Forum Polityka, aktualnościKraj

Obama pozostawił Warszawę zadowoloną

Obama pozostawił Warszawę zadowoloną

Money.pl / 2011-05-29 16:32
Komentarze do wiadomości: Obama pozostawił Warszawę zadowoloną.
Wyświetlaj:
tesa1959 / 2011-05-29 16:32 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Było to niewątpliwie wyjątkowe spotkanie podczas, którego doszło do ważnych rozmów z innymi przywódcami regionu.

Artykuł jest wzorem poprawnej polszczyzny. Autor zapamiętał z lekcji j. polskiego, że przecinek stawia się przed słowem "który, którego", ale zapomniał, że słowo "podczas" tworzy ze słowem "którego" związek. Jest to zdanie złożone i słowo "podczas" rozpoczyna zdanie podrzędne. Redaktor powinien co najmniej przejść kurs intensywnej nauki gramatyki.
ździcho / 213.146.39.* / 2011-05-29 17:20

Redaktor powinien co najmniej przejść kurs intensywnej nauki gramatyki.

pocoludziomdzisiajsiespieszyniemajaczasunazastanawianiesienadgramatykaczytajatakjakjapiszechromolićtamprzecinkiwaznezebybyłozrozumialeocochodzipozdrawiam
tesa1959 / 2011-05-29 21:48 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Twój wpis łatwiej zrozumieć niż redaktora. A tak poważnie, to właśnie z tego pośpiechu wynikają nieporozumienia.
Natter / 2011-05-29 17:43 / Tysiącznik na forum
Nie bądzmy tacy drobiazgowi, przecinek po czy przecinek za .Są większe pułapki .Polska to dziwny kraj,ale i dziwna kraina .W tym przypadku sam nie wiem czy postawiłem prawidłowo przecinki .Co do artykułu, to warszawiacy napewno są zadowoleni że to wizyta się skończyła
tesa1959 / 2011-05-29 22:14 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

przecinek po czy przecinek za .

Jeśli za to płacą, to trzeba wykazać się profesjonalizmem przynajmniej w pisowni (o treści nie wspomnę).
ytghjh / 109.74.97.* / 2011-05-30 08:28
Dopóki przy władzy będą przedstawiciele obcego mocarstwa to niestety nie będzie w tym kraju dobrobytu. Polska to nienormalność przecież a obecny stan bardziej mi przypomina GG niż wolność.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy