Forum Polityka, aktualnościKraj

Nowy dowód ws. Smoleńska. MSZ reaguje na zarzuty Kaczyńskiego

Nowy dowód ws. Smoleńska. MSZ reaguje na zarzuty Kaczyńskiego

Wyświetlaj:
~~ / 151.88.22.* / 2012-07-17 11:09
Ździcho i debos, ha ha ha dwóch (ynntelygentów) się wypowiedziało, - znawcy od siedmiu boleści.:wart pac pałaca:
babina wieśnina / 212.14.47.* / 2012-03-29 08:43
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
ździcho / 213.146.52.* / 2012-03-29 09:16

Gdyby dopchali się do koryta to Polska stałaby się krajem rządzonym, przez reżim gorszy od reżimów Stalinowskich.

To pewne. W latach 2005-2010 widać było jak na dłoni, że ku temu się zmierza. Wystarczyło tylko popatrzeć, co Giertych wyprawiał ze szkołą.
debos / 79.191.176.* / 2012-03-29 09:14

Te dwa stare durne knury wycierają sobie mordę Polską

Oglądając wczoraj Kaczyńskiego zmieniłem trochę zdanie. Uważam, że znajduje się on w takim stanie, że nie bardzo wie na jakim świecie żyje. Że to co robi jest spowodowane jego stanem ducha po wielkim wstrząsie. Tym bardziej jego znaczący udzią w życiu publicznym staje się niebezpieczny. Co do Macierewicz to zgadzam się. Cyniczny, paranoiczny gracz.
ździcho / 213.146.52.* / 2012-03-29 09:59

że nie bardzo wie na jakim świecie żyje.

Wie, wie. A kto niby stoi za tym ostatnim boomem na spektakularne ekshumacje? Może Wasserman? Wątpię, by ona aż tak było do cna wyzuta z wszelkiej moralności jak zwierzę.
Co do Macierewicz to zgadzam się. Cyniczny, paranoiczny gracz.

Paranoiczny tak. Ale gdyby był cyniczny, to by Kaczyńskiego dawno wygryzł z tego interesu i sam przejąłby inicjatywę, ale jak widać jemu sama sława wystarczy, władzą jako taką jest chyba mniej zainteresowany.
debos / 79.191.176.* / 2012-03-29 10:25

Może Wasserman?

Rodziny. Nie pamiętasz jak się domagali ekshumacji ofiar. i to wszystkich ofiar? Nie tylko pisowskich funkcjonariuszy.Wasserman, Gosiewska, Kurtyka najgłośniej darły japy. I darłyby dalej. Powinny być jeszcze ekshumacje Merty i Melaka. Bo oni też się domagali. Trzeba je zrobić dla świętego spokoju aby uwolnić naród od tego bezczelnego politycznego rozgrywania katastrofy.
wygryzł z tego interesu i
sam przejąłby inicjatywę

A skąd ci to przyszło do głowy. To tylko by świadczyło o jego cyniźmie. Dokąd tego nie zrobi to nie będzie cyniczny?
ździcho / 213.146.52.* / 2012-03-29 10:36

Wasserman, Gosiewska, Kurtyka najgłośniej darły japy.

A Ty wierzysz, że one darły japy z własnej inicjatywy? Bo ja nie. Ja jestem pewien, ze za darcie jap ktoś im coś obiecał. Zgadnij kto? A co do cynizmu Macierewicza, to miałem na myśli nie to, ze on nie jest cyniczny, tylko to, że nie jest az tak cyniczny jak Kaczyński. Gdyby był, to by mu podkładał świnię za świnią, a tak, póki co, to mu służy jak wierny piesek. Widocznie odpadki i kości ze stołu Kaczyńskiego mu wystarczają
debos / 79.191.176.* / 2012-03-29 10:57

A Ty wierzysz, że one darły japy z własnej inicjatywy? Bo ja nie. Ja jestem pewien, ze
za darcie jap ktoś im coś obiecał.

Może być coś z prawdy w tym co piszesz. Jakimi by się kierowały pobudkami to dla mnie jest to objaw zdziczenia. Mam słowo które oddałoby kim dla mnie są te pisiary ale się powstrzymam.Kurtyka domagała się ekshumacji wszystkich ofiar katastrofy. I pamiętam jak żona jednej z ofiar katastrofy powiedziała, że po moim trupie. Że położy się na grobie i nie pozwoli na to, żeby ktokolwiek ruszył szczątki jej męża. Zrobiłbym to samo. Tak postępują prawdziwi ludzie. Ludzie posiadający wrażliwość. ludzie wrażliwi
A co do cynizmu Macierewicza, to miałem
na myśli nie to, ze on nie jest cyniczny

Żeby sporządzić portret psychologiczny Macierewicza potrzeba psychologa i psychiatrów. Trudno jest wniknąć w myśli człowieka chorego psychicznie. Gorzej, że są ludzie którzy go jeszcze traktują z jakąś powagą.
Siegfried / 83.7.78.* / 2012-03-29 01:39
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
ostatnisen / 83.28.14.* / 2012-03-28 23:51
czy bja się dowiem w końcu jaki to był lot???
cywilny?
wojskowy?
i gdzie był BOR??? czy obstawiał delegację czy schował się bo im tak kazano???
m-53 / 83.24.21.* / 2012-03-28 23:13
Dziwne.
Rozmowa trwa 2 min 42 s. Proszę ją przeczytać wolno, z zegarkiem w ręce.
Rozmowa odbyła się z inicjatywy Pracownika CO.
Ambasador, widząc rozbity samolot, "ten nasz" nie zadzwonił do MSZ ????

Myśmy słyszeli tylko jak przelatywał nad lotniskiem nisko, potem wszystkie samochody zaczęły jechać w tamtym kierunku..

Przecież ten samolot nie przelatywał nad lotniskiem tuż przed katastrofą. To jest sprzeczne z "wersją"


stoimy w odległości 150 metrów, nie ma żadnego śladu życia

Jak on to stwierdził, skoro samolot rozbił się w chaszczach i na bagnie a do kadłuba przecież nie podszedł. Na dodatek plątali się tam żywi ludzie - choćby strażacy.

Czy nikogo nie dziwi, że w obliczy wielkiej katastrofy faceci rozmawiają całkowicie beznamiętnie, jak o spóźnieniu pociągu albo stłuczeniu pustej szklanki.
Ambasador nawet nie wyraża nadziei, że ktoś przeżył. Nie martwi się, że może być ranny i potrzebować pomocy?

A gdzie stenogram rozmowy z Sikorskim?
ździcho / 213.146.52.* / 2012-03-29 09:13

Czy nikogo nie dziwi, że w obliczy wielkiej katastrofy faceci rozmawiają całkowicie beznamiętnie

Mnie nie dziwi. Znam takich, którzy na wieść o tej katastrofie odetchnęli z ulgą. Zwykli, prości księgowi z niewielkiego miasteczka (zatem w mord nie byli zamieszani).
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-03-29 11:56

Znam takich, którzy na wieść o tej katastrofie odetchnęli z ulgą

jAKĄ M.E.N.D.Ą trzeba być by w takiej chwili tak pomyśleć.
Ciągle czytam że PISowcy to pieniacze, że chcą krwi itd. a wystarczy poczytać posty takich trolli jak na tym wątku i od kołtuństwa POwego oraz jadu z jakim piszą nawet o zmarłych aż monitor zaczyna mi się topić...
€ / 178.37.183.* / 2012-03-28 22:25
To samo jest ze Smoleńskiem,jest to robota byłych z WSI i POlskich służb specjalnych,ci politycy nikomu nie pasowali nawet USA.
ALLELUJA / 178.37.183.* / 2012-03-28 22:19
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
jaki cudotwórca takie cuda / 89.72.226.* / 2012-03-28 22:18
jaki szef MSWiA taka pamiątka
jaki akredytowany takie badania
aki premier takie reformy
jaki minister finansów takie finanse
jaka barania głowa taki bul
jaki gaz takie taczki
jakia ekipa rządząca takie portfele
jakii minister zdrowia takie ceny leków
jakie drogi
jaka kolej

