Forum Polityka, aktualnościGospodarka

O przebiegu wyborów prezydenckich nie zadecyduje głosowanie Polaków, którzy jeszcze mają ochotę glosować, ale prokurator.

O przebiegu wyborów prezydenckich nie zadecyduje głosowanie Polaków, którzy jeszcze mają ochotę glosować, ale prokurator.

Wyświetlaj:
Marta / .* / 2005-08-19 10:13
Jakby dobrze pogrzebać w przeszłości wszystkich kandydatów , na polu bitwy zostałby li tylko Stan Tymiński . Proponuję również prześwietlanie karier i oświadczeń samych członków komisji . Wystarczy rzucić hasło , że pan W. lub G. , lub ktokolwiek czegoś nie dopełnił i taki , za przeproszeniem członek , musiałby się gęsto tłumaczyć przed nami , czyli' przypadkowym społeczeństwem " , jak powiedziała jedna posłanka z Olsztyna , obecnie na liście....
bdds / .* / 2005-08-19 09:34
Panie Płaskoń! W.Cimoszewicz nie naciskany przez nikogo zadeklarował się zrezygnować w przypadku gdyby ciążyły na nim zarzuty. Dlaczego podważa Pan jego prawo do takiej a nie innej decyzji. Osobiście jestem pewien że deklaracja ta jest jedynie politycznym gestem wynikającym z pewności iż prokuratura nie podejmie żadnych działań w tej sprawie a z pewnością nie przed wyborami. Natomiast Pańska argumentacja jest chora: jeżeli Policja prowadzi dochodzenie w sprawie włamania a przy tej okazji wykryje sprawcę morederstwa niezwiązanego z tą sprawą to co? Komisja po wykryciu tej sprawy - związanej zresztą z wyjaśnieniem afery ORLENu - przekazała do dyspozycji uprawnionym do tego organom tj. prokuraturze.
Kowalski / .* / 2005-08-19 13:49
A może towarzysz Cimoszewicz ma "swojego sędziego" i tylko dlatego taki pewien swego, że mu g....o udowodnią - ale i tak te komuchy wszyscy jak sztandarowy (ugly) tow. Oleksy i tak wyprą się wszystkiego - nawet wyroku sądu gdy będzie niepomyślny
polake / .* / 2005-08-19 22:15
Przypominam, że nie tylko lewica wypiera się wyroków. Kaczyński też olewa swój wyrok i komentuje, że to wyrok polityczny. To szczyt obłudy, bo jak to samo zrobił Oleksy, to go potępił za krytykę sądu.
Lowca Androidow / .* / 2005-08-22 02:17
Poznaje Was, polake, po Waszym jezyku.Nie kryjcie sie, Parteigenosse Honecker, za zmieniajacymi sie nicknames.Kup sobie jutro swoja biblie pt. "NIE" i zajmij sie ogladaniem ogloszen o nowych ofertach filmow klasy blue movies.
Pendrive / .* / 2005-08-19 11:17
Jasne: Pan Cimoszewicz ma prawo do takiej lub innej decyzji. Mysle jednak, ze prawdziwy problem tkwiacy w tej sytuacji jest tylez banalny co tragiczny: jestem przekonany, ze W.Cimoszewicz + grono wspolpracujacych z Nim Prawnikow doskonale wiedza, czy (?!) zlamal prawo czy nie. On to wie najlepiej. Mozliwosci sa zatem dwie -1. Wie, ze nie zlamal prawa. I co wtedy robi? O ile pamietam, sa procedury prawne, ktore umozliwiaja w takiej sytuacji, na wniosek "zainteresowanego" przeprowadzenie blyskawicznego postepowania i wydania wyroku: niewinny. 2. wie, ze zlamal prawo. I co wtedy robi? Ano - wydaje sie, ze powinien zrobic dwie rzeczy: zlozyc stosowne oswiadczenie do prokuratora, bo to moze miec wplyw na zlagodzenie kary - a jako osoba publiczna wystosowac takze stosowne oswiadczenie skierowane do mediow - i zejsc ze sceny.A co my tu teraz mamy? Powiedzmy, ze gwizdnalem sasiadowi rower sprzed domu. Polowa osiedla widziala, jak to robilem. Oddac sasiadowi rower?.... jak przyjdzie i upomni sie - to oddam i przeprosze (powiem, ze sie pomylilem, bo byl podobny do mojego samochodu...) A jak nie przyjdzie? No to nie bylo sprawy!Zona Cezara podobno winna byc poza wszelkim podejrzeniem. Nie wiem, kto tu jest Cezarem i ile Cezar ma zon, mam jednak wrazenie, ze wszystkie mocno chodza na boki. Cezar o tym wie i tylko odcina kupony. Wazne jest to, zeby w Rodzinie bylo zasobnie. pozdrawiam,
logo / .* / 2005-08-19 21:19
Pan tu pisze o pięknych zasadach ludzi z prawdziwym "POLITYCZNYM CHARAKTEREM".W tej kampani Cimoszewicz postawił na inne cechy charakteru kandydata na AUTORYTET POLSKI!!! Jest "TWARDYM TRADYCJONALISTOM".
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy