Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nowy projekt w sprawie kredytów. Czy poprze go PiS i prezydent Duda?

Nowy projekt w sprawie kredytów. Czy poprze go PiS i prezydent Duda?

Wyświetlaj:
Bankowiec_nieoszust / 83.10.99.* / 2015-11-03 17:16
Pracuje w banku aby zrobić plan zakładam lewe rachunki (nieczynne sztuka przecież tylko takie się liczą - a jak Bank rośnie w EXELU), kredyty udzielam na rodzinę aby po 2 miesiącach je spłacić, zakładam depozyty nie mówiąc klientem że to poliso-lokaty, wciskam ubezpieczenia, otwierałem 3 ror-y dla dwóch osób tzn. dwa indywidualne i jedno wspólne, przy udzielaniu kredytów mieszkaniowych w obcej walucie ryzyko mnie nie dotyczyło wolumen jest najważniejszy ...itp.. skumałem się z kilkoma pośrednikami (możemy razem kreować dochód potencjalnego leszcza), zapomniałem dodać robię to wszystko dla prezesa i jego milionowych zarobków oraz aby dyrektor makro był zarobiony oraz mój bezpośredni przełożony oni o wszystkim wiedzą ale póki plany są realizowane wszystko jest według nich w porządku. Ja natomiast pracuję za najniższą krajową i się cieszę że mam pracę, dyrektor obiecał mi podwyżkę ale dopiero w przyszłym roku.
gs70 / 2015-11-03 17:13
Dlaczego za spekulantów, którzy brali kredyty we franku mamy płacić my wszyscy ???
nic nie kumajacy / 91.208.150.* / 2015-11-03 16:28
Hmm, profesorowie maja dobrze. Zmieni taki 90% na 70% i już wnosi autorski projekt.
A czemu nie 75%?
Czyż nie wygląda mądrzej?
Gd / 178.181.67.* / 2015-11-03 17:18
Banki to złodzieje,należy je puścić w skarpetkach
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Mi764 / 89.70.6.* / 2015-11-03 16:09
Przecież wyrażnie ludzie określili czego chcą. A więc zamienić denominowane kredyty złotówkowe (mówi się że frankowe, chociaż nawet z daleka Franka nie widziały), Przelicznik z dnia umowy. Odsetki wszyscy będą płacić od kredytu. Jedyny (bul) to to że banki nie dostaną kokosów tylko zwykłe odsetki od kredytu. Czy to takie trudne?
lsd / 95.49.59.* / 2015-11-03 16:09
"W efekcie oprocentowanie kredytów frankowych znacząco wzrosło i niektóre z nich zaczęły przewyższać wartość nieruchomości" - jakie oprocentowanie wzrosło? Na pewno nie kredytów w CHF, spadło poniżej zera. Wzrósł kapitał do spłaty a nie oprocentowanie odsetek. Po za tym duża część spłacający kredyt w CHF ma teraz niższe raty odsetkowe niż w grudniu 2014. Kiedy wreszcie politycy odpieprzą się od kredytów w CHF, psują rynek i mam obawy jak dalej będzie wyglądała spłata mojego kredytu. Chcę stabilności, a kredyt w PLN mnie nie interesuje, tak samo jak pełne brzuchy osób które napaliły się na kredyt w CHF po 2.2zł, po to aby zwiększyć swoją wiarygodność finansową (często na 110% wartości nieruchomości). Dajcie żyć politycy. Niech rodacy biorą odpowiedzialność za swoje głupie decyzje, gdyż jak widać myślą co niektórzy iż obowiązkiem państwa jest pomoc. Chcecie pomóc to zróbcie to kiedy złoty będzie mocniejszy, wtedy koszty takiej operacji będą mniejsze, w tym odszkodowania dla banków po przegranych procesach sądowych.
qq779 / 188.146.138.* / 2015-11-03 16:07
Czyli banki za oszukiwanie ludzi dostana 30% ekstra premii. Kartel bankowy trzyma się dobrze.
taaki / 83.9.76.* / 2015-11-03 16:02
To znaczy, że w obecnej sytuacji banki zarobią dodatkowo !!!! 60 mld złotych na polskich rodzinach. Przewalutowanie po kursie zaciągnięcia oznacza przecież, że i tak zarobią na prowizjach, ubezpieczeniach i odsetkach wyliczonych dla złotówki. Strata jest więc wirtualna. Oznacza, że banki pozbawione zostaną bandyckiego, przypadkowego zysku (chyba, że przyjąć, że spodziewały się takiego spadku złotówki ale wtedy to już byłaby świadoma napaść na klientów).
BOJ / 193.215.86.* / 2015-11-03 15:43
Te 3 mld dop budżetu pójdzie z naszych kieszeni. Tylko totalnie ciemny może wierzyć, że dołożony podatek nie wpłynie na ceny. To tak jak dokładanie dla akcyzy na papierosy, alkochol, czy paliwa - miało nie wpływać, a ceny wzrosły nawet więcej, bo podatek VAT obejmuje już cenę z Akcyzą. Znajdą drogę, że do budżetu wpłynie 3 mld, a firmy zgarną może z 5, czyli będą jeszcze 2 na plusie. Całe 5 mld my zafundujemy. I tak ma wyglądać rozwój Polski według niueków z PIS.
Kamil189 / 83.24.26.* / 2015-11-03 15:22
W tyłkach im się poprzewracało już całkowicie.
16 17 18 19 20 21
na koniec starsze

Najnowsze wpisy