można wymieniać do BULU

jake kompetencje rządzących takia wiedza wyborców

proste i logiczne
@wk@k / 178.235.114.* / 2012-03-28 22:05
nikt nie powiedzial ze wsyztscy nie zyja, tylko ze nie widac sladów zycia. Samolot jest dosyc duzym urzadzeniem ktrore jak sie rozbiaja zadko daje szanse pasazerom na jakiekolwiek proby przezycia. Kochani rodacy prosze, wyzbadzcie sie teorii spiskowych! To jest niezdrowe dla Waszych głów. Stalo sie. Szkoda, bo bylo tam duza madrych ludzi (nie wszyscy oczywiscie, ale wszytskim wspolczuje), Pamietajcie tylko ze kazda wladza w kazdym kraju obasadza swoimi ludzmi stolki, bo to normalne. Pan Kaczynski powinien sie po tym dramacie wycofac z polityki, bo osmiesza tylko siebie i swojego brata i psuje opinie naszego kraju na swiecie.
m-53 / 83.24.21.* / 2012-03-28 23:23

nikt nie powiedzial ze wsyztscy nie zyja, tylko ze nie widac sladów zycia


Mylisz się. Sikorski powiedział. Wyraźnie i jednoznacznie - "nikt nie przeżył" I w dalszym ciągu nie wiadomo, na jakiej podstawie.

Nie zauważyłeś chyba, że rozmowa ambasadora z Sikorskim ograniczona została do "halo"
debos / 79.191.176.* / 2012-03-29 09:17

Wyraźnie i jednoznacznie - "nikt nie przeżył" I w
dalszym ciągu nie wiadomo, na jakiej podstawie.

A na tej, że gdyby ktoś przeżył to byłyby ślady życia.
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-03-29 12:04

"nikt nie przeżył"

To stwierdzenie
gdyby ktoś przeżył to byłyby ślady życia.

To ogólnik, właśnie z powodu takich "rozbierzności" należy sprawę rzetelnie wyjasnić.
debos / 79.191.176.* / 2012-03-29 12:30

właśnie z powodu takich "rozbierzności" należy sprawę rzetelnie
wyjasnić.

Tu nie ma rozbieżności. Trzeba dużo woli aby je dostrzec. Sprawa jest rzetelnie wyjaśniona. Bardzo rzetelnie. A, że są tacy którzy mnożą wątpliwości nie znaczy wcale, że instytucje państwa mają się ciągle tym zajmować. No chyba, że te wątpliwości byłyby poważne. A to wtedy co innego. Powaga państwa wymaga tego aby jego organa zajmowały się sprawami poważnymi a nie czyimiś imaginacjami.
po czynach nie po pustosłowiu / 89.72.226.* / 2012-03-28 22:04
Szef MSWiA Miller Jerzy stwierdził, że wrak nie jest dowodem tylko pamiątką...

Po co głębiej kopacz na metr ze szczególną starannością.
juju / 77.254.116.* / 2012-03-28 22:03
PO doskonale wiedziało od początku, ze samolot nie doleci, ktokolwiek ma minimum rozumu i patrzy a nie się gapi jak muł na zachowania wierchuszki, widzi jak na dłoni ukrywanie i niszczenie prawdy na każdym kroku, nawet teraz nikt z notabli nie pofatyguje się na groby katyńskie naszych Ojców i Patriotów. O CZYM TO ŚWIADCZY? - TAK WŁAŚNIE WYGLĄDA ZDRADA POLSKI - GŁUPI NARODZIE OTWÓRZ OCZY WRESZCIE!!!
Bożydar / 95.49.179.* / 2012-03-29 01:55

PO doskonale wiedziało od początku, ze samolot nie doleci,

Ambasador tytularny w Moskwie to wyjaśni na procesie
@wk@k / 178.235.114.* / 2012-03-28 22:07
tylko leczenie w zakladzie zamknietym moze ci pomoc. Zdrowia zycze :)
Floyd / 2012-03-28 22:31 / Tysiącznik na forum
Wątpię czy jest to wyleczalne. :)
A, tak przy okazji: W USA można znaleźć 'ekspertów' którzy są gotowi wykazać każdą nawet najbardziej absurdalną tezę i to robią.
Np.
1)Nie było lotów na Księżyc a reportaże były kręcone w Hollywood.
2)Zburzenia wież w NY dokonała administracja prezydenta.
3)Wywiad amerykański ma kontakty z cywilizacjami poza Ziemskimi, ale to ukrywa.
itd itd
A, w Anglii istnieje towarzystwo płaskiej Ziemi i też ma się dobrze. :)
kjhkbkb / 95.160.39.* / 2012-03-28 22:51
a ci eksperci pracują na uniwersytetach jako dziekani? dlaczego nikt do tej pory nie podważył badań ekspertów macierewicza w naukowy sposób? dlaczego nikt nie odnosi się do błędów w ich obliczeniach? jak to możliwe skoro to tacy gamonie jak mówisz?

a z drugiej strony jak to możliwe że raport milera nie podaje metodologii badań ani nie przeprowadza analiz?!
debos / 79.191.176.* / 2012-03-29 09:39

dlaczego nikt do tej pory nie
podważył badań ekspertów macierewicza w naukowy sposób? dlaczego nikt nie odnosi się do
błędów w ich obliczeniach? jak to możliwe skoro to tacy gamonie jak mówisz?

Jak to nie podważył? Wyniki badań ekspertów pokazują z jakimi bredniami mamy do czynienia. I tymi bredniami, tym folklorem Macierewicza mają się naukowcy zajmować? Roztropność każe aby trzymać się tego co mówią eksperci. Tylko w tym naszym plebejskim kraju prości ludzie cenią bardziej jasełka niż rzetelną wiedzę.
Floyd / 2012-03-28 23:32 / Tysiącznik na forum

a ci eksperci pracują na uniwersytetach jako dziekani?

Nie wiem czy dziekani w każdym bądź razie nie pierwsi lepsi laicy bo nikt by na to nie zwrócił uwagi.
Sam się zastanawiałem skąd tacy się biorą i jakie są ich cele.
Dla pieniędzy? Chwilowej choćby sławy?
Przykłady które podałem były szeroko omawiane na National Geographic, ale i w czasopismach były demonstrowane.
Również i wśród byłych polityków można w USA spotkać wielu takich którzy opowiadają najdziwniejsze historie z czasów gdy byli w rządzie i zbierają za to niezłą kasę bo ludzie spragnieni są takich rewelacji.
Raport Milera znasz tylko z telewizji?
Cały raport to dziesiątki tomów. Znasz je?
"dlaczego nikt do tej pory nie podważył badań ekspertów macierewicza w naukowy sposób? ".
A, niby dlaczego miałby się ktoś zajmować teoretycznymi ekspertyzami w szczególności, że chyba ekspertyzy nie zostały nigdzie upublicznione.
Zresztą, takie teoretyczne rozważania mogą być całkiem prawidłowe, tylko że właśnie są to teoretyczne rozważania przy biurku nie wiele mające wspólnego z rzeczywistością.
A, jak jeszcze politycy umoczą w tym swoje paluszki to już zamach pewny.
W każdym bądź razie ja nie słyszałem tych ekspertów, a jedynie słyszę polityków którzy powołują się na ekspertów. Jesteś pewien co mówili eksperci, czy tylko opierasz się na wypowiedziach Macierewicza?
em96 / 164.132.114.* / 2012-03-29 00:01
Do: Floyd [ Tysiącznik na forum ]; @wk@k

Wasza inteligencja dorównuje Waszej ignorancji...
ździcho / 213.146.52.* / 2012-03-29 09:38
@em96
Zachęciłeś mnie do przejrzenia tego co pisze Floyd i @wk@k. W ciekawy sposób obaliłeś ich argumenty swoim kontrargumentem. Przy okazji sam siebie określiłeś...
Floyd / 2012-03-29 09:22 / Tysiącznik na forum
Najbardziej mi się spodobało, to 'wasza'.
No i jak widzę dla was polityka stała się religią czyli prawdą objawioną nad którą się nie dyskutuję, a ludzi dzieli się na wierzących bądź niewierzących i wszytko jasne.
debos / 79.191.176.* / 2012-03-29 11:31

ludzi dzieli się na wierzących bądź niewierzących

Sami się dzielą. Ateiści nie paplą wszędzie, że są niewierzącymi. Niech przestaną to robić wierzący i ci co wierzących z jakichś powodów udają. Niech to będzie ich osobistą sprawą. Niech politycy i urzędnicy państwowi przestaną się deklarować i nie będzie podziałów. Bo to, że ktoś jest wierzący w żadnym razie nie czyni go lepszym.To jest banalna konstatacja bo przecież każdy widzi jak jest. Sprawa wiary zniknie wówczas z obiegu publicznego. Bo to nie dla niej miejsce.
ździcho / 213.146.40.* / 2012-03-28 23:01

dlaczego nikt do tej pory nie podważył badań ekspertów macierewicza w naukowy sposób?

A komu by się chciało w naukowy sposób podważać czyjeś fantazje?
dlaczego nikt nie odnosi się do błędów w ich obliczeniach?

A oni coś obliczali? Co? Chyba ilość części na które rozpadł sie samolot...
jak to możliwe że raport milera nie podaje metodologii badań ani nie przeprowadza analiz

Normalnie. Ruscy nie podali Millerowi do wiadomości metodologii ani wyników analiz.
debos / 79.191.176.* / 2012-03-29 10:14

Ruscy nie podali Millerowi do wiadomości metodologii

Pozwolę sobie wtrącić się w twoją pasjonującą dyskusję z kolegami i zapytam - metodologia czyli czyli właściwie co?
ździcho / 213.146.52.* / 2012-03-29 10:20
Opis metod. W tym wypadku - śledczych.
debos / 79.191.176.* / 2012-03-29 10:40

Opis metod.

Metoda jest jedna. Nie ma innych. Tu nie ma miejsca na improwizację. A tą metodą jest wiedza z różnych dziedzin. Ta wiedza nie jest tajemna. Przynajmniej dla posiadających inżynierską wiedzę.Ona polega na wyliczeniu przy użyciu dawno powstałych definicji i wzorów skutków działania. Znając siły jakie działają, budowę obiektu, zastosowane materiały, ich wytrzymałość, powierzczhnię uderzenia, parametry przeszkód w jakie samolot uderzył wszystko można policzyć. Praca jest mozolna ale wyniki precyzyjne. A metodologia - jak wspomniałem jest jedna. Wiedza. Więc kolego odpuść sobie te brednie bo gołym okiem widać, że nie kumasz z tego nic. Zęby bolą jak się czyta komentarze nieuków, nie zdających sobie sprawy z tego jak są żałośni.
ździcho / 213.146.52.* / 2012-03-29 10:56

Znając siły jakie działają, budowę obiektu, zastosowane materiały, ich wytrzymałość, powierzczhnię uderzenia, parametry przeszkód w jakie samolot uderzył wszystko można policzyć.

Właśnie - znając. Zwróć uwagę na parametry przeszkód o których sam piszesz. Podaj zatem tutaj precyzyjne parametry choć jednej z nich, np. siły i kąta wiatru, które to zmieniają się w ułamku sekundy. Co tu mozna precyzyjnie wyliczyć. Spróbuj wyminąć tira jadąc na rowerze, a potem wyliczyć sobie parametry Twojego panowania nad rowerem, żebyś nie wjechał do rowu. Do czego zmierzam? Do tego, że i ruscy i Maciorewicz ze swoja wiedzą są gdzie? W dupie. Nikt nie ma burego pojęcia, jakie były przyczyny tego, co tam w tym Smoleńsku się stało.
Zęby bolą jak się czyta komentarze nieuków, nie zdających sobie sprawy z tego jak są żałośni.

Których to nieuków masz na myśli naukowcu? A zęby cię bolą, bo ich nie myjesz.
Floyd / 2012-03-29 12:30 / Tysiącznik na forum

Nikt nie ma burego pojęcia, jakie były przyczyny tego, co tam w tym Smoleńsku się stało.

Nawet jeśli nikt nie ma burego pojęcia co się stało, to można wykluczyć lub potwierdzić niektóre przyczyny jak np. wybuch spowodowany ręką ludzką przy pomocy tradycyjnych materiałów wybuchowych i to zrobiono czyli wykluczono.
Chyba, że założysz spisek w który było zaangażowanych już nie dziesiątki, ale setki czy tysiące ludzi w tym wszyscy eksperci z terenu Polski badający przyczyny katastrofy.
ździcho / 212.106.2.* / 2012-03-29 18:25

np. wybuch spowodowany ręką ludzką przy pomocy tradycyjnych materiałów wybuchowych

O wybuchu to nawet nie może być mowy i tu nie trzeba badań do tego. Wtedy przecież z ludzi zostałby tatar co najwyżej.
Chyba, że założysz spisek

Co Cię skłoniło do takiego wniosku, że mógłbym zakładać jakiś spisek? Sprawa jest prosta - Była mgła? Była? Co się wtedy robi? Sp.dala. Chyba nic tu nie trzeba dodawać.
debos / 79.191.176.* / 2012-03-29 11:07

Podaj zatem tutaj precyzyjne parametry choć jednej z nich, np.
siły i kąta wiatru, które to zmieniają się w ułamku sekundy

Ale to nie metodologia. To jedna z danych do podstawienia. Ja jej nie podam ale przecież siła wiatru jest znana i musiała być uwzględniona. Tych dane można mieć od instytutów meteorologicznych które mają bardzo dokładne pomiary z całego świata.
Spróbuj wyminąć tira jadąc na rowerze, a potem
wyliczyć sobie parametry Twojego panowania nad rowerem, żebyś nie wjechał
do rowu.

Ja tego nie policzę ale ci co badali katastrofę bez problemu. Dokładnie by mnie sobie obmierzyli i przynajmniej znałbym dokładnie swoje parametry.
Nikt nie ma burego pojęcia, jakie były przyczyny
tego, co tam w tym Smoleńsku się stało.

No i znowu to samo. Wiemy. Dokładnie wiemy. Gdyby ten samolot się nie rozbił to wtedy byłaby dopiero nie lada zagadka. Ale ponieważ się rozbił to możemy być pewni, że wszystko jest w porządku i żadne siły nadprzyrodzone nami nie miotają.
ździcho / 213.146.52.* / 2012-03-29 11:18

ale przecież siła wiatru jest znana

???!!! To wyjdź sobie z kartką papieru na balkon. Siła i kierunek powszechnego ciążenia jest zmienny, a Ty mi mowisz, ze prędkość i kierunek wiatru sa stałe?
Dokładnie by mnie sobie obmierzyli i przynajmniej znałbym dokładnie swoje parametry.

Obmierzyliby Ciebie. Znałbyś swoje. zarzucasz mi niekumatość, a sam nie załapałeś, że w tym wypadku znaczenie ma prędkość Twoja, prędkość tego tira, odległość Twojego roweru od niego, kierunek i siłę leja, który obaj wytworzycie w tym momencie. A Ty mi o tym, ze tu wystarczy Twój wzrost i waga? Moja rada: Zanium dasz komuś do zrozumienia, ze jest durniem, to najpierw się zastanów, czy Ty sam posiadłeś PEŁNĄ wiedzę.

Dokładnie wiemy.

Ja nie wiem. Siły nadprzyrodzone wykluczam.
debos / 79.191.176.* / 2012-03-29 11:47

kierunek
powszechnego ciążenia jest zmienny

Ten jest znany. Do ziemi. niestety taki każdego czeka los.
że w tym wypadku znaczenie ma prędkość

No tak ale my dyskutujemy w tle katastrofy. Więc te parametry są znane. Prędkość, kąty schodzenia, siła uderzenia, w którym miejscu skrzydło uderzyło w brzozę. ile go odpadło i jak to wpłynęlo na zachowanie samolu, z jaka prędkością zacząl si obracać. Tysiące różnych rzeczy. Tylko liczyć.A Ty dajesz jakiś prymitywny przykład. Ty chcesz posługiwać się przykładem gdzie nic nie wiadomo? Czy zresztą nie wiadomo? Nie do końca bo fachowcy od katastrof potrafiliby wiele wyjaśnić na podstawie śladów, ale też zapisów rejestratora znajdującego się w terze. Chociaż jeden byłby tu wspólny mianownik. Podobnie jak próba lądowania tak i moja próba wyprzedzenia tira jadąc rowerem noszą znamiona prób samobójczych.
ździcho / 212.106.2.* / 2012-03-29 18:19

A Ty dajesz jakiś prymitywny przykład.

Ty żartujesz, czy naprawdę nic nie rozumiesz? Dałem Ci prymitywny przykład, zebyś sobie uzmysłowił, że to o czym dyskutujemy jest o niebo bardziej skomplikowane. Choćby to:
Więc te parametry są znane. Prędkość, kąty schodzenia, siła uderzenia, w którym miejscu skrzydło uderzyło w brzozę. ile go odpadło i jak to wpłynęlo na zachowanie samolu, z jaka prędkością zacząl si obracać.

Znane?! Tylko nie mów, ze co do joty wyliczona zależność prędkosci obracania się kadłuba od miejsca uderzenia skrzydła w brzozę. Widzę, ze sam fantazjujesz, całkiem jak Macierewicz.
Podobnie jak próba lądowania tak i moja próba wyprzedzenia tira jadąc rowerem noszą znamiona prób samobójczych.

Nie, no Ty faktycznie nie kumasz. Ja mówiłem o WYMIJANIU rowerem tira jadącego z NAPRZECIWKA. Tracę cierpliwość.
adsfasdfasdfafd / 46.31.32.* / 2012-03-28 21:38
albo przynajmniej własny pokój na Tworkach :)))
@wk@k / 178.235.114.* / 2012-03-28 22:10
i zakaz jego opuszczania dla dobra narodu naszego!!!!!
oborowy / 79.185.95.* / 2012-03-28 23:44
A o ktorym narodzie mówisz ???
@@@ / 89.68.238.* / 2012-03-28 23:53
No, jego narodzie.
Wiadomo tylko ze nie jest to narod polski.
jaki baran taki bul / 89.72.226.* / 2012-03-28 22:09
adsfasdfasdfafd jaki nick taka treść
JanuszPOlikot / 2012-03-28 21:48 / Tysiącznik na forum
Kolego a może POmyślisz o sobie....:)
aaaalo / 94.42.46.* / 2012-03-28 21:04
PANIE MINISTRZE A JAK TO BYŁO Z POLSKIM GEOLOGIEM UPROWADZONYM W AFGANISTANIE I JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE ON ZGINĄŁ???
bsf / 87.205.175.* / 2012-03-28 20:58
BŁAZENADA towarzyszu Sikorski błazenada !!! Ambasador stoi 150 m od miejsca katastrofy i wie ,że wszyscy nie żyją a Minister ot tak wierzy w takie zapewnienia w pół godziny PO katastrofie ???
To dziecinada i amatorszczyzna!!!
Państwo za tego "żondu " nie istnieje to kupa dzieciarni i amatorów POsadek.
aaaalo / 94.42.46.* / 2012-03-28 20:57
Z TEGO SCENOGRAMU WYNIKA TYLKO ŻE SIKORSKI POWIEDZIAŁ "HALO"
DRUGA SPRAWA: SKĄD CZŁOWIEK STOJĄCY 150 m OD ZDARZENIA MOŻE POWIEDZIEĆ, ŻE WSZYSCY NIE ŻYJĄ - KASZPIROWSKI, CZY CO?
TRZECIA SPRAWA CO BY SIĘ NIE DZIAŁO - TRZEBA ŹLE MÓWIĆ O KACZYŃSKIM!
CZWARTA SPRAWA: PRAWDOMÓWNOŚĆ MINISTRÓW TUSKA POKAZAŁA NAM JUŻ MINISTER KOPACZ!
aaaalo / 94.42.46.* / 2012-03-28 20:59
ZAPOMNIAŁEM DODAĆ - I ZOSTAŁA ZA TO NAGRODZONA!!!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy