Forum Polityka, aktualnościKraj

"Obamie będzie łatwiej spełnić obietnicę dotyczacą wiz"

"Obamie będzie łatwiej spełnić obietnicę dotyczacą wiz"

Wyświetlaj:
waz(usa) / 62.88.171.* / 2012-12-21 13:36
Baju baju bedziesz w raju. Wizy nie zostana zniesione i basta, jest to czyste mamienie rodakow przez roznych politykow w USA, ktorym zalezalo na glosach Polonii. Np. senator Schumacher, ktory wedlug "Nowego Dziennika" (z NY) "walczyl o Polske" jakos tak wywalono wielkimi litreami naglowek. Amerykanie to ignoranci, o Polsce wiedza tyle co nic, chociaz i tak zrobili wielki postep od czasow Jana Pawla i Walesy.Ponadto Polonia w USA nie ma nic do powiedzenia i jako spolecznosc w polityce sie nie liczy. Skonczyl sie komunizm, skonczyla sie rola Polski i Polonii dla USA.

"Komorowski przypomniał, że Obama zapowiedział ponowne odwiedzenie naszego kraju w związku z uroczystością otwarcia Muzeum Żydów Polskich."

I oto wlasnie chodzi, o Zydow.
Zydzi amerykanscy generalnie sa antypolscy.
I tak bylo od dawna. Juz Paderewskiego oskarzano o antysemitizm, pomimo jego charytatywnej dzialalnosci, "poniewaz sprzedwalo to lepiej gazete".

Mieszkajac od 35 lat w USA nie slyszalem pozytywnej opinii ze strony srodowisk zydowskich na temat Polakow. Dokonywalismy tylko "pogromow", w Polsce panuje powszechny antysemityzm, polskie obozy koncentracyjne w czasie II wojny, etc. i dopiero niedawna masowa akcja protestacyjna Fundacji Kosciuszkowskiej spowodowala zmiany w redakcyjnych zaleceniach odnosnie sformulowan "polskich obozow koncentracyjnych". Nie wystarczylo to jednak aby prezydent Obama nie wyglupil sie. Poplatanym jezykiem przypomnial o "polskich obozach" w trakcie ktoregos z przemowien juz po naszej akcji protestacyjnej.
pr rp / 192.193.116.* / 2012-11-08 10:00
Nie wiem czemu Polacy tak się jarają tymi wizami. po co jechac gdzieś gdzie nas nie chcą?
AZ208 / 62.10.75.* / 2012-11-08 09:05
chce wiz do usa i chce wiz dla yankesów z taki samymi utrudnieniami !!!!
OD JUTRA !!!!!!
heniek14 / 91.225.188.* / 2012-11-08 08:43
Jak się tak Komorowski cieszy z obecności amerykanów w Polsce,to niech se trzyma ich na prywatnym POdwórku.Jeśli takowe posiada.Bo mnie to koło d...y lota.W koło same przyjaciele,więc przed kim mamay się bronić.A Iranem to wy mnie straszta.Ja nie Żyd.

Najnowsze wpisy