Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nudna sesja z mocną końcówką

Nudna sesja z mocną końcówką

Money.pl / 2007-08-24 18:03
Komentarze do wiadomości: Nudna sesja z mocną końcówką.
Wyświetlaj:
marlowe / 2007-08-25 00:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Franek pije któryś dzień z rzędu. Wraca nocą do domu, tymczasem żona, która przebrała się za śmierć, wychodzi nagle zza rogu:
-Uuu! Za twoje pijaństwo pójdziesz do piekła!
-O cholera! - dębieje Franek. -Ale się wystraszyłem. Myślałem, że to moja baba.
marlowe / 2007-08-24 23:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie wiem czy to kiedyś wklejałem :) Ale podoba mi się :)

Pijany facet sika pod ścianą dużego domu w środku miasta. Obok przechodzi zgorszona pani i patrząc się na niego mówi:
-Ale bydle!
Na to on:
-Niech się pani nie boi, mocno go trzymam.
marlowe / 2007-08-24 23:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Po kilku nocach panna młoda skarży się matce:
- Wiesz mamo już kilka nocy śpimy razem i nic, jeszcze się nie kochaliśmy
- Ależ córeczko, może jest zestresowany
- Ale mamo on tylko książkę czyta, i wcale nie zwraca na mnie uwagi
- Wiesz córeczko, skoro on nie zwraca uwagi to może ja się położę zamiast ciebie i sprawdzę, o co chodzi.
I tak zrobiły. Mąż w łóżku czyta książkę, teściowa się kładzie i leży, nagle mąż wsuwa rękę pod kołdrę i w majteczki zaczyna rękę wkładać.
Wyskoczyła teściowa z lóżka i do córeczki:
- Ależ kochanie, chwile leżałam i zaczął się do mnie dobierać
- Tak, tak..., Palec zmoczy, kartkę przewróci i dalej czyta...
inwestor1975 / 2007-08-24 23:48 / Tysiącznik na forum
Grali garbaty z jąkałą w szachy. Grają a garbaty krzyknął szach-mat a jąkała do niego
- jak taaaaskiś ku k**** mądry to się wyprostuj.
marlowe / 2007-08-24 23:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Spotyka sie w Walentynki dwóch kumpli. Jeden mówi:
- Te, co ty taki markotny, stało się coś?`
- Eee, wiesz, z żoną się pokłóciłem. chciałem jej powiedzieć `ale masz ładną torbę`, ale się przejęzyczyłem i powiedziałem `ale masz ładną mordę`!`.
- To jeszcze nic... Ja siedzę ze swoją starą przy kolacji, chciałem powiedzieć `Podaj mi sól`,
a powiedziałem: `Ty stara szmato! Przez ciebie zmarnowalem 20 lat mojego życia!`
wakacje / 2007-08-24 23:46
Paweł Majtkowski: Kolejny rekord na rynku kredytów mieszkaniowych
24.08.2007 13:33 piątek

100 mld dziś, 200 mld w połowie 2009

Na koniec lipca zadłużenie Polaków z tytułu kredytów mieszkaniowych po raz pierwszy przekroczyła 100 mld zł – wynika a najnowszych danych NBP. Na tym nie koniec.

http://tnij.org/9gd
inwestor1975 / 2007-08-24 23:49 / Tysiącznik na forum
no idobra
100 mld w kredytach 100 mld w TFI 100 mld w OFE
marlowe / 2007-08-24 23:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kowalski wpada do szpitala, bo jego żona rodzi. Widzi położną i pyta:
- No i jak?
- Ma pan trojaczki. - Kowalski strasznie dumny:
- Ma się rurę, co!?
- Może i ma, ale trzeba by ją przeczyścić, bo wszystkie czarne......
inwestor1975 / 2007-08-24 23:46 / Tysiącznik na forum
Leca 2 pedały w samolocie i jeden do drugiego - ale mam na Ciebie ochotę. Chodź posmyramy się w pupę.. Na to drugi pedał - nie!! Zobacz ile ludzi!! Wszyscy będą zaraz gadać. Na to pierwszy - nie zwrócą na nas uwagi, zobaczysz. Po czym zwraca się do reszty pasażerów - Ma ktoś może długopis?? Nikt sie nie odezwał na co zaczęli się smyrać. Nagle z tylu samolotu jeden z pasażerów zaczął wymiotować. Przychodzi do niego steewardesa i mówi - Proszę pana!! mamy 21 wiek!! Mógł pan poprosić o tabletkę, albo chociaż torebkę.
Tak poprosić o nie dziękuje!!
Tamten facet chciał długopis to go w pupe .......
marlowe / 2007-08-24 23:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pod ścianą płaczu modli się cała kupa Żydów (cicho, w skupieniu, każdy sobie cos pod nosem szemrze) wśród nich jeden Amerykanin głośno zawodzi:
- Panie Boże daj mi $100, co to dla Ciebie! Tylko $100, proszę itd.
Po chwili podchodzi do niego wzburzony jeden ze Żydów, wciska mu setkę w rękę i mówi:
- Masz tu swoja setkę i spadaj stąd, bo nam, cholera Boga rozpraszasz, a my się tu o ciężkie miliardy modlimy!
marlowe / 2007-08-24 23:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kilku chirurgów spotkało się na przerwie obiadowej. Rozmawiają o tym, kogo najbardziej lubią operować.
- Ja to bardzo lubię operować księgowych. Wszystko w środku jest ponumerowane.
- Jeszcze łatwiejsi w obsłudze są bibliotekarze. Wszystko mają ułożone w porządku alfabetycznym - twierdzi drugi chirurg.
- Ja to lubię informatyków. Wszystkie narządy oznaczone odpowiednimi kolorami.
- A ja uważam, że najłatwiejsi do zoperowania są prawnicy. Nie mają serca, nie mają kręgosłupa, nie mają jaj, a głowę i dupę można bez problemów zamienić miejscami.
marlowe / 2007-08-24 23:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
- Bardzo martwimy sie o wujka Henryka. Myśli, że jest kurą...
- To dlaczego nie wyślecie go do lekarza ???
- Bo te jajka są nam potrzebne...
inwestor1975 / 2007-08-24 23:32 / Tysiącznik na forum
kot to taki kto to taki
to my z money ponuraki
albo juz śpicie
-Pali się wieżyczka. Przyjeżdża straż i ludzie skaczą. Skacze babcia złapał ją strażak.
Skacze dziadek, strażak go łapie. Skacze murzyn -nie rzucać spalonych

