Forum Polityka, aktualnościKraj

NSA rozstrzygnie czy kalendarz ministra to informacja publiczna

NSA rozstrzygnie czy kalendarz ministra to informacja publiczna

Wyświetlaj:
tacy wścibscy, że aż strach / 46.204.170.* / 2014-06-13 15:24
a to przeklęta Sieć, chce usidlić ministrę w kwestii, czy nie odbyła przypadkiem za dużo spotkań, wiadomo z kim. A niech się z nim spotyka w godzinach pracy, fajrant natomiast niech ten, co o nim wiadomo, spokojnie spędza na łonie tego czegoś, co nazywa, umownie, rodziną.
Waniek / 2014-06-13 08:35 / Bywalec forum
Dla mnie kompletną bzdura jest utrzymywanie tylu ministrów w polsce powinien być oprócz premiera jeden minister spraw zagranicznych reszta to zbędni figuranci do brania pensji tak samo jak senat i połowa darmozjadów w sejmie!!!!!
debos / 79.191.189.* / 2014-06-13 08:43

Dla mnie kompletną bzdura jest utrzymywanie tylu ministrów

No pewnie. Polska to sołectwo?
Waniek / 2014-06-13 08:49 / Bywalec forum
Nie polska ma być silna a nie wielka!!! (od wielkości niczego nam nie przybędzie a jedynie długów)
debos / 79.191.189.* / 2014-06-13 08:55

Nie polska ma być silna a nie wielka

Ona nie będzie wielka jeśli mieliby mieć wpływ na nią nieuki i ludzie o mentalności gminnych mędrców.
Oni powinni błyszczeć najwyżej pod sklepem GSu.
Waniek / 2014-06-13 09:10 / Bywalec forum

Ona nie będzie wielka jeśli mieliby mieć wpływ na nią nieuki i ludzie o mentalności gminnych mędrców.
Oni powinni błyszczeć najwyżej pod sklepem GSu.

Najpierw musi być silna a dopiero potem będziemy mogli sobie pozwolić na wielkość odwrotnie nas nie stać!!! Czy ja napisałem że mieli by być źle wynagradzani nie!!! Ale nie powinno być tylu politykierów co jest bo to szkodliwe dla wszystkich. Co widać w służbie zdrowia w prawie gospodarczym - masa bubli niedoróbek niezgodności z prawem unijnym albo brak uchwalenia co jest jeszcze gorsze!!!!
debos / 79.191.189.* / 2014-06-13 12:26

Najpierw musi być silna a dopiero potem będziemy mogli sobie pozwolić na wielkość

Co to znaczy silna a co to znaczy wielka. Jaka to będzie w końcu silna i jaka będzie wielka ta nasza Ojczyzna. Bo przyznam, że jak na mnie to za duża skala ogólności.
debos / 79.191.189.* / 2014-06-13 08:05

który stwierdził, że terminarz ministra nie jest dokumentem urzędowym, jedynie narzędziem biurowym

Bzdura. Nie ma jednego powodu, żadnych korzyści społeczeństwo nie odniesie z tego, że kalendarze ministrów będą jawne. Przeciwnie. Kalendarze przyniosą same szkody. Mając kalendarz ministra, jego spotkań można nakreślić kierunki działań rządu o których nie wszyscy powinni wiedzieć. Problemem jest jak pewne działania rządu ukryć a tutaj są tacy, którzy nie wiem po co, chcieliby wszystko wiedzieć.

Najnowsze wpisy