Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nowy prezes ZUS. Jedyna kandydatka nie przeszła ostatniego etapu konkursu

Nowy prezes ZUS. Jedyna kandydatka nie przeszła ostatniego etapu konkursu

Wyświetlaj:
Tom61 / 79.184.53.* / 2015-04-14 19:56
To jest stanowisko dla kolesi,jakiegoś matoła z PO lub PSL.
kandydatka / 46.186.35.* / 2015-04-14 19:56
Te same układy są w I i II Oddziale ZUS w Warszawie. Najpierw zapraszają na testy kwalifikacyjne na ul. Senatorską, a później "zezowata" Pani kadrowa dziękuje wszystkim za zainteresowanie ofertą i braniem udziału w rekrutacji, ale odezwą się do wybranych, osób bo nie zostaną wybrane osoby na sali i zachęca do składania kolejnych aplikacji na oferty pracy.
Inny przykład na ul. Podskarbińskiej w II Oddziale, Pani najpierw zaprasza na piątek na test kwalifikacyjny, a później znowu dzwoni i mówi, że już nieaktualne, bo anulowano nabór. Wiadomo, że mają już swojego człowieka i dlatego tak jest.
credo / 83.30.222.* / 2015-04-14 19:56
Za wcześnie powiedziała co chciała zrobić i dla tego nie zaliczyła. Może to będzie dobra nauczka.... .
szifo109 / 37.190.221.* / 2015-04-14 19:54
No i bardzo dobrze tak powinno byc,zdrowa naturalna selekcja,miejsce baby jest przy garach i tylko wylancznie przy garach,a i jeszcze przy dzieciach.
Dzina595 / 159.205.47.* / 2015-04-14 19:59
Najpierw dziecko, naucz sie pisać poprawnie po polsku...
nutrilon / 82.170.142.* / 2015-04-14 19:59
Ty debilu,szkoda ze twoja stara ciebie nie zostawila w garach
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
emerytka593 / 176.107.110.* / 2015-04-14 21:32
Ta kandydatka jest bardzo mądrą kobietą .ZUS potrzebuje swoich kandydatów .
mki / 178.42.220.* / 2015-04-14 19:53
Ale to już przerabialiśmy przy korporacjach prawniczych pisemny kandydat zdawał na 5 a na ustnym odpadał przechodzili tylko dzieci prawników . A z ustnego nic nie zostaje nie ma śladu . Sytuacja się powtórzyła odpadła na ustnym . Czyli PO prostu bali się jej .
ores / 87.105.250.* / 2015-04-14 19:53
Są dwie możliwości: nie zdała BO, zbyt oficjalnie przepowiadała porządek w tej zakłamanej firmie i co poniektórzy już zaczęli telepać portkami dlatego zawczasu jej nie dopuszczono, lub też wiedziała że nie ma szans (wynikało to z jej bliskich kontaktów co pozwoliło Jej poznać firmę od potrzewki ), dlatego postawiła na medialny rozgłos i darmową reklamę jako specjalistka ds. walki z ZUS .
NIEDOSZŁY EMERYT / 88.156.233.* / 2015-04-14 19:51
UWAGA PRZYSZLI I AKTUALNI EMERYCI !
ZUS od paru miesięcy próbuje ściągnąć od nieuczciwych pracodawców zaległe od lat składki do ZUS od przepracowanych nadgodzin i zleconych poprzez tzw. "spółki córki "stwarzane tylko w celu oszukiwania pracowników i ZUS-u .To są spore pieniądze. Jak myślicie czy złodzieje będą chcieli oddać to co ukradli bez walki ? Dla ludzi ,którzy w ten sposób zostali oszukani to szansa na korzystniejsze wyliczenia przyszłych emerytur a dla tych ,którzy są już na emeryturach szansa na jakieś wyrównanie. Obserwujcie więc jak rządząca mafia będzie teraz mieszać. Może być ciekawie ?! ... Powyższy tekst napisałem już parę tygodni temu...

No i jest ciekawie.

Bo teraz....
Parę dni temu dostałem z Sądu Okręgowego powiadomienie (oraz inni pracownicy) z mojej byłej firmy, że firma w której pracowałem wiele lat odwołała się do tego Sądu bo nie chce wyrównać zaległych składek jakie nakazał jej wyrównać ZUS. O ile wiem chyba podobnie było w
wielu innych miejscach w kraju. CIEKAWE JAKI TO MA ZWIĄZEK Z PRZETASOWANIAMI W ZUS-ie ? i KTO WYGRA ?
db366 / 88.156.226.* / 2015-04-14 19:50
To jasne nie należy do złodziejskiej kliki, stało się jasne, że to musi być swój umoczony koleś
NIEDOSZŁY EMERYT / 88.156.233.* / 2015-04-14 19:50
UWAGA PRZYSZLI I AKTUALNI EMERYCI !
ZUS od paru miesięcy próbuje ściągnąć od nieuczciwych pracodawców zaległe od lat składki do ZUS od przepracowanych nadgodzin i zleconych poprzez tzw. "spółki córki "stwarzane tylko w celu oszukiwania pracowników i ZUS-u .To są spore pieniądze. Jak myślicie czy złodzieje będą chcieli oddać to co ukradli bez walki ? Dla ludzi ,którzy w ten sposób zostali oszukani to szansa na korzystniejsze wyliczenia przyszłych emerytur a dla tych ,którzy są już na emeryturach szansa na jakieś wyrównanie. Obserwujcie więc jak rządząca mafia będzie teraz mieszać. Może być ciekawie ?! ... Powyższy tekst napisałem już parę tygodni temu...

No i jest ciekawie.

Bo teraz....
Parę dni temu dostałem z Sądu Okręgowego powiadomienie (oraz inni pracownicy) z mojej byłej firmy, że firma w której pracowałem wiele lat odwołała się do tego Sądu bo nie chce wyrównać zaległych składek jakie nakazał jej wyrównać ZUS. O ile wiem chyba podobnie było w
wielu innych miejscach w kraju. CIEKAWE JAKI TO MA ZWIĄZEK Z PRZETASOWANIAMI W ZUS-ie ? i KTO WYGRA ?
obserwer / 83.11.116.* / 2015-04-14 19:49
nie chciała obciągnąć temu zsl-owskiemu kołkowi kłamyszowi to i nie zdała
NIEDOSZŁY EMERYT / 88.156.233.* / 2015-04-14 19:49
UWAGA PRZYSZLI I AKTUALNI EMERYCI !
ZUS od paru miesięcy próbuje ściągnąć od nieuczciwych pracodawców zaległe od lat składki do ZUS od przepracowanych nadgodzin i zleconych poprzez tzw. "spółki córki "stwarzane tylko w celu oszukiwania pracowników i ZUS-u .To są spore pieniądze. Jak myślicie czy złodzieje będą chcieli oddać to co ukradli bez walki ? Dla ludzi ,którzy w ten sposób zostali oszukani to szansa na korzystniejsze wyliczenia przyszłych emerytur a dla tych ,którzy są już na emeryturach szansa na jakieś wyrównanie. Obserwujcie więc jak rządząca mafia będzie teraz mieszać. Może być ciekawie ?! ... Powyższy tekst napisałem już parę tygodni temu...

No i jest ciekawie.

Bo teraz....
Parę dni temu dostałem z Sądu Okręgowego powiadomienie (oraz inni pracownicy) z mojej byłej firmy, że firma w której pracowałem wiele lat odwołała się do tego Sądu bo nie chce wyrównać zaległych składek jakie nakazał jej wyrównać ZUS. O ile wiem chyba podobnie było w
wielu innych miejscach w kraju. CIEKAWE JAKI TO MA ZWIĄZEK Z PRZETASOWANIAMI W ZUS-ie ? i KTO WYGRA ?
sed / 78.30.72.* / 2015-04-14 19:48
Znowu jakiś matoł z PSL niezastąpiony z niepełnym podstawowym ale z dużym stażem w PSL będzie. Jakie to PO - PSL - owskie = teraz k**** my i tylko my !!!!
KRUS nick / 83.20.242.* / 2015-04-14 19:47
BARANY Z \PO ZAWSZE NISZCZA MADRZESZYCH
Bolek666 / 108.162.158.* / 2015-04-14 19:47
no widzicie jak was oglupiaja ; dla rzadzacych Polska uzurpatorow jedynym kandydatem jest dziadek-policjant co nie rozroznia paralizatora od pistoletu : jego tez upieczono podwojnie na jednym ogniu - juz prawnie nie bedzie mordowal czarnych i pojdzie w koncu na emeryture
teres468 / 91.207.126.* / 2015-04-14 19:42
I znowu upieprza się kogoś kto chce zrobić rząd ale naszemu nierządowi to nie w smak i nie po drodze

Najnowsze wpisy