dobranoc
marlowe / 2007-08-24 23:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D:D:D:D
inwestor1975 / 2007-08-24 23:42 / Tysiącznik na forum
nom dobra to na doranoc
U Kowalskich są goście a, Jaś wychodzi ze swojego pokoju i krzyczy:
-Mamo! Chce mi się siusiu
Mama podchodzi do niego i mówi:
-Jak chce ci się siusiu, to idź do ubikacji i sam się wysikaj, a następnym razem, jak będziesz mówił,że chce ci się siusiu, to mów, że chce ci się gwizdać.
W nocy Jasio budzi dziadka i mówi:
-Dziadku, chce mi sie gwizdać.
-Ale jest noc.
-Ale dziadku, mi się chce gwizdać!
-Jasiu, ale jest noc, wszystkich obudzisz!
-Ale dziadku, ja nie wytrzymam, ja muszę gwizdać.
-To zagwizdaj mi po cichutku do ucha...
inwestor1975 / 2007-08-24 23:16 / Tysiącznik na forum
Proboszcz pewnej parafii musiał pilnie wyjechać. Zostawił młodemu księdzu kartkę z pokutami i kazał mu spowiadać. Przychodzi młoda dziewczyna do spowiedzi i mówi:
-proszę księdza, ciągnęłam druta
-ksiądz szuka na kartce ale nic nie ma o drutach
Woła ministranta i pyta:
-ministrant co dziekan daje za ciągnięcie druta
Na to ministrant:
-ja nie wiem ale mi dał SNIKERSA.
marlowe / 2007-08-24 23:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w mordę :D wściekle dobry kawał!
inwestor1975 / 2007-08-24 23:33 / Tysiącznik na forum
ups pospieszyłem sie z tym postem u góry
pawlus / 2007-08-24 23:10 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Wojciechowski wydał juz z 5 mln zł na JW Constr, ciekawe co sie kroi
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-08-24 23:05
Autor | ~Były Gracz Giełdow. [84.203.58.*] 2007-08-24 22:45 1)strata czasu
2)utrata pieniędzy
3)Utrata zdrowia (zapelenie spojówek, pogorszenie wzroku, żoładek i system defekacji ulega destrukcji objawiając się wrzodami, nietrzymaniem zwieraczy a nawet hemoroidami lub nowotworami itp.
4)Pogorszenie stosunków z rodziną i z przyjaciółmi a nawet rozpad np. małżeństwa
5)Wysokie ryzyko hazardu co powoduje kolejne pogorszenie stanu psychicznego człowieka a nawet śmierci najczęściej przez samobójstwo
6)większość relacji wizjonerów i jasnowidzów jasno mówi o upadku światowych giełd do 2012roku, czego preludium właśnie doświadczyliśmy podczas ostatniego miesiąca!!!
(ww.tajemniczyswiat.ija.pl/news.php
lub
ww.niewyjasnione.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=przepowiednie)
Ja osobiście wycofałem się już z tego piekła i powiem szczerze kilka punktów zaliczyłem,
niech to więc będzie przestrogą dla Was Moi Drodzy Przyjaciele. Teraz idę sobie nad jezioro cieszyć się tym co najważniejsze w życiu przyrodą i rodziną oraz przyjaciółmi.


P.S. Ten komunikat nie ma na celu straszenia nikogo lecz jest to raczej ostrzeżenie
a wiedz Drogi Giełdowiczu że pisze Prawdę i nie chciałbym abyś się o tym przekonał z późno.
Tak więc wybór należy do Ciebie.
Maciej O. / 212.2.100.* / 2007-08-24 23:11
hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahauhahahahhhhahahauahahahahahahahahhahahahahahahhhhhahahahhahahahayha a to dobre !
TOMOK / 2007-08-24 23:10 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
mam wrażenie, że ...
chcesz pogadać jeszcze?
Pozdrawiam
inwestor1975 / 2007-08-24 23:08 / Tysiącznik na forum
codo 2012
Kolega do kolegi:
- Dlaczego wszyscy się tak cieszą, że Polska wygrała 2012 Euro?
Przecież to niecałe 8000 złotych!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy