Forum Polityka, aktualnościKraj

Obama przwiózł prestiż, nie zniesienie wiz

Obama przwiózł prestiż, nie zniesienie wiz

Money.pl / 2011-05-28 08:42
Komentarze do wiadomości: Obama przwiózł prestiż, nie zniesienie wiz.
Wyświetlaj:
plmbielu.pl / 2011-06-04 12:15
..."przywiózł prestiż". To jest typowy kawałek kiełbasy dla Polaków, tylko....za grubej szyby i to w dodatku
matowej. Zawsze trktowali Polaków jak zło konieczne. Zreszta cały czas tak jest....
wex / 83.20.178.* / 2011-05-28 11:27
USA zniosły wizy dla czechów-nie było kulawej konstytucji i procedur, był szacunek. Wiz dla polaków nie zniosa bo uważaja nas za dziwke. I tak nas mają.
Pilsener / 2011-05-28 10:27 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Należy zrozumieć, że USA są krajem bardziej demokratycznym i praworządnym, tam nie dzieli się obywateli na kategorie i nie załatwia takich spraw ustawą z inicjatywy politycznej. W polsce gdyby trzeba było wizy dla Eskimosów - proszę bardzo, pstryk i już jest odpowiednia ustawa. W normalnym kraju działa to inaczej - obowiązuje konstytucja, są procedury. W tym wypadku trzeba by zmienić całe prawo wizowe, w USA nie będą jak w polsce dzielić ludzi wg klucza politycznego i wpisywać w ustawie obywatele jakich krajów mogą a jakich nie mogą starać się o wizy.
mięso armatnie / 77.252.222.* / 2011-05-28 10:45
Pani senator eskimos praworządnie zablokowała to ostatnio.
mięso armatnie / 77.252.222.* / 2011-05-28 10:19
Drogawy ten prestiż.
gall333 / 2011-05-28 09:06 / Bywalec forum
Szkoda właśnie że na wieży w Smoleńsku w tym tragicznym dniu nie zasiedli Polscy agenci.
Samolot i tak by się rozbił a Nie było by się do czego przyczepić aby winę zwalić na Rosjan.
Ale tak to jest że wnioski wyciąga się po fakcie.
e d u k a t o r / 62.244.149.* / 2011-05-28 10:04
Skad ty to towarszyszu wszystko wiesz?
Od oficera prowadzacego?
Andiii 5 / 83.31.83.* / 2011-05-28 08:44
http://4wladza.nowyekran.pl/post/15747,polska-kraj-transparentny-do-bulu
Oszolomowaty / 89.229.89.* / 2011-05-28 08:42
Z sieci. Do przemyslenia:
"...Przyglądałem się dziś gorliwcom w różnych mundurach. Biegali po ulicy, sprawdzali każdą kratkę ściekową pod „Mariottem”. Niczego nie przeoczyli, kilkukrotnie czytali moje dokumenty, pewnie dlatego że lekko zarośnięty, w garniturze, przypominałem im pewnie Czeczena, albo innego podejrzanego rasowo delikwenta.
Dumni, zmobilizowani, profesjonalni.
Szef BOR pan Mariusz Janicki, pewnym siebie tonem, opowiadał o tym jak to doskonale współpracuje z amerykańskimi służbami.
Z telewizora dotarła do mnie informacja jak to na kilkadziesiąt minut amerykańscy agenci przejmują dowodzenie na wieży kontroli lotów na lotnisku Okęcie.
Pan prezydent Bronisław Komorowski z firmowym uśmiechem zadowolonego mędrca zjadł posiłek w towarzystwie amerykańskich gości.
Kwitniemy, mocarze nas poważają, jesteśmy silni, zwarci i gotowi.
Nikomu nie zagrozi już "ślepy snajper".
Wszystko pięknie.
Usiadłem na ławce, spoglądałem na tą kłębiącą się ciżbę w różnokolorowych mundurach i kamizelkach, na te jeżdżące tam i z powrotem radiowozy i karetki i… czułem coraz większy smutek.
Tam, na lotnisku Siewiernyj, nie było nawet kulawego BOR – owca, nikt nie wszedł na wieżę, gdzie siedzieli dziwni ludzie. Nikt nie troszczył się o polskiego prezydenta.
Potraktowano go jak niepotrzebnego przybłędę.
Jak dziś macie czelność stawać w świetle jupiterów i prężyć się w dziarskich postawach z okazji wizyty prezydenta Obamy?!
Jak wam nie wstyd?!
Straciliście polskiego prezydenta, nie potrafiliście nawet godnie ochronić jego ciała.
Drżeliście przed Ruskimi jak osiki.
A teraz pohańbieni znów podnieśliście miedziane czoła?
Oficerski honor to przecież przeżytek sanacji.
Skąd zatem wy się wzieliście panowie „oficerowie”?..."
gall333 / 2011-05-28 09:08 / Bywalec forum
Może opowiedz jeszcze o jakichś swoich problemach.
e d u k a t o r / 62.244.149.* / 2011-05-28 10:02
gall333 ty to jakis Kretyn czy inny Polglowek a moze jestes z Poltuska?

Najnowsze wpisy