Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Nowy iPhone 3G to żadna nowość

Nowy iPhone 3G to żadna nowość

Money.pl / 2008-07-11 08:38
Komentarze do wiadomości: Nowy iPhone 3G to żadna nowość .
Wyświetlaj:
DSA / 79.186.43.* / 2008-07-14 11:55
Jak dla mnie iphone nie ma nic lepszego od np noki serii N i E lub Sony Ericsson seria K, W i P po za miłym interfejsem użytkownika. Myślę że można nawet użyć zdania iż wielu kategoriach iphonomi bardzo dużo brakuje gdyby go porównać z konkurencją i jest po prostu odtwarzaczem multimedialnym z prostymi funkcjami telefonu (a nie na odwrót).

Żeby nie było miałem fizyczny kontak z tym telefonem.
emicx / 79.188.114.* / 2008-07-14 08:37
Sporo firm amerykańskich walczy o rynek marka a nie produktem wiec to zadne zdziwienie- inne przykłady: Ford Mustang (technologia lat 80-tych a lepiej sie sprzedaje niz o niebo lepsze japońskie hi-tech w podobnej cenie), McDonalds (syf ale modny) i wiele innych.. ale to działa!
aqaz / 83.29.124.* / 2008-07-13 11:35
bubel
mike77753 / 77.115.21.* / 2008-08-12 21:56
Mam iPhone od 3 m-cy za żaden inny bym nie zamieniał ( mam Nokia E 90-która leży bezużyteczna od kiedy mam iPhone) , ci co tak go krytykują to chyba go nie mają .
O góstach się nie dyskutuje, ale największą zaletą jest przeglądarka www, paluszkiem przesuwasz, powiększasz kekst. Myślę że w przyszłości tylko takie telefony będą kupowane.
Pozdr.
żabcia / 83.27.13.* / 2009-01-29 09:05
NO tak, brawo dla wszystkich!!!! NIe rozumiem hałasu o telefon. Czy Wy naprwdę nie posiadacie większych problemów?? A tak poza tym, ludzie na początek to zamiast opowiadać o wysoko zaawansowanej technologii to proszę może na początek zacznijcie od ORTOGRAFII. Śmieszne małe ludki sterowane reklamą:)
wala007 / 81.210.11.* / 2008-09-14 21:09
dzisiaj wpadł mi do głowy pomysł że, może zajadę sobie iphona, w tym celu tak jak zawsze to robię, postanowiłem zasięgnąć opinii innych użytkowników i poszukałem jakiegoś forum, i znalazłem, poczytałem poczytałem i już mi przeszła chęć na iphona. Myślałem że to coś fajnego, pomyliłem się... Jedni mówią że, do robienia zdjęć służy aparat, Ja chce mieć to wszystko w jednym urządzeniu, tzn. aparat, MP3, no i mały komputer... po co mam nosić wszystkie te urządzenia, jak mogę je mieć w jednym urządzeniu??? Lubię słuchać muzy, też dużo jej słucham, lubię trzasnąć czasem fajną fotkę, a w wolnym czasie pobawić się moim telefonem... no i szukam urządzenia które będzie łączyć te wszystkie urządzenia... Definitywnie mówię NIE!!! iphonowi... a więc nie pozostaje mi nic innego jak, czekać aż wyjdzie coś co będzie mnie zadowalać...
neurolog / 83.22.248.* / 2008-07-12 19:41
Prosze o rozwage i zdrowy rozsadek :-)
I Prosze autora artykulu o informacje nt SAR Radiadtion.

np jak podaje NOKIA DYSKRETNIE, inne firmy wogole nie poadaj
http://sar.nokia.com/sar/index.jsp
To jest skuteczny Marketing !!!! strona w/w nie dziala z www tj http://www.sar.nokia.com/sar/index.jsp

Pozdrawiam
NEUROLOG ( przepracowany neurolog z 2030 roku ;-)
@@@ / 89.77.202.* / 2008-07-12 17:07
Czy autor tego paszkwila mial iPhona w reku?
drum / 80.244.128.* / 2008-07-12 11:34
no rozwaliły mnie te wasze braki wypisane w tabeli. ok nie wszystkie są wyuzdane cholera wie skąd. zresztą jak się pisze jakiś tekst, to wypadałoby przetestować opisywany sprzęt, a nie pisać z "powietrza"!!!
mam iphona i:
Nie ma kamery wideo-po zainstalowaniu dodatkowego programu, można nagrywać normalnie filmy
Nie wysyła MMS-ów-jak wyżej
Kiepski, 2-megapikselowy aparat fotograficzny. Nie można też kadrować zdjęć-chyba nie widzieliście zdjęć z tego aparatu, poza tym po doinstalowaniu programu camera pro ma się pełen zakres ciekawych utawień.
Nie można usuwać pojedynczych połączeń z rejestru ani pojedynczych sms-ów-to już jakaś brednia (widać że ktoś nie miał tego telefonu w ręce lub nie wiedział jak to zrobić-wszystko jest w Edycji)
Nie ma synchronizacji karty SIM z listą kontaktów-jest coś takiego w oprogramowaniu jak SIMport i po włożeniu karty sim do telefonu, następuje aktualizacja kontaków.
Nie przyjazny dla kobiet... to niech sobie taka pani kupi jakąś cegłę co by miała 1cm kwadratowy klawisza na te paznokcie! Ileż to jest telefonów na rynku z tak małą klawiaturką, że ciężko nawet niejednokrotnie facetowi wcisnąć pożądany klawisz...

także moja prośba - ZA NIM COŚ NAPISZECIE, ZASTANÓWCIE SIĘ I PRZEDE WSZYSTKIM PRZETESTUJCIE!!!

poza tym albo piszecie o firmie Apple albo o Nokiach i innych takich.kupuje ten co mu się podoba a reszta niech robi co chce.

jeszcze jedno - co do Maców, to chyba wielu z was nie miało doczynienia choćby z PCtami tej formy. To co oferuje nam zwykły PC-et i Microsoft dawno odeszło w lamus.
Zresztą puki co w Polsce jest praktycznie monopol na produkty/programy Microsoftu więc o czym my mówimy...
/ 77.112.73.* / 2008-08-26 14:29
tak jak piszesz, nie mozan nagrywac filmow, ale jak zainstalujesz program to wszystko jest ok. jak ktos kupuje tewlefon to nie po to zeby od razu instalowac programy zeby mu wszystko chodzilo tak jak ma chodzic. ja kupuje telefon to chcem zeby wszystko bylo od razu do uzywania a nie zebym kolejny dzien sie meczyl z szukaniem i instalowaniem programow, ktore pozwola w pelni korzystac z fona.

korzystalem z produktow apple'a, a konkretnie z maca. ciezko jest sie przesiasc z windy na maca, i z mojego punktu widzenia pecety z windowsem sa latwiejsze w obsludze i bardziej intuicyjne niz maci
Motonick / 83.238.20.* / 2008-07-12 10:14
Do listy niedociągnięć proszę dopisać brak obsługi A2DP.
Ja jednak poczekam na następcę LG Viewty.
jaś / 195.136.179.* / 2008-07-12 08:10
ładnie wygląda i nic poza tym, po prostu bubel, same niedoróbki, jak na taką firmę to fuszerkę odstawili, nie widzę powodu by go mieć
MIND / 80.245.184.* / 2008-07-12 09:46
Jasiu nie kupuj go przecierz SAMSUNG też jest OK.
Janie kup go - przecież na niego zasługujesz.
ted_bundy / 89.234.194.* / 2008-07-11 22:28
iPhone jest fajny bo fajnie wygląda i reprezentuje pewien quasi-hippisowski styl życia, czyli dzieło Kalifornii, firma niby w opozycji do demona globalizacji(microsoft) ale wszystko przyprawione nowoczesnym designem i nowoczesną technologią. Zabawka dla ludzi wydających 100$ na śniadanie składające się z sałaty polanej oliwą i niegazowanej wody mineralnej, ewentualnie kubek kawy 'fair trade'... Śmiech na sali - dzięki Bogu że muszę tylko czasem jeździć do USA...
absurd / 83.11.4.* / 2008-07-11 18:48
akurat pochodze z anglojezycznego rejonu swiata,

tam, jest "moda" na produkty Apple

po prostu wypada je miec.

cieszy to tzw "szczury" i wyzsza klase zarządzajacą

nie napisze z jakich powodów , ale chyba łatwo sie domyslić

klasa zarzadzajaca zadko kozysta z Apple .. ale swoim dzieciom i "szczurom" nie zabrania

bez urazy, nie chciałem nikogo obrazić,

ale ciezko czasami , przeniesc na polskie realia, realia innych rejonów , szczególnie mentalne realia
olka9234 / 78.30.84.* / 2008-07-11 20:02
to jest własnie BRAND. zasadniczo widzialam techniki liczenia sily marki poprzez np EVA ale sila marki Apple wyraża sie wlasnie przy porownaniu zarowno sprzedazy w stosunku do aparatow o porownywalnych parametrach oraz uzyskania w stosunku do takich ceny premium... z nokia jest tak samo.. w czasie kiedy badania stanowczo wykazywaly ze psuje czesciej od sagema - udzialy w polskim rynku rosly jej szybciej. choc ostatnio chyba samsung i sony erickson ja troche pobily..
dzida_Makumby / 212.160.172.* / 2008-07-11 14:36
Zygan, o "Wielki Programisto"! Wciąż pamiętam twoje teksty o tym, jak to Objective-C niczym się nie różni od C++ :-) Ciekawe, jak on programuje te iPhone'y?
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 83.16.65.* / 2008-07-11 14:30
"Zdjęcia kadrować można ściągając je na komputer za pomocą USB albo stacji dokującej"

To jest przełom! Za to należy się nagroda Nobla dla programistów ifona!
Trzeźwy / 89.76.174.* / 2008-07-11 14:04
I jak sobie Apple poradzi z takim miażdżącym tekstem?

"- Apple nigdy nie wymyślił nic nowego"


A pan Zygan, to cały czas coś wymyśla, tylko nikt o tym nie wie, a pan Zygan nie potrafi znależc kupca na swoje wielkie dzieła.
Ot, kolejny (sponsorowany?) artykuł mający wykazać, jakie to fe.

Tylko, że znowu się nie udało - najpierw musicie zwonić tego tekściarza z Microsoftu i pozbyć się jego sposobu kombinowania.
olka9234 / 78.30.84.* / 2008-07-11 20:10
to sa kategorie innowatora.. dla klienta wartościa nie jest innowacyjnosc.. chyba ze innowacja daje mu rzeczywiscie jakąś wartość. to zboczenie inwestorów i ludzi biznesu.. tzn innowacja w ogole jest jak brand (najlepiej innowacyjny produkt- na liscie biznes weeka wśrod marek postrzegane jako najbardziej innowacyjne na świecie - widac ze na giełdzie na glowe innych biją te ktore co jakis czas wrzucają na rynek innowacyjny produkt)

a na rynku klientow indywidualnych są inne hity - tez w efekcie dzialania prasy - iphone ma kazda funkcje i detal omowioną w kazdej gazecie. i za i przeciw.. a seksu w wielkim miescie gazety nie sprzedadzą.. to sa wielkie wydarzenia.. a na rynku klientów wartością moze byc "i must have this!" oni wszyscy juz to maja - zwykla moda
msmfi / 217.10.60.* / 2008-07-11 12:13
Do Pana Bazyla:
(Cytyt z: http://blog.bazyl.net/2008/04/, 19 kwietnia 2008 02:47:05.)
>> "Nowa zabawka"
>> Moze nie jest to jakos super wygodne, ale da sie.
>> Wpis ten powstal na mojej nowej zabawce: iPhonie.
>> Ciesze sie jak male dziecko.
>> Zreszta wedlug niektorych, zachowuje sie tez jak takie:)

Takie "badziewie" a cieszy ???? Nie moze byc !!!
Czy tez przez te 3 miesiace tak sie pan rozczarowal tym iPhone'em ?
asto / 83.24.135.* / 2008-07-11 10:59
iPhone, mimo wspomnianych tu braków, pozostaje najlepszym urządzeniem w swojej klasie, nie ma o czym mówić!
asto / 83.24.135.* / 2008-07-11 11:06
PS. "Bazyli Zygan: Apple nigdy nie wymyślił nic nowego, ale istniejące technologie doprowadza do perfekcji, znajdując dla nich wciąż nowe podejście - mówi Bazyli Zygan, inżynier obecnie zajmujący się projektami na telefony iPhone"

Może i nie wymyślił, ale wdrażał technologie na wieki przed innymi. Sztandarowym przykałdem jest Windows (choć tak się to nie nazywało), które, owszem, wymyślił Xerox, ale które Apple WDROŻYŁ, i które Maki miały wieeele lat przed pecetami.
Olio / 195.47.239.* / 2008-07-11 11:18
Co to za bzdury :) Widać że nie masz nic współnego z tematem , chyba naczytałes sie za dużo KŚ

Najnowsze wpisy