Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nowy prezes ZUS. Jedyna kandydatka nie przeszła ostatniego etapu konkursu

Nowy prezes ZUS. Jedyna kandydatka nie przeszła ostatniego etapu konkursu

Wyświetlaj:
darwin / 83.28.72.* / 2015-04-15 10:06
chehe.... Pani robiła za wcześnie porządki.... to i ja doprowadzili do porządku. Zrobili zamieszanie że potrzebują kogoś do kierowania zusem - znalazła się odpowiednia kandydatka ale nie dla zusu tylko dla ludzi. Teraz sprawa przycichnie i prezesem zusu zostanie ten kto miał zostać - wszystko w białych rękawiczkach. Taki kraj.
przyszły emeryt / 86.63.70.* / 2015-04-15 10:06
Pani po prostu nie miała zdać tego konkursu. Pomieszała szyki komisji samym zgłoszeniem się do owego konkursu. Bo miało być inaczej, a jak - to zapewne wszyscy, którzy obserwują scenę polityczmą wiedzą. Oburza mnie bardzo zachowanie "szacownej" komisji: to brak profesjonalizmu i kompetencji. Komisja jest od tego aby zbadać kandydata od strony merytorycznej, w żadnym wypadku nie powinno być miejsca na nietaktowne uwagi czy krytykowanie kandydata. Pani Kalata wcześniej wypowiadała się w mediach na temat swojej wizji w przypadku sprawowania funkcji prezesa i ma to tego pełne prawo. Tylko nie przewidziała, że bardzo sobie zaszkodzi w obłudnym środowisku nadętych i wzajemnie popierających się kolegów, niekoniecznie kompetentnych. Brawo za odwagę,wiem przynajmniej jaka to postać - wyrazista, konkretna, z określoną wizją. Pani Kalata jako młoda, ambitna i nie skażona osoba zastosowała inne standardy niż te, które w naszym Bandustanie obowiązują.
mada1928 / 46.170.38.* / 2015-04-15 10:04
Nie wiem, czy ta Pani ma z kimś powiązania, czy nie ma, ale widać gołym okiem, że albo komuś nie na rękę, albo najlepiej wsadzić na stołek jakiegoś "dziada". Nie ważne, że Pani ma kompetencje, nie ważne, że ma doktorat. NIE MA "SIŁY" PRZEBICIA!!!! Że młoda??? No to co??? Brak doświadczenia w danej pracy? A kiedy miała je zdobyć???? Może powinna tam zacząć pracować jak tylko zaczęła stawiać pierwsze kroki!!!! I tak właśnie jest wszędzie!!! Potrzebny pracownik młody i z doświadczeniem.
darekb323 / 37.130.12.* / 2015-04-15 10:04
Byłaś niewygodna chciałaś zrobić "może i wiele" ale zbyt wielu z PO nie dało ci szansy. PO ma wpisane w swoje struktury zarządzania żeby zniszczyć naród Polski, upodlić, zeszmacić i okraść z ostatniej złotówki. Dać Ukraińcom, wszczynać wojenkę z Rosją i wmawiać że to wola społeczeństwa a ty Lachonie - żyd ma tobą rządzić.Prekursor D. Tusk 3/4 kraju zniszczył Bronek czaruje od dziś młodych ludzi którzy są z umowami śmieciowymi.
JACEK33 / 83.10.135.* / 2015-04-15 10:03
PRZYJDZIE CZAS , ZE BĘDZIE RZĄDZIĆ W ZUS'ie. JA WÓJT WAM TO MÓWIĘ. A NASTĄPI TO JAK MAFIA PO-PSL ZNIKNIE Z POLITYKI !!!! LUDZIE MYŚLCIE PRZY WYBORACH JAK CHCECIE MIEĆ ZMIANY. NOoooo CHYBA , ZE JEST WAM DOBRZE....!!!
camel456 / 83.22.253.* / 2015-04-15 10:03
Niepotrzebnie mówiła że zrobi porządek w zusie, co niektórzy mogli się wystraszyć.
maniek286 / 95.160.34.* / 2015-04-15 10:02
hehehe... nikt kto zamierza zrobić z ZUS porządek - nie zda tego egzaminu! Nikt z układu nie jest taki głupi żeby zostać prezesem. a ludzie spoza układu nie mają szans!
JACEK33 / 83.10.135.* / 2015-04-15 10:00
BETON URZĘDASÓW Z DUŻYMI PENSJAMI JA ZABLOKOWAŁ I TYLE. NIEPOTRZEBNIE UDZIELIŁA WYWIADU RZEKA JAK USPRAWNIAĆ ZUS. POLITYKA PO !!!!!
kęs / 94.40.91.* / 2015-04-15 09:58
Po co robić konkursy,jak ma być ten,co ma być?Nie udawajcie,ze nie potraficie ustawić konkursu,by wygrał go swój człowiek.Chyba,że dla zachowania pozorów robi się najpierw lipny konkurs,by w kolejnym już wszystko poszło gładko.W jakim kraju ja żyję!Tylko śmierć uwolni mnie od tego bajzlu,chociaż i umrzeć tu nie jest wcale tak lekko i łatwo, a bezboleśnie.
Obywatel_3RP / 31.63.209.* / 2015-04-15 09:55
Czy jako Obywatele mamy prawo żądać, aby takie egzaminy odbywały się na każde prominentne stanowiska w Państwie (z prezydentem i posłami łącznie + badania lekarskie) ? Tej Pani polecam odwołanie do Boga i szybkie zapisanie się do jedynej słusznej partii ! Może i nie wiedziała wszystkiego o swojej przyszłej pracy, ale co wie o rządzeniu krajem lekarka - a rządzi ? Takie pytania można tylko mnożyć żeby dowiedzieć się, ile dzieli nas zwykłych obywateli od 'władzy' !
wd3d / 86.63.66.* / 2015-04-15 09:52
nikt do kierowania mafia nie wezmie człowieka z zewnątrz!!!!
poop / 79.191.225.* / 2015-04-15 09:51
oblała bo za wąskie plecy miała takie wałki robią nawet podczas rekrutacji na szeregowe stanowiska w budrzetuwce najpierw klepią po plecach za wyniki w testach a na rozmowie pokazują miejsce w szeregu wygrywa pociotek lub inny znajomy znajomego
jo44 / 89.67.115.* / 2015-04-15 09:48
Poprzedni prezio mial proste pytania, musial wymienic Z pamięci (nie z Wiki!) wszystkie teletubise: Tinky-Winky, La-la, Dipsy, Po.
I zdal, ale slad po tym egzaminie nie zostal , buuu...'
Obecny kandydat z haslem ,zrobie porzadek, jest bez szans. Podwyzki trzeba obiecac w zus za ciezkja,prace' to pytania beda latwiejsze
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Pilgrim / 31.175.208.* / 2015-04-15 09:47
Pani Kalata powinna podziękować komisji za odrzucenie swojej kandydatury!!! Jakby chciała ujawnić dowody na przekręty, które by odkryła, odwiedziłby ją seryjny samobójca. W takim razie komisja ocaliła jej życie.
gość789 / 94.251.236.* / 2015-04-15 09:46
http://remoncikm4.blogspot.com/2015/04/o-mnie.html

Najnowsze wpisy