Forum Polityka, aktualnościKraj

Nowy sondaż. PO i PiS idą "łeb w łeb". Wysoko także PSL

Nowy sondaż. PO i PiS idą "łeb w łeb". Wysoko także PSL

Wyświetlaj:
Pro-Kontra / 178.235.37.* / 2011-10-02 10:18
SZKODA NASZEGO GŁOSU DLA TYCH UGRUPOWAŃ. SZKODA POLSKI !
do normaloności / 83.4.19.* / 2011-10-02 10:03
Broń nas Panie Boże przez PISowcami i PISmakami.
Te brednie to przedsmak tego jak może być i było za rządów PISu - pomówienia , podejrzenia , "wiem ale nie powiem" , jakiś układ , siły zła itd. - TOTALNA TEORIA SPISKOWA DZIEJÓW W WYDANIU PISU !!!
Zgodnie z traktatem możesz żyć i pracować w całej Europie w UE - TO TWÓJ WOLNY WYBÓR I TO TWOJA OJCZYZNA !!!
pierre11112 / 62.21.119.* / 2011-10-02 10:24
Dokładnie się zgadzam jeśli PIS osiągnie taki wynik to emigruję!!!
ccccccccccc / 195.74.79.* / 2011-10-02 10:18
ja tam sie boję długów a nie spisków (rzekomych)
ku normalności / 83.4.19.* / 2011-10-02 10:23
To sprawdź jakie długi zrobiła w czasie najlepszej prosperity Gilowska za czasów PIS - a potem gdy nastał kryzys to właśnie Kaczyński w sejmie żądał zwiększania zadłużenia - i teraz to samo PIS robi - obiecuje że wszystkim da.
Jeśli tego nie rozumiesz to zapisz się na powtórkę z ekonomii.
oborowy / 79.185.95.* / 2011-10-02 12:08
ku normalności ????

Gdzie ty słyszałeś,ze PiS wszystko da ????

Pis chce zrobic tylko z Polski normalny kraj. chce wyplenić POstkomune, WSI i SB-cję.

Wiesz co sie stało z polską piłka nożną, gdy trapiła ja korupcja ???

W gospodarce korupcja jeszcze bardziej przeszkadza. O wiele bardziej !!!!!!!

W innych krajach juz dawno sie z tym uporali. zostalismy zielona wyspą.

PiS chciał tylko zwiekszyc środki na walkę z bezrobociem, a to jest najszybsza droga do walki z deficytem budzetowym.

Natomisat Donek zwiekszył o 70 tys urzednikow i POwiekszył deficyt budżetowy.
zby79 / 2011-10-02 11:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
W okresie prosperity PiS postąpił bardzo mądrze. Zmniejszył podatki i koszty pracy. To dlatego oraz z powodu pozostania przy PLN Polska była zieloną wyspą którą tak chwalił się Tusk. PiS w okresie prosperity nie dał podwyżek pielęgniarkom i lekarzom. Za to PO w czasie kryzysu podniosła płace nauczycielom i planuje podnieść wojskowym a także podniosło podatki.
Jeśli tego nie rozumiesz zapisz się na powtórkę z ekonomii.
maciekkkk / 2011-10-02 11:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale nie skorzystał z szansy i poszedł po linii PR - zmniejszył podatki, zamiast zabrać się najpierw za coś o wiele bardziej trudnego - reformę finansów publicznych. I teraz z tego powodu cierpimy.
przez łzy / 178.181.52.* / 2011-10-02 18:36
cierpicie? No coż, dla pozostających w bulu, z tego akurat powodu, nadzieji już nie ma.
Nie wracamy i już / 81.219.28.* / 2011-10-02 09:19
Skoro z Polski nie ma wyraźnego sygnału, że sytuacja gospodarcza w stosunku do innych krajów UE nie jest gorsza, to dlaczego mniej Polaków chciałoby wrócić do ojczyzny?
Statystyki, statystykami, a życie życiem. Andrzej Rymarz, kierowca autobusu w Londynie uważa, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest brak zaufania do państwa polskiego. Jest on również przekonany, że liczby, które pokazują Polskę jako „zieloną wyspę” są zmanipulowane:
- Odwiedzam Polskę raz, lub dwa razy w roku i widzę, że zwykli obywatele mają coraz gorzej. Żadnych perspektyw jeśli chodzi o pracę, nawet byle jaką. Żeby dostać wakat sprzątaczki na przykład, trzeba mieć dojście do wysoko postawionej osoby. W mojej miejscowości jest to wójt, a gdzie indziej, to pewnie burmistrz, albo wojewoda. Tu tego nie ma, jest miejsce, jesteś dobry, to cię biorą.
Rymarz wskazuje również na relacje w pracy. Tutaj nie czuje się jak niewolnik, szefowie się nie stawiają, nie pokazują swojej wyższości, a wizyty w urzędach, czy u lekarza, to prawdziwa przyjemność. Za najniższą pensję można w UK przeżyć bez kombinowania, państwo troszczy się o ludzi.-http://www.thepolishobserver.co.uk
Wapniak / 2011-10-02 09:48 / Tysiącznik na forum
..."Za najniższą pensję można w UK przeżyć bez kombinowania, państwo
troszczy się o ludzi"...- Państwo to również my wszyscy. Czyż tego gołym okiem wokół nie wyłączając siebie i najbliższych, nie widać?...
Myślę, że dla tak mądrych ludzi piszących tutaj, wykład z socjologii społeczeństwa polskiego i jego patalogii jest zbyteczny.
ghkll / 188.222.15.* / 2011-10-02 09:17
Tragedia Smolenska to nie tylko 96 ofiar delegacji do Katynia, to takze tajemnicze smierci osób z tragedia zwiazanych. Zdarzenia majace miejsce juz w Polsce. Wszyscy znamy lódzki mord. Media mówily o tym bo musialy, pomijajac jednak lub nie rozwijajac niewygodnych dla mainstreamu watków.

Powszechne milczenie zapadlo jednak wobec pozostalych ofiar, gdzie sprawcy juz nie ujawniaja sie jak w Lodzi, tylko wszystko dzieje sie tak, jakby to byly wypadki.
GRZEGORZ MICHNIEWICZ – PIERWSZA OFIARA

Dyrektor generalny kancelarii premiera. Osoba majaca najwyzszy status dostepu do informacji tajnych. Jego przelozonym byl Tomasz Arabski. Zginal w tajemniczych okolicznosciach 23 grudnia tego samego dnia kiedy do Polski powrócil Tupolew z remontu.
BP MIECZYSLAW CIESLAR – DRUGA OFIARA

Ginie 18 kwietnia 2010 r. w wypadku samochodowym. Mial byc nastepca ks. Adama Pilcha, pelniacego obowiazki Naczelnego Kapelana Ewangelickiego Wojska Polskiego, który poniósl smierc w Smolensku. Biskup Mieczyslaw Cieslar byl specjalista od tematyki inwigilacji srodowisk protestanckich przez SB
SZYFRANT ZIELONKA – TRZECIA OFIARA

Zwloki w stanie rozkladu zostaly wylowione z Wisly 27 kwietnia 2010 r. Rok wczesniej szyfrant Zielonka oficjalnie zaginal. Cialo bylo w stanie rozkladu, dokumenty zas przy nim idealnie zachowane.
KRZYSZTOF KNYZ – CZWARTA OFIARA

Operator „Faktów” TVN. Pracowal z W. Baterem. Wedle informacji podanej zdawkowo przez TVN umiera 2 czerwca 2010 r. Niejasne krótkie komunikaty mówily o chorobie. Prasa zagraniczna pisala, iz zostal zamordowany we wlasnym mieszkaniu.
PROF. MAREK DULINICZ – PIATA OFIARA

Ginie w wypadku samochodowym w dniu 6 czerwca. Szef ekipy archeologów, która miala w czerwcu wyjechac do Smolenska.
DR DARIUSZ RATAJCZAK – SZÓSTA OFIARA

Nie wiaze sie go bezposrednio z tragedia smolenska, ale nie mozna jego osoby oddzielic od jej skutków. Zwloki dr Dariusza Ratajczaka w stanie rozkladu znaleziono 11 czerwca 2010 r. w samochodzie zaparkowanym pod Centrum Handlowym Karolinka w Opolu. Swiadkowie twierdza, ze poprzedniego dnia samochodu na parkingu nie bylo
EUGENIUSZ WRÓBEL – SIÓDMA OFIARA

Minister w rzadzie PiS. Zaginal 15 pazdziernika. Pocwiartowane zwloki wylowiono z Zalewu Rybnickiego. Wybitny ekspert od spraw lotniczych. Jeden z nielicznych o takiej wiedzy w Polsce. Wybitny specjalista od komputerowych systemów sterowania lotem samolotów. Specjalista od precyzyjnej nawigacji satelitarnej dla lotnictwa. Ekspert przepisów lotniczych krajowych i unijnych. Inicjator powstania Górnoslaskiego Towarzystwa Lotniczego. W latach 1998-2001 uczestniczy m.in. w opracowaniu projektu prawa lotniczego.
Prosze Panstwa. Jeszcze nigdy od roku 1989 nie zginelo w tajemniczych okolicznosciach w ciagu zaledwie pól roku tylu Polaków, którzy byli lub stali sie osobami publicznymi. W wiekszosci wypadków byli wybitnymi specjalistami w swojej dziedzinie. Byli ludzmi energicznymi, kreatywnymi, bardzo zdolnymi. Byli patriotami.
ajhbergen / 2011-10-02 10:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
NBir ob idiotow z inn\ych ludzi , ty pisowski becwale. Spisz wszystkie zgony z ostatnich lat i zrob z tego telebeam.
Dryblas / 217.153.189.* / 2011-10-02 09:55
Zapomniałeś o Amy Winehouse, to musiał być jeden z elementów tego ogromnego spisku.
Amy Winehouse, ekspertka od odlotów, zginęła tajemniczą, nagłą i nieprzewidzianą śmiercią. To musi mieć związek z Tupolewem.
fhjhg;l / 195.74.79.* / 2011-10-02 10:30
a Ty zapomniałeś o prezydencie Kennedy. Porozmawiaj z Amerykanami na ten temat. Oni nie są tacy pewni jak Ty i Komisja Warrena.
Deel / 79.191.16.* / 2011-10-02 09:41

SZYFRANT ZIELONKA – TRZECIA OFIARA

Zwloki w stanie rozkladu zostaly wylowione z Wisly 27 kwietnia 2010 r. Rok wczesniej szyfrant
Zielonka oficjalnie zaginal. Cialo bylo w stanie rozkladu, dokumenty zas przy nim idealnie
zachowane.


I to jest najlepsze w tym tekście. Szyfrant Zielonka zaginął w 2009 roku, co zwiastowało niechybną katastrofę Tupolewa w kwietniu 2010. No cóż, jaki Pis, tacy i jego wyborcy. Nic dodać, nic ująć.
Pozdrawiam
jagud / 117.199.249.* / 2011-10-02 09:10
POmylencom,WSI dziekujemy.
sklave / 83.2.33.* / 2011-10-02 09:02
Wybory nieuchronnie się zbliżają
a mnie takie wątpliwości ogarniają.
Oczywista, oczywistość nakazuje w wyborach głosować
Ja chcem tylko czy muszem, jak mnie zmobilizować
bym mógł na odpowiedniego kandydata zagłosować.
By później tej decyzji nie żałować.
Jaką miarą mam kandydata oceniać?
Zło mniejsze spośród zła strasznego wybierać?
Czy może biel bielszą od bieli popierać?
Jak tu znaleźć najprawdziwszą prawdę w prawdzie prawdziwą?
Skoro białe jest białe a czarne jest czarne
a plusy są dodatnie i są też plusy ujemne.
Ciemna jasność pojawiła mi się przed oczami.
Trudno stoczyłem się poniżej dna.
Pójdę lecz by nie głosować tylko te wybory zbojkotować.
Wielkim X będę na każdej liście głosował
by nikt mym głosem już nie manipulował
i czasami za mnie nie zagłosował..
http://sklave.manifo.com/
tesa1959 / 2011-10-02 08:49 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Homo Homini .... i wszystko jasne.
i to by było na tyle / 83.10.117.* / 2011-10-02 09:01

i wszystko jasne

To znaczy ?
Jesli mnie pamięć nie myli, to w przeszłości wyniki sondaży podawane przez HH były najblizsze rzeczywistości.
sklave / 83.2.33.* / 2011-10-02 09:12

Jesli mnie pamięć nie myli, to w przeszłości wyniki sondaży podawane przez HH były najblizsze
rzeczywistości.

dokładnie tak jak ze średnim wynagrodzeniem.
tesa1959 / 2011-10-02 09:30 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Dokładnie tak.
dodkładanie dokładnego / 188.146.232.* / 2011-10-02 13:51
dokładnie na milimetr, a może z rozmachem na cały cal?
nodric / 83.20.72.* / 2011-10-02 08:33
Proponuję robić sondaż co pól godziny i zaśmiecać tym portale, ale będą wyniki !
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy