Nudna sesja na GPW

strokuś / .* / 2005-07-18 21:43
Komentarze do wiadomości: Nudna sesja na GPW.
Wyświetlaj:
orzel / .* / 2005-07-19 10:22
i juz nie mam bety niech rosnie innym :)
orzel / .* / 2005-07-19 10:12
natomiast r*********** mnie na lopatki fam - nie mam go nazbyt mnogo ale i tak boli jak mozna bylo sprzedac z zyskiem 13 %( a teraz uciekac trzeba przed strata) fuuuuucccckkkk
orzel / .* / 2005-07-19 10:09
no to dalem dupy na becie ale dobrze ze mam ta 1/4 :)ale kupilem warszawe na starcie
orzel / .* / 2005-07-19 09:44
lookam na bioton a wyceluje w Warszawe:)juz prawie jestem pewien!
jujo / .* / 2005-07-19 10:02
brawo za War jak udalo sie wskoczyc mnie nie
jujo / .* / 2005-07-19 09:50
na dzien dobry 2,19 up
orzel / .* / 2005-07-19 09:23
lookam na bioton, myslicie,ze warto wejsc przy tak wysokim kursie!no i nie wiem czy nie wroce do ivaxu!boryszew rzeczywiscie wydaje sie byc przeceniony ale ja sie ta spolka nie interesuje:)
Giant / .* / 2005-07-19 08:55
lookam na Boryszew, myślicie, że warto wejść przy tak niskim kursie?
orzel / .* / 2005-07-19 00:47
coby mi ktos nie zarzucil ze moja calosc ma wiecej czesci czwartych nizli cztery to napisze tylko tyle ze kolejne czesci czwarte sprzedawane stanowily ulamek nie pierwotnej lecz pomniejszonej calosci o kolejne czesci czwarte hough Jujo jest matematyk to mnie zroumie:)
orzel do konca oddany beacie / .* / 2005-07-19 00:42
Raport bieżący - 18 / 2005 Zarząd Betacom S.A. informuje, że Mirosław Załęski - Prezes Zarządu Spółki w wyniku transakcji zakupu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. nabył w dniach 13-15 lipca 2005 roku łącznie 8.857 akcji zwykłych na okaziciela Betacom S.A. po średniej cenie 19,54 złotych za jedną akcję. Mirosław Załęski obecnie posiada 236 800 akcji Betacom S.A.Operacja: Nabycie Rodzaj papierów: akcje zwykłe na okaziciela Betacom S.A. Liczba akcji: 8 857 Średnia cena w zł: 19,54 Udział % w kapitale zakładowym nabytych/zbytych papierów wartościowych: 0,44 Udział % w ogólnej liczbie głosów z papierów posiadanych łącznie przez emitenta i jednostek od niego zależnych: 11,72 NO to ladnie mnie zostala niecala 1/4 wczeniej posiadanych a Pan Prezes kupuje!Oj trzeba bedzie odkupic na spadku nie ma wyjscia!
Pablo / .* / 2005-07-19 00:49
Orle a pamiętasz jak kiedyś pisałem, że warto jest mieć w portfelu "młodzieżowców"
orzel / .* / 2005-07-18 23:59
Stroke co sadziesz o podazy na polimexie? sa w stanie zdolowac wiecej niz 3%!?i przepraszam Szanowny Strokusie ze w tym samym liscie : Jujku co robimy ze sterem - ta czarna swieczka nie pozwala mi zasnac:)
strokuś / .* / 2005-07-19 09:55
myślę, że oprzemy się o sma-15
jujo / .* / 2005-07-19 08:58
Orle zadecydowalem ze ja go dzis puszczam, pytanie tylko po ile
Pablo / .* / 2005-07-18 23:49
Spójrzcie na wykres Stalprofilu.I jak tu teraz analizowac ATNa uwagę zasługuje fakt, że na kilka dni przed podziałem kurs osiągał góra 91zł a w piątek już na dzień dobry cena wyniosła 9,30zł.Myślę, że sprawdza się kolejna stara prawda, że nominalnie tanie akcje są bardziej podatne na zmianę kursów niż akcje o wysokiej cenie nominalnej. O wiele prędzej cena osiągnie wzrost z 1,50 do 2,00 zł niż od 150 do 200zł. Prokom tak ładnie ostatnio pociągnał w górę od ok 90zł do ok 110zł. A gdyby tych akcji było dziesięć razy więcej a kurs dwa tygodnie temu wynosiłby 9zł to dziś pewnie kosztował by min 12zł albo i więcej.
orzel / .* / 2005-07-18 23:47
no coz slowa me w calosci sie nie ziscily, na 14 spolek nie spadlo :)9, z pozostalych 5 trzy po mniej niz 0,3 % i ciezka prace zepsul mi ster i ciezarowiec pko bp!tak czy inaczej dzieki becie, hodze i fuckowi udalo mi sie rowniez pokonac indeks co zawsze cieszy (gratuluje Stroke)natomiast po raz kolejny zrobilem cos co nie do konca zgodne jest z moimi wczesniejszymi zalozeniami. Sprzedalem Bete (realizujac calkiem przyzwoity zysk(jak na mnie to nawet wiecej niz przyzwoity jesli chodzi o ten zrealizowany) (jak zwykle zostawilem sobie nieznaczna ilosc coby oslodzila mi gorycz w przypadku pomylki nazbyt wczesnej sprzedazy) choc ta nie dala zadnego powodu do rozstania.(najwyzej od roku swieczki ladnie sie swieca itd itp) JUz sam nie wiem ........... moze szczegolnie trudno sprzedawalo mi sie ta spolke bo byl to jeden z nielicznych przypadkow kiedy wieksza czesc kasy zapakowalem w jeden papier (podobnie jak w polimex)nie pisze o pko bp bo to inna bajka.zawsze w przypadku takiej sprzedazy rodzi sie tez niepewnosc co do kolejnej inwestycji (dzisiejszego amrestu nawet w polowie nie jestem tak pewien jak bety:( Ale coz .......szolmastgoon tak wiec do zobaczenia jutro !
Pablo / .* / 2005-07-18 23:53
Orle chciałbym mieć takie problemy jak Twoje.
Pablo / .* / 2005-07-18 23:40
Na wykresie świecowym PKO BP w piątek pojawiło się takie piękne doji, a dzisiaj jeszcze piękniejsza czarna świeca. W podręcznikach nie wymyślono by lepszego przykładu.
Pablo / .* / 2005-07-18 23:34
Coś nie mogę dzisiaj spać.Drzaźni mnie jak patrzę na wykres AMICI
Pablo / .* / 2005-07-18 23:29
Obiecałem sobie, że jak Ampli spadnie poniżej 3zł to je sprzedam choćby ze stratą. I CO NIC taki już jestem kolekcjoner akcji. Pozdrowienia dla wszystkich kolekcjonerów akcji.
Pablo / .* / 2005-07-18 23:06
Witam wszystkichDopiero teraz mam możliwość usiąść przy komputerze.Orzełku jestem mile zaskoczony, że pamiętasz i cytujesz moje słowa sprzed kilku dni.Kolego Koło dlaczego na Milusiu obstawiłeś zlecenie stop tak wysoko po 3,44 i to na dzień przed ogłoszeniem wyników, kiedy większość inwestorów dyskontowała te wyniki, czyli spodziewała się dobrych wyników. Tym bardziej, że sam (jak pisałeś) czekałeś na ogłoszenie danych finansowych. Poza tym zlecenie stop wystawia się przeważnie poniżej ceny ostatniego zamknięcia lub otwarcia w zależności od tego, która cena jest niższa. Teraz to już jest po „ptokach” WIG 20 zaczyna figlować i zaliczył już trzy czarne świece z rzędu.Co sądzicie o Stalprodukcie a raczej o „skunksie” jak pisał Strokuś. Wróci do ceny sprzed dnia dającego prawo do dywidendy? Od kilku sesji widać, że cena zamknięcia jest utrzymywana na wysokim poziomie w stosunku do cen po jakich zawierane są transakcje w trakcie dnia. Ciekawe czy to jakaś zagrywka mająca na celu nie dopuścić do spadku kursu.Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy