Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nudna sesja z mocną końcówką

Nudna sesja z mocną końcówką

Money.pl / 2007-08-24 18:03
Komentarze do wiadomości: Nudna sesja z mocną końcówką.
Wyświetlaj:
inwestor1975 / 2007-08-25 00:26 / Tysiącznik na forum
Siedzi babcia na ławce, na której jest napisane "świeżo malowane". podchodzi mężczyzna i mówi: -Proszę pani, niech pani zejdzie, tu jest świeżo malowane. A ona mu na to: -Proszę pana ja i tak w to nie wierze. Wczoraj pisało ch** ci w dupę a ja siedziałam kilka godzin i nic...
marlowe / 2007-08-25 00:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:)
marlowe / 2007-08-25 00:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Początkujący myśliwy tłumaczy swojemu sąsiadowi:
- Nie ma bardziej chytrych zwierząt od lisa. Wczoraj przez cały dzień tropiłem jednego lisa, a gdy w końcu go zastrzeliłem, okazało się, że to pies !
marlowe / 2007-08-25 00:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pewien facet miał kaczkę, która potrafiła tańczyć. Schodzili się do niego wszyscy, którzy chcieli zobaczyć to widowisko, on ustawiał garnek, puszczał muzykę i kaczka zaczynała... tańczyć! Pewnego razu, po skończonym przedstawieniu podchodzi do niego kolega:
- Sluchaj stary, jak ty ją tego nauczyłeś?! Ja swoją kaczkę stawiam na garnku, puszczam muzykę, a ona nic!
- A świeczkę pod garnkiem zapalasz?
szymon / 2007-08-25 00:23 / Uznany Gracz Giełdowy
- Ojciec Żyd pyta się syna
- Mosche co byś chciał mieć?
- Pieniądze
-A potem?
- Bardzo dużo pieniędzy.
- A gdybyś miał bardzo dużo pieniędzy to co chciałbyś mieć?
- Odsetki
marlowe / 2007-08-25 00:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D:D:D:D
marlowe / 2007-08-25 00:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Po kilku latach ciężkich bojów wierny rycerz powrócił do królewskiego zamku.
Klęknął przed majestatem, złożył u stóp króla zakrwawiony i wyszczerbiony miecz i powiedział:
- Wasza Wysokość, przez ostatnie pięć lat wyrzynałem w pień wsie, puszczałem z dymem miasta, gwałciłem kobiety, topiłem dzieci - wszystko, by pognębić twoich wrogów na zachodzie...
- Zaraz, zaraz... - przerwał niepewnie król. - Przecież ja nie mam żadnych wrogów na zachodzie.
- Teraz już masz.
marlowe / 2007-08-25 00:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Menel przychodzi do biura zatrudnienia:
- Czy ma Pani dla mnie jakąś pracę?
- Niech no zerknę... taaak... mam! Proponuje panu stanowisko kierownika zakładu produkcyjnego, 140 000 PLN rocznie, samochód służbowy, opieka zdrowotna, telefon komórkowy, laptop...
- Pani chyba żartuje ???!!!!
- Owszem, ale to pan zaczął...
marlowe / 2007-08-25 00:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Przyszedł do lekarza bardzo, bardzo gruby facet, rozebrał się do badania i mówi błagalnie do doktora:
- Panie doktorze! Mam taką wielką prośbę! Niech pan się schyli i zobaczy, czy ON tam jeszcze jest, dobrze?
- No dobrze - powiedział lekarz, schylił się, odgarnął fałdy tłuszczu na brzuchu i mówi:
- No jest, proszę pana, jest.
- Och! Panie doktorze, czy może pan go ucałować ode mnie??
inwestor1975 / 2007-08-25 00:17 / Tysiącznik na forum
Pociąg Intercity pędzący gdzieś przez Lubelszczyznę. Do kibelka w celach "higienicznych" wchodzi młoda kobieta. Zmienia podpaskę i rozgląda się za koszem, przeznaczonym na takie sytuacje ale nigdzie go nie znajduje. Aby nie spowodować zapchania muszli klozetowej, z pewnym zawstydzeniem otwiera okno i wyrzuca przez nie starą podpaskę. Na stacji w Motyczu oczekując na jedyny pociąg, który się tu zatrzymuje, stoi zarośnięty facet i czyta "Chłopską drogę". Nagle z pędzącego Intercity wypada jakiś przedmiot i ląduje mu na twarzy. Facet bierze go w rękę, ogląda i mówi półgłosem:
-K****, niby wata a ryja nieźle mi rozwaliło.
marlowe / 2007-08-25 00:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D:D:D:D:DD:D:D
marlowe / 2007-08-25 00:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Mama miała dwóch synów: optymistę i pesymistę. Chciała im wyrównać
trochę szans w życiu i postanowiła, że na gwiazdkę da im nieco odmienne
prezenty - optymiście cos dołującego, a pesymiście cos wystrzałowego.
Jak pomyślała tak zrobiła. Pesymiście kupiła kolejkę elektryczna z
rozjazdami, tunelami, semaforami... słowem odlot. Dla optymisty miała
cos gorszego; zapakowała do pudełka końskie gówno.
Przyszła gwiazdka, chłopcy dostali prezenty obejrzeli
je, i mama pyta pesymisty co też mu Mikołaj przyniósł. A ten jak nie
zacznie narzekać: że kolejkę elektryczna, ale na pewno nie działa, pewnie się
szybko zepsuje, ma zepsute tory itd. itp. No więc mama podeszła do
optymisty;
- Co tam synku dostałeś od Mikołaja.
- A konika mamo , ale gdzieś spier...lił !
Jeck / 2007-08-25 00:10 / "Poławiacz perełek"
Siedmiu krasnoludków wraca z pracy, patrzą a tam w łożeczku laska 90-60-90....
Obudziła sie, dali jej sie napić,, zjeść, etc. "teraz bym sie wykąpała"
Weszła do prysznic.....a okienko tak wysoko...
wspięli sie jeden na drugiego, trzeciego...siódmego
"co robi?"-
1 krasnal- sciąga sukienkę, 2-ciaga sukienkę......7-ściąga sukienkę.
7- a teraz? 6- a teraz?........2- ateraz?
1- ściga stanik......6ściąga stanik
7- a teraz?......2-a teraz?
1- ściąga majtki, 2-ściaga majtki.....6-ściąga majtki.
7- no a teraz?, 6- no a teraz?.........2-no a teraz?????
1- stoi
2-mi też
3-mi też
4- mi też
5- mi też
6- mi też

dobranoc
tomtay / 2007-08-25 00:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
siodmego mi brakuje ;)
jeck_nielogo / 83.142.12.* / 2007-08-25 11:37
przepraszam...

.
.
.
7- mi też

teraz dobrze??
marlowe / 2007-08-25 00:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D:D
marlowe / 2007-08-25 00:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wraca żona z zakupów do domu. Wchodzi do pokoju i pyta męża:
- Kochanie, czy wiesz jak wygląda pomięte 100 zł?
Mąż na to, że nie wie. Żona wyjęła z portfela banknot 100 zł pomięła go i pokazała mężowi. Za chwilę pyta:
- Kochanie, a czy wiesz jak wygląda pomięte 200 zł?
Sytuacja się powtórzyła. Mąż powiedział, że nie wie. Żona wyjęła z portfela banknot 200 zł, pomięła go i pokazała mężowi.
Po chwili znowu pyta:
- Kochanie, a czy wiesz jak wygląda pomięte 45.000 zł?
Mąż znowu, że nie wie. Na to żona:
- To zejdź do garażu i zobacz.
inwestor1975 / 2007-08-25 00:06 / Tysiącznik na forum
Mama powiedziała do Jasia:
-Jasiu w kuchni na stole masz 50zł. Idz do sklepu i kup 1kg pomidorów, czosnek i cebulę.
Jasiu poszedł ale gdy przechodził obok sklepu z zabawkami spodobał mu się pluszowy miś.Postanowił go kupić.Gdy przyszedł do domu mama na niego nakrzyczała :
- Jasiu wydajesz moje ciężko zarobione pieniądze,idz natychmiast oddać misia do sklepu!!!
Ale Jasiu zamiast do sklepu poszedł do sąsiadki.Zapukał do drzwi, chwilę to trwało ale w końcu sąsiadka mu otworzyła.I powiedziała:
- Jazda do szafy zaraz tu będzie mój mąż!!!
Jasiu wszedł do szafy a tam stał goły mężczyzna więc się go zapytał:
-Chce pan kupić misia???
-Zamknij się mały dam ci 50 zł jak będziesz cicho.
- No ale kupuje pan tego misia czy nie??
- Dam ci 100zł jak się zamkniesz!!!
-no to bierze pan tego misia??
W tym momencie sąsiadka otworzyła szafę i powiedziała:
- Możesz już iść do domu?!
Jasiu poszedł i opowiedział wszystko mamie.Mama kazała mu iść do spowiedzi. Jasiu poszedł , ukląkł w konfesjonale i mówi:
-Proszę księdza ja w sprawie misia...
A na to ksiądz:
- Spadaj mały już nie mam pieniędzy!!!
marlowe / 2007-08-25 00:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dwaj Rosjanie jadą pociągiem trans syberyjskim. Wyszli na korytarz zapalić.
Jeden mówi:
- Zdrastwuj, kuda jedjosz ?
Drugi mówi:
- Ja jedu iz Maskwy w Nowysybirsk
Pierwszy na to:
- Charaszo, a ja jedu iz Nowowosybirska w Maskwu
Palą dalej i po pewnej chwili jeden z nich mówi z zachwytem w glosie:
- Wot k...a tiechnika !
inwestor1975 / 2007-08-25 00:04 / Tysiącznik na forum
ten dowcip super obrazuje korekte

Jasio idzie i płacze nagle napotyka mężczyzne
Mężczyzna pyta
-Jasiu dlaczego płaczesz???
-Bo zgubiłem 10 złotych!!!
-Masz tu dychę
A Jasiu zaczoł bardziej płakać
-Jasiu dlaczego płaczesz przecież masz dychę
-No tak ale jak bym nie zgubił to bym miał 20 złotych
marlowe / 2007-08-25 00:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Na castingu modelek dyrektor mówi pokazując na kandydatki :
-Ty, ty i ty .
Jedna sie wyrywa:
-I ja!! I ja!!
Dyrektor:
No dobra i ty...wypier...ć stąd
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy