Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Nowy Fiat Strada już w sprzedaży

Nowy Fiat Strada już w sprzedaży

Money.pl / 2012-02-08 21:32
Komentarze do wiadomości: Nowy Fiat Strada już w sprzedaży.
Wyświetlaj:
hirohito / 213.199.241.* / 2012-02-14 20:11
Myślę że wypuszczenie nowej Strady na rynek europejski to dobre posunięcie ze strony Fiata. Na takie samochody rośnie zapotrzebowanie, a Strada jest bardzo konkurencyjną ofertą względem innych aut tego typu. Daje przestrzeń, funkcjonalność, a co najważniejsze ekonomiczną jazdę. Z takimi właściwościami samochód powinien dobrze przyjąć się na europejskim rynku Pickupów.
4wheel / 77.114.218.* / 2012-02-09 19:10
Fiat Strada jest autem które na pewno będzie dobrym pomocnikiem dla sadowników, rolników, wszelkiego rodzaju ekip montażowych lub remontowych i małych przedsiębiorców. jego zalety doceni też każdy kto od czasu do czasu musi przewieźć jakiś ładunek. Do dużych walorów użytkowych tego auta dochodzi ciekawy i nietuzinkowy design oraz jakość i solidność Fiata co daje nam wyśmienitą i bardzo kuszącą mieszankę.
jetro / 2012-02-09 10:06
Bardzo ciekawy samochód. Taki amerykański. Chyba podobnie jak Freemont wzorował się na amerykańskim stylu Dodgea Journey. Osobiście często bywam w Stanach ze względów zawodowych. Tam, widok pick -upa jest czymś normalnym. U nas, to nowość. Choć bardzo mi się podoba innowacyjność i otwarcie Fiata na takie nowości, jestem ciekaw jak zostanie odebrany w Europie i Polsce oczywiście. Mam nadzieję, że z dużym entuzjazmem!
Samochodziara / 2012-02-08 21:32
Model ten na pewno zadowoli miłośników większych stylowych aut takich jak ja. Niska cena zakupu i kosztów eksploatacji, oraz niskie zużycia paliwa na pewno przekonają klientów do zakupu tego modelu Fiata. Super cena, super warunki techniczne i super wygląd. Mam nadzieję, że kiedyś będę miała na własność takie czaderskie auto.

Najnowsze wpisy