Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nowy wiceminister obiecuje zmiany na kolei

Nowy wiceminister obiecuje zmiany na kolei

Money.pl / 2010-12-28 21:01
Komentarze do wiadomości: Nowy wiceminister obiecuje zmiany na kolei.
Wyświetlaj:
H Szatkowski / 2010-12-28 21:01

Wiceminister infrastruktury podkreślił, że zmiany personalne i organizacyjne mają usprawnić funkcjonowanie kolei.

A jak niby mają to zrobić bez wprowadzenia zmian ustawowych, w tym zmian finansowania infrastruktury i przewozów ?
To będzie tylko zmiana schematów organizacyjnych i tabliczek na drzwiach zarządów spółek kolejowych.
Załamany kolejarz / 83.7.199.* / 2011-01-11 20:00
Gratulacje Panie Andrzeju
Wiele sukcesów życzę w uzdrawianiu PKP szczególnie z tak dobraną kadrą jak:
Pani Halina Kurtyka były wójt ½ kadencji gminy Zabierzów, magister Akademii Wychowania Fizycznego, specjalistka od rekreacji członek PSL została w 2008 roku Dyrektorem PKP S.A. Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie.
Dotychczasowe związki z PKP Pani Kurtki były?????.
Były dyrektor PKP S.A. Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami mgr inż. budownictwa z ponad trzydziestoletnim stażem pracy na PKP został jej zastępcą.
Obecnie Pani Halina Kurtyka po nieudanym debiucie jako Dyrektor PKP S.A. Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie korzysta z kolejnej szansy na stanowisku dyrektorskim jaką otrzymała w Oddziale Dworce Kolejowe z rąk byłego już Prezesa Wacha.
Dla zainteresowanych:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=6654
lalkownik / 95.41.100.* / 2011-01-31 16:00
ale o co ci chodzi "załamany kolejarzu"? Zaznaczam że nie jestem związany z twoim OGN ale nie mogę już czytać wkoło tych twoich banialuk - przeżuć się na sytuację na Białorusi! Myślę że się w robocie opierniczasz i bzdury wypisujesz na forach! Żal Ci czegoś, czy pracować Ci kazano?
antykurtyka / 79.162.56.* / 2011-07-26 17:50
Ty i ta pani do szaletu PKP na dworcu Płaszów- taki twój koniec kariery

Najnowsze wpisy