Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Nowy iPhone 3G to żadna nowość

Nowy iPhone 3G to żadna nowość

Money.pl / 2008-07-11 08:38
Komentarze do wiadomości: Nowy iPhone 3G to żadna nowość .
Wyświetlaj:
smuggi / 89.105.102.* / 2008-07-11 10:38
Pani Kasia Ogorek powinna sie wykazac dziennikarska rzetelnoscia i przeprowadzic wywiad z wieksza liczba programistow, niz jednym, znanym w srodowisku,malkontentem Bazylem.
spokój wodza / 217.153.44.* / 2008-07-14 08:51
Pani Kasia w ogóle ze swoim "dzienikarstwem" nadaje się do onetu lub innych portali śmieciowych. Co tekst to wpadka.
xawery / 2008-07-11 08:38
i tak go kupie, zaden telefon i palmtop nie maja tak wygodnego interfejsu, tak plynnie, szybko i niezawodnie dzialajacych aplikacji, tak udanej przegladarki internetowej... wczesniej uzywalem HTC II Kaiser, to tak jakby sie przesiasc z traktora do jaguara...
olka9234 / 78.30.84.* / 2008-07-11 20:25
ja ogolenie podziwiam jobsa ze tworzy produkty które maja fanow i że sa to własnie wielkie wydarzenia.. (ja tam psem na wielkie wydarzenie nie jestem ale mam kolege ktory wchodzi tylko na wielkie produkcje hollywoodzkie do kina i mowi ze to nie jakis tam film tylko wielkie wydarzenie własnie). jobs jest rockmenem a apple jest jak dobra kapela rockowa ktora ma szalejacych fanów..

choc szczerze jestem wkurzona za roznicowanie cen monopolistyczne jakie zastosowali .. czyli obciązenie najwyzsza ceną swoich.. fanatyków.. to juz nieladna zagrywka.. po pierwszym szoku kiedy przed sklepami ustawialy sie kolejki jak za PRLu.. goscie przez cłą noc stali pod sklepem zeby rano kupic jako pierwszy swojego iPhona.. zaplacili dwa razy więcej niz inni.. to jak nie fair.. uwazam ze Jobs powinien zorganizowac dla ludzi ktorzy maja rachunki za najdrozszego iPhona np. koncert za darmo albo jakies wydarzenie
sdfff / 194.106.143.* / 2008-07-11 10:55
iphone to bubel i tyle, marketingowa sztuczka tak samo jak ich odtwarzacze.
a co jezdziles traktorem i jaguarem ze tak porownujesz?a
jajc / 85.222.59.* / 2008-07-13 18:06
rację masz. idea dobra wykonanie fatalne
Olio / 195.47.239.* / 2008-07-11 11:15
Pracuje w IT. Powiem tak Iphone i cały apple , może pomijając np macpro i używających ich grafików...

To zwykły bubel dla nadętych , nadzianych , gadżeciaży..... Taka prawda , kto kupuje sprzęt za 6 tys zł , kiedy konkurencja sprzedaje podobny za 2 tys ?? Tylko dla wyglądu ?? W Polsce robi to tylko Idiota przez duże I.
Pomijam już dużą awaryjność tego badziewia , np Ipody w których bateria zdycha po 11 miesiącach , ponieważ gwarancja jest na 12 :)

Pomimo tego że mnie stać , nie kupię nigdy nic , firmy apple oprócz Macapro..... z prostej przyczyny , dużo tego sprzedaje różnym frajerom , więc wiem ile to naprawdę jest warte.
### / 2008-07-12 16:06 / Bywalec forum
Ty to chyba jestes Kretyn przez duze K.
d.n.hotch / 62.87.148.* / 2008-07-11 11:50
Zaraz, jesli bateria zdycha po 11 miesiacach, to przy 12sto miesiecznej gwarancji masz 30 dni na przekazanie telefonu do naprawy. No faktycznie, uzytkownicy zostali wycyckani...
hehe / 88.199.252.* / 2008-07-11 11:49
mama cie olio nie kocha a tata tylko w nocy co :)
myk / 89.77.81.* / 2008-07-13 18:33
kocham tatę Olia !
asto / 83.24.135.* / 2008-07-11 11:00
Nigdy nie miałeś ani tego iPhona, ani takiego odtwarzacza, to widać. Za to śmiertelnie zazdrościsz, hehehehe :D
Olio / 195.47.239.* / 2008-07-11 12:28
Poziom tych komentarzy , szczególnie "hehe" tylko potwierdza moje słowa , na temat tego kto użytkuje komercyjne wersje Apple. Nie mam Iphona , bo nie chce , będe chciał , pójde na magazyn i sobie przyniosę. Tylko po co ?? Czemu mam płacic tyle za badziewie w którego cenie dostaje najlepsze palmy np Asusa ??
Najlepszy jest kolega Asto , taki śmieszny wrzask dziecka , które wydało trochę kasy dla szpanu.... :D Śmiertelnie zazdroscisz ?? co to ma byc

Zabawne , nadęty bubek...
@@@ / 89.77.202.* / 2008-07-13 11:09

nadęty bubek...

Olio, dobrze ze na koncu swych wypocin prawdziwie sie podpisales.
nie-gadżeciarz / 89.250.197.* / 2008-07-12 00:15
Olio, też robie w IT.
iPhonowi przygladam się już długi czas
mam starą motkę V3RAZR i chyba czas coś zmienić
sprawdzam ceny najnowszych ciekawych (jak dla mnie) aparatów telefonicznych firm Nokia i Sony Ericsson
widze ceny i tak porównuje i myślę sobie, że jak dołoże te 300-400 zeta będę miał iPhone'a
ja np, w telefonie nie aprobuję aparatu fotograficznego, od tego są aparaty fotograficzne
ale czytałem powyższe niedociągnięcia - trochę tego jest, a do niektórych jestem bardzo przyzwyczajony
aczkolwiek ciekawi mnie jak wygląda taki multitouch (ekran dotykowy) i jak to szybko działa...
ale nie jestem jeszcze zdecydowany, bo nie usiadłem z wrażenia po samych fotkach i filmikach istniejących w sieci

pozdrawiam
marks / 83.24.239.* / 2008-07-12 11:13
Hej Niegadżeciarz zapewniam cię że multitouch tak w iPhone jak i odtwarzaczu iTouch działa w***********, to tak jakbys przeskoczyl do innej epoki. Nie słuchaj tych skwaszonych cieniasów którzy wszystko krytykują mając nadzieję że w ten sposob się dowartościowują, bzdura! Od wielu lat w firmie pracujemy na Macach i nie robimy tego dla szpanu ale z wygody po pierwsze nie ma problemu z wirusami, po drugie i natępne system operacyjny o kilka lat do przodu przed Win, niezawodnoc no i nie starzeje się tak szybko jak PC, które po 2-3 latach trzeba po prostu wymienić na nowe. Jeszcze jedno piszą tu o BRANDZIE nadgryzionego jabłka, a przecież ten silny brand nie wziął się znikąd i nie ma takich speców od marketingu którzy by stworzyli brand z niczego. Apple był kiedyś na skraju bankructwa (czy ktoś o tym pamięta) dopiero Jobs gdy wrócił postawił firmę na nogi i stworzył jej potęgę i brand. A zdanie że niczego nie wymyślili nie jest do końca prawdą, czasy Edisona już nie wrócą, można się spierać że pomysł na odtwarzacz mp3 nie jest ich (bo tak jest) ale to iPod zrewolucjonizował podejście do muzyki cyfrowej - moda na mp3, sklep z muzyką sprzedawaną przez internet i wiele innych, to ich zasługa. A przy okazji konstrukcji iPhona Apple zastrzegł ok. 200 patentów. Minęło już sporo czasu od premiery iPona I i pokażcie mi produkt innej firmy z taką obsługą ekranu.
I na koniec do Olio - nie wierzę że pracujesz w IT związanej z produktami Appla, bo tam pracują fanatycy, którzy są oczywiście bezkrytyczni do produktów z nadgryzionym jabłkiem,ale "kochają" je i wiedzą o nich niemal wszystko.
Olio / 195.47.239.* / 2008-07-14 12:13
Widzisz , gdybyś znał się na sprzęcie , miał trochę pojęcia o branży , wiedział byś jak wygląda dystrybucja danej marki. Sprzedaje Apple.... ale ma z nim tyle wspólnego ze przejezdza przez magazyn. Nie lubię firmy Apple ani ich produktów. Za podejście do klienta , do sprzedawców itp. Ktoś kto tego zaznał , wie o czym mówie. Pomijam już to , że to co sprzedają konkurencja ma 2X taniej. I tacy Panowie jak niektórzy wyżej , którym słoma sterczy z butów a ich ojciec dalej jezdzi na ciągniku , być może skończyli turystykę , trochę zarobili , zobaczyli ze koledzy w biurze mają , oni tez mieć muszą.. nic innego nie kieruje kupowaniem produktów firmy Apple. Ich grupa docelowa to dzieci w wieku do 17 lat , lub gadżeciaże i taka jest prawda.

Powyższa dyskusja , tylko pokazuje kto używa takiego sprzętu. Mnie tylko utwierdziła w swoim zdaniu.
Morfeus / 78.8.56.* / 2008-08-27 00:35
Powiem tak: Twoja wypowiedź jest na poziomie kolesia , który nie umie poderwać ładnej dziewczyny więc mówi,że wszystkie ładne to dz......
Jestem gadżeciażem ; tak to prawda, ale sprzęt klasyfikowałem zawsze po jego walorach użytkowych jak i po "przyjemności obcowania z nim", nigdy po tym, jakie robił wrażenie na innych(no może trochę, wszyscy jesteśmy trochę próżni:))
Jestem od lat użytkownikiem Nokii i po kilku kolejnych nie udanych modelach tej marki i po dotknięciu pierwszego Iphona , wzielismy ten aparat przy wymianie.
Zgodzę się po użytkowaniu go przez kilka dni z tymi, którzy mówią o małej ilości funkcji; fakt ma ich mało, ale tu pada pytanie, ile ich używamy na co dzień????
Dla kobiety z dłuższymi paznokciami, może stanowić problem wklepanie sms-a.
Bluetooth rzeczywiście jest biedny, tego brak.
Brak możliwości odrzucania rozmowy gdy telefon jest "uśpiony"
Obsługa w czasie jazdy to samobójstwo.
To są rzeczy jakich MNIE brakuje.
Jest jednak coś takiego w tym telefonie czego nie można poczuć obcując z konkurencją , a mianowicie perfekcja wykonania i wyglądu.
Przeglądarka w połączeniu z fenomenalnym ekranem dotykowym to poezja.
Obsługa podstawowych funkcji jest miła i zabawna wręcz, a nie standardowe klikanie w klawisze.
Wielkość i jakość wyświetlacza wyśmienita.

Jeśli lubisz dobre buty, a takie kosztują od 500 za parę(po wypowiedzi kojarzę ,że nie lubisz) to wyglądają one lepiej z Iphonem;
Piękna kobieta , dobrze umalowana i ubrana, prezentuje się z nim świetnie.
Jedni kupują Daewoo i mówią mi ,że to dobry wóz, a ja , gdyby mnie było stać i tak kupiłbym Astona.Są rzeczy piękne i są tylko takie praktyczne, Iphone w przewadze zalicza się do tych pierwszych.
@@@ / 89.77.202.* / 2008-07-14 14:24
Teraz juz nie mam zadnych watpliwosci ze to co napisalem o Tobie powyzej to prawda.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy