Forum Polityka, aktualnościKraj

Nowy spot w kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości

Nowy spot w kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości

Wyświetlaj:
niegłup / 77.255.153.* / 2011-07-19 09:26
Niech kaczor szuka,ale większego nieudacznika i hipokryty od siebie nie znajdzie. Daj Boże jak najszybciej zapomnieć rządy pisdzielców.
Andrzej 1000 / 89.74.10.* / 2011-07-18 21:13
co PiS pod kierownitwem kogos madrzejszego od Pana Kaczyńskiego ma do zaproponowania oprócz ciagłego żydowskiego plucia na legalny Rząd i demokratycznie wybranego Prezydenta ??????????
Rossi / 91.189.73.* / 2011-07-18 16:15
73 OBIETNICE DONALDA TUSKA ZAWARTE W EXPOSE
1. Obrona praw pracowników.
2. Wspieranie przedsiębiorczości i zmiana prawa na
korzystniejsze dla pracowników i
pracodawców.
3. Obniżenie podatków i “danin publicznych”.
4. Wzrost płac pracowników sektora publicznego.
5. Pomoc ze strony państwa dla “najsłabszych”.
6. Ograniczenie deficytu.
7. Bezpieczne wprowadzenie Euro.
8. Zahamowanie wzrostu inflacji.
9. Większe środki na rozwój i edukacje.
10. Radykalne uproszczenie prawa podatkowego, gospodarczego i
trybu poboru ZUSu
11. Uproszczenie procedur zakładania firm.
12. Prywatyzacja kluczowych firm polskiej gospodarki.
13. W przypadku firm należących do Skarbu Państwa - rzetelne
wybierania zarządów i rad
nadzorczych.
14. Zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego.
15. Wsparcie projektów infrastrukturalnych UE dot.
bezpieczeństwa energetycznego.
16. Przyśpieszenie budowy obwodnic i autostrad.
17. Wyeliminowanie barier prawnych blokujących szybki rozwój
infrastruktury.
18. Modernizacja PKP
19. Powszechny dostęp do szerokopasmowego Internetu.
20. Wprowadzenie możliwości załatwiania spraw państwowych
(podatki itp.) przez Internet.
21. Gospodarczy “powrót Polski nad morze”.
22. Mądre wykorzystywanie funduszy europejskich.
23. Decentralizacja władzy.
24. Wsparcie rozwoju regionalnego.
25. Modernizacja wsi i rolnictwa
26. Usprawnienie procesu składania wniosków o dotacje
unijne.
27. Reforma instytucji publicznych obsługujących rolnictwo.
28. Ekologiczna produkcja żywności.
29. Wytwarzanie biopaliw i biogazów.
30. Reforma systemu ubezpieczeniowego rolników.
31. Rozwój rybołówstwa.
32. Ochrona środowiska.
33. Wdrożenie programu Natura2000
34. Wprowadzenie polityki solidarnego państwa.
35. Ułatwienie młodym startu zawodowego.
36. Obniżenie bezrobocia.
37. Długoterminowe uniknięcie zagrożeń demograficznych.
38. Rozwój edukacji przedszkolnej na terenach wiejskich.
39. Oddanie sprawy edukacji dzieci rodzicom.
40. Podniesienie pensji nauczycielom.
41. Zmiana mechanizmów finansowania edukacji.
42. Zwiększenie miejsc pracy dla ludzi powyżej 50 roku
życia.
43. Reforma emerytalna.
44. Poprawa jakości służby zdrowia.
45. Zwiększenie powszechnego dostępu do służby zdrowia.
46. Podwyższenie pensji pracownikom służby zdrowia.
47. Podział NFZ na kilka konkurencyjnych zakładów
ubezpieczeniowych.
48. Reformacja polityki refundacji leków.
49. Ułatwienie zdobywania specjalizacji lekarzom.
50. Ułatwienie osobom niepełnosprawnym zdobycie wykształcenia
i pracy.
51. Rozwój społeczeństwa obywatelskiego.
52. Zmiana ustawy o organizacjach pożytku publicznego i
wolontariacie.
53. Stabilizacja finansowa sektora kultury.
54. Organizacja Euro 2012
55. Program “Boisko w każdej gminie”
56. Wsparcie sportu wyczynowego.
57. Odbudowa zaufania obywateli do władzy
58. Ograniczenie przywilejów władzy
59. Likwidacja zagrożeń korupcyjnych.
60. Zmiany w “prokuraturze (min. rozłączenie funkcji
Ministra Sprawiedliwości i
Prokuratora Generalnego).
61. Reforma prawa karnego.
62. Zmiana systemu odbywania kar.
63. Prowadzenie walki z przestępczością.
64. Zapewnienie bezpieczeństwa i praworządności w Polsce.
65. Budowa systemu ochrony i ratownictwa ludności.
66. Dokończenie reformy administracji publicznej.
67. Wprowadzenie e-dowodu osobistego.
68. Zmiana sposobu prowadzenie polityki zagranicznej.
69. Dbanie o interesy Polski w UE
70. Udział Polski w dbaniu o bezpieczeństwo światowe.
71. Realizacja polityki historycznej.
72. Uzawodowienie Wojska.
73. Zakończenie misji w Iraku w 2008 r.
Andrzej 1000 / 89.74.10.* / 2011-07-18 21:15
Do daj na to pieniądze, czy raczej uważasz , że kryzys światowy to wina tylko i wyłącznie Tuska i Polskiego Rządu !!!!!!! Cymbały piosuarowe kuźwa wasza .......ć !!!!
tade / 83.2.33.* / 2011-07-18 12:54
Dlatego wstań! I walcz!
Do utraty tchu!
Bracie mój wstań! I patrz!
Wciąż otacza nas ten mur!
Bracie Ty wstań! I walcz!
Do utraty tchu...
A jedna miłość i jeden Bóg...
Niech prowadzi Twoje crew!
kacze-CUDA / 83.26.47.* / 2011-07-18 11:46
SPIDER-MENA - może nawet zawojuje USA! ....
Floyd / 2011-07-18 10:58 / Tysiącznik na forum
Mnie by tam wystarczyła jedna informacja zamiast tej całej gadaniny: "Podwyższymy podatki" lub "Obniżymy podatki" no i jeszcze jakieś poręczenie, że to nie ściema. :)
jake 1 / 93.105.88.* / 2011-07-18 10:56
Rządy pisuarów to ponowny podział Polaków. Na sczęście nikt z tymi psychopatami nie chce wchodzić w koalicję. Mioejmy nadzieję, że wyemigrują jak kurski.
alter ego / 109.243.55.* / 2011-07-18 10:04
w którym omawiana osoba jest w pozycji chwiejnej ma sugerować, brak cech przywódczych, chwiejność decyzji!
Reszt czyli komentarz nie ma już wtedy żadnego znaczenia.
Będzie zapewne zgrabną manipulacją.
To jest tz. obiektywizm portalu i ludzi piszących w imieniu no kogo - WSI?
Na to mnie nie nabierzecie, może kilku niedoświadczonych małolatów, co to jeszcze nic w życiu nic nie widzieli!!!
Tornado+ / 31.63.202.* / 2011-07-18 11:41
Tak jak ordynarna manipulacja wpisem Kaczyńskiego do ksiegi gości w restauracji...W bolszewickich POmediach pokazano drugi wiersz wpisu z rzekomą literką "t" na końcu. POlszewickie media nie pokazaly pierwszego wiersz wpisu, który kończy się wyrazem "miły" z zamaszystą literą "y", której dolna część przecięła niewyraźnie napisaną literę "d"...Takich i podobnych manipulacji bedzie coraz wiecej.
Pozdr.
m747 / 195.212.29.* / 2011-07-18 11:37
Osoba na zdjęciu w pozycji chwiejnej? A czarny krawat w tle co Ci sugeruje?
woj. / 78.8.131.* / 2011-07-18 09:48
Spot reklamowy to jedno ,a reklamowany towar to drugie.A kaczorek jest miernym towarem!
myszyn81 / 2011-07-18 09:37 / portfel
a konkrety? Szklane drzwi, czas na odważne decyzje, jakie decyzje?? rozliczanie komuchów i wyjaśnianie afer?? Dziękuję
traktor / 195.116.31.* / 2011-07-18 10:35
czysbys byl komunista aferzysta?
POlitolog / 80.239.242.* / 2011-07-18 09:22
PiS z PO się połaczą albo rozpadną obydwie partie . .
andi5 / 95.49.143.* / 2011-07-18 08:56
Tusk nie dbał i nie dba o interesy Polski . Dba o interesy rosji i niemiec.Dąży do stworzenia z Polski jedynie rynku zbytu dla towarów sprowadzanych z UE. Likwidacja stoczni i sprzedaż dobrych zakładow produkcyjnych doprowadziła do wielkiego bezrobocia i biedy większości rodzin.Młodziludzie wyjechali bo w swoim kraju nie ma dla nich pracy-dlatego bezrobocie gwałtownie nie wzroslo ( kliki rodzinno-partyjne nie dopuszczjące osób z zewnątrz do pracy ).Nie dba o rolnictwo - kupujemy warzywa z zachodu tak jakby nasz rolnik nie umial ich wychodować.Afery - brak ,lecz bydło u koryta kradnie ile się jeszcze da. itd, itd......... nie dajmy się POdzielić i skócić bo łatwiej manipulować i wciskać kit obywatelom.
m747 / 195.212.29.* / 2011-07-18 11:46
Stocznie nie były dobrymi zakładami (ponieważ nie były rentowne), te zakłady które były dobre i zostały sprzedane produkują więcej niż wcześniej i zatrudniają więcej ludzi. Jesteśmy eksporterem netto warzyw (nie wszystkie u nas rosną niestety, dojrzewają też trochę później niż w krajach o łagodniejszym klimacie więc też kupujemy), a nasi rolnicy radzą sobie na unijnym rynku bardzo dobrze. "Klik rodzinno-partyjnych" nawet nie będę komentował taka to bzdura.
wsiowy / 77.255.229.* / 2011-07-18 14:45
bzdury m747 wypisujesz. Chyba wiesz to z poprawnych mediów
skubidubi / 78.133.163.* / 2011-07-18 08:10
Rozumiem, że w ramach równości szans zostanie zlikwidowany KRUS, dopłaty do emerytur górników i mundurowych, finansowanie partii z budżetu i tak dalej?
majkkk / 91.213.255.* / 2011-07-18 10:47
+ oczywiscie zlikwidowany zus dla nowych roczników wchodzących na rynek pracy
trzy kroki w szaleństwo / 46.134.4.* / 2011-07-18 07:50
A przesłanie spotu jest takie: Jeśli chcesz aby wariat był premierem, głosuj na PiS (Paranoja i Schizofrenia).
lklj / 77.255.229.* / 2011-07-18 14:51
wierzę, że ty nie jesteś wariatem. Chociaż twój wpis jest zastanawiający.
pajchiw / 2011-07-18 09:32 / Tysiącznik na forum
Co za różnica, który z nich?
Moralność, etyka, fachowość, inteligencja, zdolności czy umiejętności przydatne dla Polski ze strony ekonomicznej i gospodarczej się dla nas przecież nie liczą.
Co pozostaje?
Tylko karma dla prosiaków.
Ja dziękuję - nie zamierzam się pod tym podpisywać swoim głosem i namawiam do tego wszystkich, którzy potrafią spojrzeć poza "jedyne słuszne" media - nieistotne z której strony nakładają nam swoje poglądy do podświadomości...
A reszta?
Reszta zagłosuje tam gdzie więcej karmy dla niej - Polska i przyszłość dalsza niż następny miesiąc nie będzie ważna (tak naprawdę).
Floyd / 2011-07-18 10:48 / Tysiącznik na forum
Ty oczywiście nie dbasz o karmę dla siebie, dla Ciebie ważna jest Polska. Dowcipny jesteś.
pajchiw / 2011-07-18 11:42 / Tysiącznik na forum
Żebyś wiedział, że jestem dowcipny :)
A co do meritum to owszem dbam o siebie i właśnie dla tego tak piszę, bo przyszłości z tymi ludźmi nie widzę w naszym kraju. Na cwaniactwie nie da się zbudować społeczeństwa, a ja nie chcę stąd wyjeżdżać, nie chcę żebrać na starość, mam dzieci, które chciałbym tu wychować. I nie są to tylko moje hasełka, bo udzielam się w wielu inicjatywach. Nieodpłatnie.
I nie, nie są to inicjatywy typu orkiestra świątecznej pomocy - to nie wymaga zaangażowania :)
Znam patologię zatrudnienia.
Pukałem do wielu firm o pracę jako fachowiec, pracowałem w nich bez "znajomości" i widziałem różnicę gdy ktoś jednak te znajomości miał. "Znajomości" to spadek po PRL pieczołowicie kultywowany przez bojących się zmiany reguł decydentów. Jeden z prezesów firmy w której pracowałem ujął całą sprawę mniej więcej tak "jestem za PO bo mam tam więcej znajomych, którzy jakby "coś" pomogą mi uratować 4litery. W PiS znam ludzi niewiele, a SLD to ciągle dzieciaki żyjące poprzednim wiekiem".
Martwi mnie to, że nikt nie patrzy na to co taka partia w ogóle wnosi do gospodarki. Tylko układy są istotne.
I tacy ludzie mają rządzić w moim kraju? Nie chcę tego.
Uwierz mi - to nie jest dowcip - jeśli tylko identyfikuję znajomości to staram się je eliminować. Ludzie dzięki temu wiedzą czego się po mnie spodziewać, nie podejmuje irracjonalnych ekonomicznie decyzji. Płacę za to karę. Zarabiam mniej, ale też pracuję tam gdzie nie ma patologii a tam kasy jest mniej. Powoli kieruję się na zachód. Coś za coś. Nie akceptuję tego.
To tyle o mnie i moich dowcipach.
m747 / 195.212.29.* / 2011-07-18 11:59
Będziesz rozczarowany; na zachodzie znajomości są tak samo ważne jak u nas. Znajomości liczą się na całym świecie i nie da się tego wyeliminować. Możesz być odludkiem unikającym ludzi, żeby przypadkiem nie stali się Twoimi znajomymi, ale nie oczekuj, że wszyscy inni pójdą za Twoim przykładem.
Agent Bolek z Zapalniczką na WSI / 83.17.250.* / 2011-07-18 10:23
A Ja myślę, że jednak jest różnica.
Zgadzam się z Tobą, że rządzą nami uzurpatorzy, którzy wprowadzili takie mechanizmy polityczne iż trudno się będzie ich pozbyć ( ordynacja wyborcza, finansowanie partii z budżetu).
Jedynym spsobem jest usunięcie z życia politycznego partii, które polaryzują społeczeństwo czyli PO i PIS. Dopóki jest polaryzacja nie ma mowy o prawdziwych programach wyborczych. Musi zniknąć jedna z tych partii. Jeśli zagłosujesz na PIS to energia społeczna pójdzie na budowanie pomników, muzeów i mauzoleów brata wielkiego wodza. Grozi nam również izolacja w Europie i wasalstwo wobec USA.
pajchiw / 2011-07-18 10:40 / Tysiącznik na forum
Powiem tak, mam gdzieś i pomniki, i Europę, i USA. Tak samo jak obywatele UE i USA mają gdzieś nas - tak na prawdę to tylko p********* starych grzybów, którzy próbują w ten sposób przekonać nas do swoich wątpliwych racji.
Używają naszego wstydu i niewiedzy, żeby osiągnąć swoje cele.
Nas nie powinno obchodzić co myśli o nas "Zachód". Ani "Wschód".
Dla nas ważne jest, żeby nasi ludzie mieli sensownie płatną pracę na przynajmniej średnim poziomie skomplikowania. Żebyśmy - jak ktoś tego potrzebuje - mogli bez szkody dla budżetu wystawić mu ten pomnik, zrobić obwodnicę wokół tej Rospudy, nie być zmuszonym do emigracji zarobkowej, nie tłoczyć się w urzędach jak zwierzęta, i nie być przeświadczonym, że 1/3 naszych pieniędzy, które nam państwo zabiera nie zostanie nam nawet zwrócona w emeryturze o odsetkach nie wspominając.
Co do polaryzacji to tez nie zgadzam się - te partie szkodzą jak cholera - to prawda. Ale i inne nie zrobią niczego innego - wszystkie już były. A SLD to już w ogóle nie mają po co wracać, nawet nie potrafią wyartykułować nic nowego, jadą cały czas na hasełkach z lat dziewięćdziesiątych, co daje chyba wystarczający obraz ich świadomości ekonomicznej. Podnieśli teraz głowy bo PO zamiotła pod dywan aferę hazardową, a afery Rywina bali się zamieść. Teraz nie będą się już bali...
A reszta partii kompletnie się nie liczy.
Więc gdzie alternatywa?
Agent Bolek z Zapalniczką na WSI / 83.17.250.* / 2011-07-18 10:57
Alternatywą jest zmiana ordynacji wyborczej i głosowanie na ludzi mądrych.
Ale póki co potrzebna nam jest klasa średnia i jej reprezentacja w parlamencie.
Nie zbudujesz demokracji w ciagu 20 lat. Spójrz na Grecję, Hiszpanię itd tam się to nie udało. Jesteśmy niecierpliwi i chcielibyśmy mieć wszystko od razu.
Ci politycy, którzy rządzą to nie kosmici, oni pokazują jakie jest nasze społeczeństwo.
Kto dzisiaj patrzy głosując na polityka jakie sukcesy osiągnął w życiu osobistym i zawodowym. Jeśli ich nie ma to jak może pokierować tak dużym organizmem jakm jest państwo?
To jakie sukcesy odnieśli Tusk albo Kaczyński, Napieralski lub Pawlak?
To dlaczego na nich ludzie głosują?
To na kogo głosować na złodzieji , czy szaleńców?
Jeśli nie zagłosujesz na złodzieji to wygrają szaleńcy i odwrotnie?
tylko szalenstwo / 77.252.251.* / 2011-07-18 08:45
TUSK? Teraz Usłyszysz Same Kłamstwa!
icoztego / 78.9.98.* / 2011-07-18 11:23
PiS ?
Potwory i Spółka
Przeprosić i Sp***dalać
xcc / 93.105.57.* / 2011-07-18 08:29
Wole jarka jak cudotwórcę, szamana.
m747 / 195.212.29.* / 2011-07-18 12:01
Ja wolę szamana cudotwórcę, niż opętanego szaleńca który interwencji szamana potrzebuje.

Najnowsze wpisy