Forum Polityka, aktualnościGospodarka

O przebiegu wyborów prezydenckich nie zadecyduje głosowanie Polaków, którzy jeszcze mają ochotę glosować, ale prokurator.

O przebiegu wyborów prezydenckich nie zadecyduje głosowanie Polaków, którzy jeszcze mają ochotę glosować, ale prokurator.

Wyświetlaj:
logo / .* / 2005-08-25 20:05
Wisz kto ma największą siłę PRZEBICIA : Baran.Dlaczego: bo jak prze do przodu to nie patrzy na nic tylko prze.Cimoszewicz to "Twardy Tradycjonalista" i te zasady są mu znane jako" siła charakteru ".Z różnych wypowiedzi o jego deklaracji majątkowej najlepszą jest RZECOZNAWCA-RZECZPOSPOLITA wyceniając jego majótek na tylko 109 tyś zł.Reszta to była tylko "spekulacja polityczna".
zenek / .* / 2005-08-23 16:56
Z jednej strony najpoteżniejszym krajem tego świata (podobno demokratycznym) włada człowiek, który zdobył władzę dzięki decyzji sądu.A z drugiej strony Lepperowi nie przeszkadza ani oskarżenie ani nawet wyrok skazujący.Więc to bardzo miło ze strony Cimoszewicza, że tak zadecydował. I jeżeli rzeczywiście jest czysty (a wierzę, że jest) to od wyborców dostanie sporo punkcików. Bo nie tylko udaje, że ma zasady ale faktycznie to pokazał.
ersky / .* / 2005-08-25 14:02
tak, ma zasady a raczej jedna - nie odchodzic od koryta poki zostalo cos jeszcze...
zenek / .* / 2005-08-23 16:51
Rutkowski bawił się w talibów odpalając petardę na środku Piotrkowskiej. Może z 5 lat temu nikt by mu nie miał za złe takiego show ale w dzisiejszych czasach to lekkie przegięcie. Przecież mógł ich zgarnąć po cichu, nie musiał popisywać się ułańską fantazją.
Obywatel Polak / .* / 2005-08-22 09:31
niech zyje wolność słowa i ten no wypowiedzi
Marta / .* / 2005-08-22 07:07
Zgadzam się z wypowiedzią autora , że " żyjemy w czasach totalnego robienia ludziom wody z mózgu". Wynika to z wrodzonego lenistwa Polaków do samodzielnego myślenia. Z wielu wypowiedzi na forum wynika , że poparciem cieszą się ci politycy , których najczęściej widać w TV - nieważne , co mówią , ważne , że są prokościelni , natchnieni swoją wizją , opanowani i nie przedstawiają żadnych konkretów . A Polak już wie. Przecież nie będzie analizował wypowiedzi , bo po co myśleć samodzielnie? Przecież ksiądz w dniu wyborów wskaże tego , na którego trzeba gosować . A jak nie zagłosuje , to też się nic nie stanie , bo co tam jeden głos... Pozostają jeszcze pseudosondaże w TV, które wpływają na myślenie wielu rodaków . Jeśli wygrają Kaczyńscy lub Giertychy , będzie to skutek lenistwa samodzielnego myślenia wyborców . Tylko że prawdziwym wygranym po wyborach zostanie instytucja , stojąca w cieniu wyborów , czyli Kościół . A wtedy pozostanie emigracja , bo jak żyć w Polsce , która , jak powiedział w Sejmie jeden z posłow : " Polska może być biedna , ale ważne , żeby była katolicka" . Pozdrawiam wszystkich myślących samodzielnie .
logo / .* / 2005-08-25 20:29
W demokracj tak jak w biznesie nie wszystko mówi się do KONCA.Jeśeli ktoś się chce wygłupić to nikt nie ma obowiązku mu w tym przeszkadzać.Można go tylko później ewentualnie przeprosić że : nieświadomie i przez przypadek potaktowało Go się niechcący jak Dorosłego FACETA.Polacy nie wszyscy nauczyli się wszystkich zasad w szkole i dlatego nie należy się na nich obrażać ,raczej wskazane jest podpowiedzieć IM z jakich zasad kiedy mogą skorzystać jako swoje PRAWA.
Jan / .* / 2005-08-23 10:17
zgadzam się w kwesti lenistwa myślowego. Natomiast zupełnie nie zgadzam się w kwestii Kościoła. Kościół (nie mylić z poszczególnymi księżmi) nie ma preferencji politycznych. Mało tego - zakazuje wskazywania konkretnych partii podczas Mszy Św. Jeśli któryś ksiądz to robi, to jest to wbrew stanowisku Episkopatu Polski. Instytucja Kościołą wyrana będzie wtedy, kiedy więcej ludzi zacznie myśleć samodzielnie - w szczególności o tym, po co żyją...
ona / .* / 2005-08-27 23:19
Panie Janie, co do Koścoła to się z Panem nie zgadzam. Nie od dziś Kościół wtrąca się w politykę i manipuluje opini ą publiczną mówiąc na kogo głosować a na kogo nie - szczególnie widoczne jest to w małych miejscowościach. W życie prywatne obywateli też się wtrącją - nie widzę powodu żeby Kościół interesował się moją pupą i nakazywał stosować naturalne metody planowania rodziny - dziękuję nie skorzystam. Do Kościoła idę po to aby usłyszeć m.in. że Bóg mnie kocha a nie na kogo mam głosować albo czy brać tabletki anty czy nie. WOLNOĆ TOMKU W SWOIM DOMKU!!!!
+++ / .* / 2005-08-21 10:27
PaniePłaskońzRutkowskimracjęmaszzC imoszewiczewiczemniewygłupiajsie
Gosia / .* / 2005-08-21 00:15
A niby to dlaczego wyborcy mają wyręczać prokuratora? To może wogóle demokratycznie głosujmy wyroki sądowe, decyzje US itp itd !? Ja głosuję za zrezygnowaniem przez Money z usług pana Płaskonia.
ALMUS_39 / .* / 2005-08-20 19:52
A jaką cechę charakteru należy przypisać Kaczyńskiemu za sformułowanie: "SPIEPRZAJ DZIADU", jeżeli doradzanie o ubezpieczeniu to buta i pyszałkowatość ? Nie zawężaj Pan tematu.
Andre / .* / 2005-08-19 19:55
Przeciez oświadczenie o wycofaniu to kolejny chwyt wyborczy, który ma zwiększyc poparcie - podobnie jak celebrowane opory przed startowaniem. To oczywiście wolno i jest to sympatyczniejsze niż zagrywki teczkami ale w portalu specjalistycznym oczekiwałbym więcej przenikliwości.
Q / .* / 2005-08-19 19:53
Panie Płaskoń, daj pan spokój. Najlepiej, zeby wszystko było elegancko i wspaniale, ale mijało się z prawdą???
Smeagol / .* / 2005-08-19 17:56
Jest w tym sporo racji. Z utęsknieniem czekam na takie wybory, w których o wygranej kandydata będzie decydował na przykład lepszy program gospodarczy, a nie PR- owskie chwyty. Podoba mi się styl kampanii, jaki wniosły ze sobą nowe twarze. W szczególności mam tu na myśli Bochniarz i Religę.
PiotrPiotr / .* / 2005-08-20 00:48
Pisać każdy może, jeden lepiej, jeden gorzej. Panu Płaskoniowi ja dziękuję, coż za kunszt!
programista komputerowy / .* / 2005-08-19 22:54
Jest tylko jeden mały problemik panie Smegapol. Ciekawe, co każdy z nas rozumie przez "lepszy program gosodarczy". Może okazać się, że dla każdego z nas to całkiem inne programy. Cholernie ciężka ta demokracja.
Grossvater / .* / 2005-08-19 22:51
Zgadzam się i będę głosował właśnie na H. Bochniarz. Coś w życiu dokonała a Polska, szczególnie obecnie potrzebuje Prezydenta myślącego kategoriami szeroko rozumianego interesu społecznego (miejsca pracy, klimat dla biznesu i rozsądna opieka socjalna) a nie myślącego kategoriami poprawności prawniczej naszego ułomnego ustawodawstwa - ciekawe jaki jest obecny wynik meczu Państwo kontra Obywatele przed Trybunałem w Strasburgu.
RH+ / .* / 2005-08-20 14:19
panie Gross...., chybaś pan bardzo młody i nie pamiętasz "dokonań "p. Bochniarz(miała już swoje 5 min.w rządzie).Jedno jest pewne ,jeśli jej kandydatura przejdzie to na pewno nie przybędzie miejsc pracy,a biedni będą jeszcze biedniejsi!
Piotr / .* / 2005-08-19 14:41
Wydaje się ,że o ile "Money" chce uchodzić za fachową stronę internetową to powinna zrezygnować z usług pana Płaskonia.
logo / .* / 2005-08-19 21:05
Pańska opinia to nie nasza opinia !!!!Powinien Pan to uwzglądnić .Uzurpuje Pan sobie nieprzysługujące sobie PRAWA!
Piotr / .* / 2005-08-22 13:49
do :Logo. NNie pisałem w liczbie mnogiej tylko w pojedynczej ,czyli za siebie.Za to Pan(i) pisze w liczbie mnogiej.1.Czyli Pan(i) uzupuruje sobie to co mi zarzuca.2.Była taka partia ,w której używało się liczby mnogiej."No wiecie" jaka.
Zbyszek / .* / 2005-08-19 15:16
Nie do końca jestem pewien co Pan rozumie przez określenie "fachowy", ale jeśli to co przypuszczam, to polecam "Wprost", "Życie Warszawy" i "Rzeczpospolitą", jako "fachowe" w najwyższym możliwym stopniu. Pozdrawiam.
polake / .* / 2005-08-19 22:12
Przywaliłeś teraz z tym Wprostem. To jedna z najbardziej nieobiektywnych gazet na polskim rynku gazet (oczywiście tych poważnych).
Obywatel Polak / .* / 2005-08-19 10:52
i że waszym zdaniem demokracja to jest wtedy gdy wygrywa czerwone lub czerwonopodobne [vide PO]Mam właśnie nadzieję że wasze pragnienia się nie spełnią, i że prezydentem zostanie człowiek z poza układu, nie uwikłany w proceder budowy III RP
obywatel zwyczajny / .* / 2005-08-19 22:44
To oczywiste, że demokracja jest tylko wtedy gdy spełni się pragnienie Obywatela Polaka. Dawno nie byłem tak ubawiony.
logo / .* / 2005-08-19 21:38
To bardzo słuszne założenie. Ale jak chce Pan przekonać "TRADYCJONALISTóW" że te założenie jest racjonalne i wymaga zaufania nas wszystkich do nabrania wiary że można INACZEJ !!!! Ja jestem za!!!
Obywatel Polak / .* / 2005-08-22 10:06
to proste - przedewszystkim należy zachęcać "obywateli" do kozystania z własnego mózgu, do odrzucania propagandy płynącej z mediów, tylko do kierowania się własnym rozsądkiem,,,, ja wiem że to nie łatwe, gdyż więkrzość chce żeby za nich podejmowano decyzje,,,, no i lata komuny też zrobiły swoje
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy