o niewykorzystywanie funduszy unijnych na skalę do tej pory niespotykaną?
Bankier_7 / 2009-04-17 12:10 / portfel / Punktator
aha, czytam rzepe ale tylko zielone strony...
Bankier_7 / 2009-04-17 12:06 / portfel / Punktator
Pożyczkę przyznali dzięki dobrym działaniom rządu w kwestii nie zwiększania deficytu - to taki bonus i ew.szansa - jak by rządził PIS to teraz grzmieli by o tym jak Polska pogrążyła się powiekszając go!!!
A z tego co wiem fundusze UE wykorzystujemy zgodnie z planem - ale do końca nie jestem teraz w temacie - jak znasz PRAWDZIWE dane to z przyjemnością poczytam...
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 12:26
Pożyczkę przyznali dzięki dobrym działaniom rządu w kwestii nie zwiększania deficytu
A to dobre. Skąd ta wiedza? Z Rzepy?
"Co więcej - linia kredytowa, w przeciwieństwie do pożyczek dla np. Islandii czy Węgier, nie wymaga utrzymania deficytu budżetowego na danym poziomie."
http://www.money.pl/pieniadze/wiadomosci/artykul/mfw;zaoferowal;polsce;linie;kredytowa,157,0,443805.html

A z tego co wiem fundusze UE wykorzystujemy zgodnie z planem - ale do końca nie jestem teraz w temacie

Nie "nie do końca", tylko bardzo nie jesteś w temacie.
Jak się okazuje, wyciszono informację o tragicznie niskim wykorzystaniu funduszy unijnych.
http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/news/wydarzenia-o-ktorych-media-milczaly-w-2008/komentarze,1236959,,19622200
A jeszcze niedawno było o tym głośno nawet na money.pl.
I gdzie się to podziało?
Bankier_7 / 2009-04-17 12:48 / portfel / Punktator

A to dobre. Skąd ta wiedza? Z Rzepy?
"Co więcej - linia kredytowa, w przeciwieństwie do pożyczek dla np. Islandii czy
Węgier, nie wymaga utrzymania deficytu budżetowego na danym poziomie."

Wszystko ok, tylko czy dostalibyśmy wogóle taką mozliwość jak byśmy powiększyli znacznie deficyt?
Odp.jest prosta - nie dostalibyśmy - koło się zamyka.
A odnosząc się do porównania z Islandią i Węgier to ma się jak piernik do wiatraka i chyba sam zdajesz sobie z tego sprawę - wystarczy spojrzeć i widać jak daleko te kraje są teraz od siebie...
.
Co do linka na tenat funduszy:
Przykro nam, ale strona o podanym adresie nie istnieje.
Prawdopodobnie wpisany przez Ciebie adres strony jest niewłaściwy.

Możesz wybrać z linków poniżej i zapoznać się z zasobami serwisu Fakty.
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 16:49
Strona istnieje jak najbardziej, tylko tu się nie naciska, tylko kopiuje do okienka adresowego przeglądarki.
Gall# / 213.158.197.* / 2009-04-17 10:49
Dokładnie! I tak trzymać. Układanie się z POprańcami przypomina mi bratanie się z czerwonymi w Magdalence.
Trzeba mieć odwagę i oszusta nazwać oszustem - niezależnie od tego jaki to wywołuje skowyt w SBckich mediach. Uważam, że szumowinom uczciwy człowiek nie powinien podawać ręki, nawet jeśli oczekuje tego ta nowo-moda, ta cudaczna pseudo-etykieta: " nikt nie jest bez winy – więc buzi –niby wszyscy jesteśmy siebie warci"
Przekaz powinien być jasny i wyraźny - dopiero wtedy jest czytelny dla ogółu. Oczywiście męty herbu "Nocna zmiana" bardzo się oburzą i zradykalizują, ale to nie ma znaczenia.
hen / 89.75.57.* / 2009-04-17 14:42
W Magdalence to akurat Lechu Kaczyński sie razem z drugim Lechem układał z tymi czerwonymi, nie Tusk no ale to taki drobny szczegół ... :)
Gall# / 213.158.197.* / 2009-04-17 15:59
No właśnie. Same układy (taktycznie) jeszcze nie były wielkim błędem, ale ich konsekwencje były do przewidzenia; zdezorientowano naród, zatarto różnicę między dobrem i złem w życiu publicznym. Ten relatywizm umożliwił obalenie rządu Olszewskiego i triumfalny powrót szumowin do władzy.
Tyfusk jest ich emanacją – zwykły partyjny aparatczyk – ślizgacz i intrygant, ale wie kto rozdaje karty w PRL-bis
hen / 89.75.57.* / 2009-04-17 17:47
Ach to wybielanie własnych bohaterów. Mit o obaleniu rządu Olszewskiego został specjalnie stworzony na potrzeby sfrustrowanych Polaków. Nie jest prawdą że gdyby ten rząd nie upadł to mielibyśmy teraz kraj mlekiem i miodem płynący bez byłych działaczy PZPR piastujących stanowiska państwowe. O ile sobie przypominam lustracja miała się opierać na liście Maciarewicza która była typowym gniotem stworzonym po to by wyeliminować przeciwników politycznych. Byli na niej wszyscy a głównie ci niewygodni dla doniosłych planów panów z PC:)
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 18:18
Mit o obaleniu rządu Olszewskiego został
Mit o groźnej lustracji, to jest dopiero mit. Faktycznie poszło o to, że przy 25 milionowym zadłużeniu zagranicznym, nagle i nieoczekiwanie Polska po jednym roku miała ponad 4 mld nadwyżki eksportu nad importem. Groziło to niekontrowalnymi konsekwencjami w postaci uniezależnienia się Polski. Do tego nie wolno było dopuścić. Więc nie dopuszczono i wszystko wróciło do normy. Od tego czasu zawsze mamy import wyższy od eksportu o miliardy USD i kraj można trzymać za pysk, żeby nie podskakiwał.
Faktem jest, że odejście rządu Olszewskiego mnie nie zmartwiło o tyle, że koszty społeczne tego uniezależnienia były potworne. Za jego rządów przeciętnego obywatela nie było stać na prawie nic. Głodowe jedzenie i brak pieniędzy na ubranie i czynsz to norma. Ale jako kraj szliśmy wyraźnie do przodu, jak Chiny. Koszt ekonomiczny i społeczny był jednak nie do zaakceptowania, bo to groziło zdrowiu i życiu obywateli.
Nie wierzę jednak ani trochę, żeby to troska o obywateli była powodem odsunięcia Olszewskiego od władzy. Chodziło raczej o groźbę ekonomicznego uzależnienia się Polski i coraz wyraźniej rysującej się możliwości spłaty długów, na co Zachód (i nie tylko) pozwolić sobie nie mógł.
Problem jest zatem dużo bardziej złożony niż tylko lustracja.
Bankier_7 / 2009-04-17 10:44 / portfel / Punktator
Dobrze,dobrze - im wiecej PIS się udziela tym bardziej się pogrążają!!!
Z nimi nie trzeba już polemizować, im trzeba poprostu dać mówić a sami się zniszczą...
giwi44 / 90.141.116.* / 2009-04-17 15:35
kochacie niszczyc innych...jak to komuchy lub...bankierzy.
lech poznań / 193.218.133.* / 2009-04-17 10:42
jasne że pozew, powinno sie egzekwować od pis i kaczyńskich kazde mozliwe przekroczenie prawa- przeciez oni maja prawo w nazwie i sobie prawem gębę wycierają.
Im gorzej dla pis i kaczyńskich tym lepiej dla Polaków. no może nie dla wszystkich.....budowniczy stacji kolejowych gosiewski, propagandzista i notoryczny kłamca kurski, i te lale z billboardów i samoobronni koalicjanci i rządzący naszą państwową telewizją skini będę mieli gorzej.
Ale platformie trzeba dobrze patrzeć na ręce. I naciskac na prywatyzję. Prywatyzację wszystkiego. To najlepsza droga likwidacji korupcji.
służba zdrowia dla zwierząt jest w 100% prywatna. Czy ktoś zna przypadek żeby pies dał weterynarzowi łapówkę???
orfeusz / 79.188.238.* / 2009-04-17 11:35
pozdrów koleżankę SAWICKĄ !
jak się jej żyje ?
lech poznań / 193.218.133.* / 2009-04-17 13:35
a poza tym po co piszesz o tym samym pod 5 nikami?? nie szkoda ci czasu??
lepiej napisz o 5 ciekawych sparawach pod jednym nikiem.....
lech poznań / 193.218.133.* / 2009-04-17 13:26
śmieszny jestes, napisz cos z sensem.......
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 16:51
To Sawicka jest bez sensu? Dobre.
Bankier_7 / 2009-04-17 11:11 / portfel / Punktator
Lech Poznań mistrzm Polski będzie!!!
Pozdrawiam.
lech poznań / 193.218.133.* / 2009-04-17 13:29
mam nadzieję, choć nie będzie łatwo
gratuluję celnych ripost i podzielam wiekszość twoich opinii
miłego w-endu
pozdrowienia
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-04-17 10:40
konus II też ma przegrany proces ale do dzisiaj wyroku nie wypełnił.
czy pis to tylko kłamcy?
KAP / 2009-04-17 10:08 / Tysiącznik na forum
jeszcze pare spotów i PiS nie bedzie mialo kasy. moze to jest metoda? na razie czekaja na reakcje PO. ciekawe jaka bedzie. moim zdaniem najlepsze bedzie zignowrowanie w komentarzach. Ew podanie do sadu w zw z wykorzystaniem znaku jest czyms co moze przysporzyc PiSowemu spotowi rozglosu. Z drugiej strony znak firmowy podlega pewnej ochronie. Decyzja nie jest latwa. Jestem za ignorowaniem. Inaczej bedzie ulubiona przez PiS pyskówka.
pletwonogi / 83.4.37.* / 2009-04-17 09:48
..hehehe to tak jakby ratlerek z trzesaca sie dupa ale wrednym charakterem atakowal Bernardyna.....zenada panowie ....let;s Pis on it:)
lplp / 83.12.23.* / 2009-04-17 09:21
PiS się już tak stoczył, że zaraz będzie trzeba wykopywać ich z pod ziemi....
Kolejne miliony z naszych podatków pójdą na "poprawę wizerunku" PiS - jaka partia taki wizerunek - nie ma co się koloryzować w spotach reklamowych
dareg / 217.98.12.* / 2009-04-17 10:42
a co ?
lepiej z naszych pieniędzy finansować szkolenia dla tuska jak ma wiązać krawat i jak trzymać ręce podczas wypowiedzi krytykujących prezydenta ?
tak działa demokracja
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 09:35
A PO POdniesie POdatki, i PO krzyku.
marek 19.53 / 83.24.37.* / 2009-04-17 09:01

partia rozważa pozwanie PiS za bezprawne wykorzystanie wizerunku z billboardu PO.


Z tego wynika, że nie mogą zarzucić "reklamie" kłamstwa.
studentMIM / 2009-04-17 09:42 / Tysiącznik na forum
Takie reklamy są tak konstruowane, aby ciężko było im zarzucić kłamstwo. To znaczy coś sugerują, ale nie mówią tego wprost.

Idealnym przykładem jest tu reklama Ery, którą zauważyłem wczoraj:
Dużymi literami: 29 groszy do wszystkich
i małymi: z sieci Era i na stacjonarne
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 10:33
W związku z propagandą PO, wielu do dzisiaj się myli w kto jest dziś premierem i kto odpowiada za nieudolność tego rządu.
Z PrOpagandy wynika, że ojciec Rydzyk i Jarosław Kaczyński są głównymi winnymi tego, że rząd rządzi źle. Ale czy gdzieś kaczor Donald powiedział o tym wprost?
Czy ktoś pamięta jeszcze jak to kandydat na prezydenta - Donald Tusk opowiadał na okrągło anegdotę o tym, że do następcy Aleksandra Wielkiego przyszła staruszka? O czym to miało świadczyć? Czyżby o tym, że wszyscy emeryci mają teraz przyjść do premiera? Ale jak mają przyjść, jak im małolaty pochowały dowody? Zresztą, czy ktoś udowodnił, że to chowanie dowodów babciom, to wpływ reklamy PO?
PiS miał się od kogo uczyć, ale oczywiście, jak Kalemu ukraść krowę, to dopiero jest zły uczynek.
Kali chce kraść ile wlezie i na wolną konkurencję na tym polu nie pozwoli. Prawda?
studentMIM / 2009-04-17 12:48 / Tysiącznik na forum
a może jakieś konkrety (najlepiej z przykładami) zamiast niepopartych dowodami (i niejasnych) insynuacji?
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 20:53

a może jakieś konkrety (najlepiej z przykładami)


Konkrety były, ale nie dla tych, którzy zamykają oczy na fakty, czyli dla tuskomatołków.
Np. taki konkret:

Czy ktoś pamięta jeszcze jak to kandydat na prezydenta - Donald Tusk opowiadał na okrągło anegdotę o tym, że do następcy Aleksandra Wielkiego przyszła staruszka?
studentMIM / 2009-04-19 11:23 / Tysiącznik na forum
Jeśli to jest nawet konkret, to bez potwierdzenia go np. linkiem jest bezużyteczny. Ja na przykład nie pamiętam. A jakbyś podlinkował, to bym przeczytał...
radio zet / 193.218.133.* / 2009-04-17 10:47
o co ci chodzi??? napisz po Polsku bo ten twój radiomaryjny bełkot powoduje mdłosci
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 11:25
napisz po Polsku
Ty pewnie z tej "elity wykształconych" wyborców PO, którzy nie piszą po polsku, tylko po Polsku? Taka ewolucja w jedynym właściwym kierunku i dążysz do pisania PO POlsku?
leczyćtyskliznę / 213.158.197.* / 2009-04-17 10:58
to włącz sobie bucu TVN - tam ci powiedzą co jest "trendy" - będziesz wiedział co mówić i myśleć
wwww / 193.111.166.* / 2009-04-17 09:29
Z tego wynika, że PIS to taki mały, u********* kundelek, który tylko potrafi szczekać ale już ugryźć nie da rady.
a320 / 80.68.235.* / 2009-04-17 09:19
o widzę, że weteran pisoskich pomyj już wstał.
Osobiście przedstawię kolegę do odznaczenia Orderem Lizusa z Wielką Wstęgą Wazeliny Drugiej Kategorii
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 09:37
Za wyrażenia w stylu: "konusy", za chowanie babci dowodu, czy za wykorzystanie dotacji unijnych przez PO?
dfdfafdfsdsdsdsdd / 217.74.68.* / 2009-04-17 08:58
Dlaczego pisze, ze dobrze, ze upadly ? To proste, bo moje podatki pojda mam nadzieje na potrzebniejsze rzeczy niz dotacje do nirentownych relikow komunizmu. Z niecierpliwoscia czekam jeszcze na upadek kopalni, ktorych pracownicy rowniez zeruja na reszcie spoleczenstwa i jeszcze bezczelnie strajkuja, ze ich 14 pensja w roku jest za mala.
lasowiak / 83.11.212.* / 2009-04-17 09:39
oczywiście, teraz pójdą na zasiłki i do rentownej firmy Misiaka. Cóż za przenikliwość sądzenia, rzeczywistość jest troszku bardziej skomplikowana niż ci się wydaje - geniuszu;)
tramia / 151.92.176.* / 2009-04-17 09:13

Dlaczego pisze, ze dobrze, ze upadly ? To proste, bo moje podatki pojda mam nadzieje na
potrzebniejsze rzeczy niz dotacje do nirentownych relikow komunizmu

Zgadzam sie całkowicie. Z całą reszta wypowiedzi też. Jeszcze powinno się sprywatyzować większość szpitali i szkół a nasz kraj może wreszcie zacząłby doganiać zachód zamiast bać się ciągle wrzeszczącej biedoty (co oni innego potrafią?), która "żąda" wszystkiego za darmo i straszy jedynymi rzeczami jakie umie czyli awanturami, rozróbami i strajkami...
wwww / 193.111.166.* / 2009-04-17 09:23
nie sztuką jest doprowadzić przedsiębiorstwa do upadłości mule. sztuką jest aby te przedsiebiorstwa były prywatne i funkcjonowały
tramia / 151.92.176.* / 2009-04-17 13:18

sztuką jest aby te
przedsiebiorstwa były prywatne i funkcjonowały

Oczywiście masz rację. Weź tylko pod uwagę, że za prywatne przedsiębiorstwo odpowiada prywatny manager, który dostaje za to odpowiednie prywatne pieniądze a nad nim jest prywatny dyrektor, który w przeciwieństwie do państwowego odpowiada za stan firmy własnym majątkiem i płaci odszkodowania z własnej (szpitalnej np) prywatnej kieszeni jak ktoś wygra w sądzie i nie może mieć wszystkiego w "państwowej" d.... tak jak to jest teraz.
AndrewNew / 83.16.121.* / 2009-04-17 09:35
Nieprawda !!! Jest stuką doprowadzić do upadku, a potem ukręcic z tego lody.
PO jest po to u władzy zeby utrwalić III RP gdzie się da , spłacic długi wyborcze wielu środowiskom i na koniec zarobić ile się da na pseudoprywatyzacjach , niby-przetargach itp. itd.
I cały czas robić PR.
Smutne że wciąż tylu wyborców PO tego nie chce zauważyć, a tylko
wciąż plują chorą nienawiścią dio innych.
Trochę merytoryki panowie !!! Ta władza to prosta kontunuacja i ugruntowanie Magdalenki. I tyle.
Bankier_7 / 2009-04-17 10:41 / portfel / Punktator

Smutne że wciąż tylu wyborców PO tego nie chce zauważyć, a tylko
wciąż plują chorą nienawiścią dio innych

Ty tak na poważnie czy sobie tutaj żartujesz?
To PIS wprowadził chamstwo w przenośni i dosłownie do Polskiej polityki - teraz kona od własnego miecza...
tramia / 151.92.176.* / 2009-04-17 09:51
I bardzo dobrze. Byle był spokój, w TV nie było codziennie akcji CBA a v-ce premierem nie był przestępca to KAŻDY rząd będzie lepszy od PIS-owskiego bo oni po prostu się do tego nie nadają.
Popatrz, na uszach stają, wydają setki tysięcy złotych (z podatków, tylko dlaczego z moich?!) na poprawę wizerunku, już nie wiedzą jak obrazić lub zdyskredytować jeszcze PO żeby choć trochę słupek podskoczył i co? I NIC! na szczęście.
Niestety wielbiciele PIS-u, czas PIS-u przeminął a prezydencika się kończy...HURA!
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 10:38
Byle był spokój, w TV nie było codziennie akcji CBA a v-ce premierem nie był przestępca
Oczywiście nie masz na myśli ani Pawlaka, ani Ćwiąkalskiego.
Zresztą wystarczyło wymienić niepokornych dziennikarzy i już jest większy spokój. Mało który wyskoczy z tzw. "wolnością słowa".
Obecni przy władzy nie mają sobie nic do zarzucenia, są w ogóle uczciwi, nieskazitelni i co najważniejsze - kompetentni w sprawach ekonomii, tak jak premier Tusk i marszałek Komorowski - światowe autorytety w sprawach ekonomii i szuflad pełnych ustaw.
tramia / 151.92.176.* / 2009-04-17 11:42
No coś ty... Mam na myśli jedyny światowy autorytet we wszelkich sprawach - THE WINNER iS Jarosłw samo-prawo-i-sprawiedliwość (tfu!) Kaczyński.
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 11:48
am na myśli jedyny światowy autorytet we wszelkich sprawach - THE WINNER iS Jarosłw
Bo to on teraz rządzi i winien jest nieudolności obecnego rządu, prawda?
n. / 151.92.176.* / 2009-04-17 12:39

Bo to on teraz rządzi i winien jest nieudolności obecnego rządu,
prawda?

A gdzie ja tak napisałam?
Zwyczajowa przypadłość PIS-u i przystawek - zawsze zobaczą to co chcą a nie to co jest a to co jest nie ma znaczenia, ważne że wy wydzicie to co chcecie.
Naprawdę bardzo wam wsopółczuję.
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 16:53
A gdzie ja tak napisałam?
Tak, ty w ogóle już nie wiesz po co piszesz o Jarku, ani nawet jakim nickiem aktualnie się posługujesz. Już wszystko ci się pomieszało.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy