Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Obama pod obstrzałem. Porównali go do Hitlera

Obama pod obstrzałem. Porównali go do Hitlera

Wyświetlaj:
bolo pędziwiatr / 212.14.47.* / 2011-12-09 14:36
polityki Adolfa Hitlera. Podobnie jak Naziści USMani także prowadzą bezustanną politykę szntażu, prowokacji, wywolywania kolejnych wojen w celu podporządkowania sobie calego Świata. natomiast polityka UE jest polityką W.B. i Francji z przed II Wojny Światowej, wtedy ustępowali Hitlerowi teraz ustępują i wykonują dyktat wojenny USManów. Prawa obywatelskie w USA i UE nie istnieją. Reżimy całkowicie ignorują prawa obywatelskie i tłumią w zarodku wszelkie formy sprzeciwu obywatelskiego [patrz na likwidację zgromadzeń "Oburzonych"]. Nowoczesne systemy monitoringu zapewniają reżimom totalną kontrolę nad spoleczeństwami. Do tego rosnące bezrobocie i wydłużanie wieku emerytalnego dopełniają ponury obraz czarnej przyszłości obywateli z tych krajów.

USA+UE = Globalne Reżimy Totalitarne
Bonanza / 2011-12-09 14:47
Porównywanie Obamy do Hitlera i USA do III Rzesz jest dla mnie duuuuuużą przesadą!!
Adrian12a / 77.252.246.* / 2011-12-09 09:14
Cienki ten autor. Nie zna ani historii ani logiki. Skąd wymyślił, że republikanie porównali Obamę do Hitlera?
Natter2 / 2011-12-09 09:12 / Tysiącznik na forum
Coś strasznego ,dla Republikanów dobre są tylko wojny.
x.a.v / 194.151.16.* / 2011-12-09 08:39
Haha - brawo dla autora !! Porwnanli polityke Obamy wobec Iranu do polityki ustepstw wobec (!!!) Hitlera!! wiec przyrownali go do Chemberleina i Daladiera... a nie do Hitlera...
TyTy / 193.201.167.* / 2011-12-09 08:33
"Prezydent Obama musi natychmiast przerwać swoją doktrynę ustępstw i słabości wobec Iranu."

Zleceniodawcy republikanów z Tel Avivu jak widać nie śpią. Powtarza się scenariusz iracki, skoro udało się raz, dlaczego nie spróbować ponownie? Jeśli udało się wmówić całemu światu, że Saddam trzyma broń chemiczną pod łóżkiem, dlatego nikt nie może tej broni znaleźć, to zrobmy to jeszcze raz. Problem w tym, że już nie rządzą.

Najnowsze wpisy