Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Obietnice Andrzeja Dudy. Niższe emerytury i nieznaczne podwyżki w pensji

Obietnice Andrzeja Dudy. Niższe emerytury i nieznaczne podwyżki w pensji

Wyświetlaj:
icek rabin / 195.116.182.* / 2015-05-29 09:38
Ja bardzo lubie takich polityków , którzy obiecują i spełniaja obietnice. Budżet jak dla mnie może sie spokojnie zawalić, ważne żeby braki w budżecie skutkowały w pierwszej kolejności odcięciem kasy dla posłow ,senatorów, urzedników i innych zatrudnianych przez państwo i była gwarancja ,że nikt nie zwiększy podatków.
r6r47 / 95.108.51.* / 2015-05-28 22:39
Ale strasza!!!.hydra lep podnosi-NA PROZNO!!!!
vitama / 95.108.51.* / 2015-05-28 22:38
Jak do tej pory rospieprzaja pieniadze amatorzy z ulicy w tym penerskim rzadzie (komunistyczny byl o niebo sprawniejszy i madrzejszy)to jalkos Money nie wylicza.A powinien-przepieprzenie milionow na zbytki smiedziuchow biskupow i calego nizszego kleru.Na fety pokazujace tych pacanow publicznie,na bledne i prostackie decyzje nieudacznikow w ministerstwach i wiele innych idotyzmow tegfo aw3angardowego rzadu nieusdaczne3go.Teraz kiedy jeszcze nowy Prezydent jeszcze nie piastuje urzedu to te "
makaronirze"juz cuduja,kombunija i strasza jak to Polacy beda biedni.A paszla von cholota .W jesieni nowy rzad(napewno nie kretacze i kombinatory PO-PSL)rozpocznaporzadki po tych zbirach gnusnych i zarlocznych.Wtedy Polska odetchnie czyustym powietrzem.NIgdy,Przenigsy PO i ten czerwony PSL!!!
widziały gały / 82.132.244.* / 2015-05-28 14:40
Każdy polityk co ukradł powinien siedzieć w więzieniu w Indonezji razem z szczurami na koszt rodzinny .

Następne złodziejstwo w majestacie prawa to ZUS i im podobni , jak upadna to sprzedadzą marmurowe budynki , a eemeryci pujda na do piachu jak w obozach za Adolfa !!!!!!

Są kraje gdzie składki to tylko parę procent od pensji ( 5%) , a wystarcza na operację zemby i podstawowe świadczenia , tylko u nas taki absurd ciągnie się latami i okrada obywateli .

Jak nie wyjdziemy wspólnie znów na ulice jak cały naród , to nic się nie zmieni , ja już widły mam gotowe
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
widziały gały / 82.132.244.* / 2015-05-28 14:27
Po co Nasz szanowny prezydent Duda poleciał do biskupów ? Po instrukcję !!!! Przywództwo kościoła kk to wielka obłuda wyliczona na złubożenie społeczeństwa i pranie mózgu komu się da .
Otwórzcie oczy siła i perswazja zawsze do celu , a całe wieki nie pokornych palili na stosach , im tylko chodzi by ludzi trzymać w zwiedzeniu i panować nad duszą i ciałem.

Jak nieda się po dobroci , to sięgna po inne środki , gdzie jest ta tolerancja o której tyle się mówi . Jedyna słuszna droga to rozdział kościoła od państwa i koniec pracowania na czarnych nierobów , niech płaca podatki jak wszyscy , a nie umowy typu konkordat. .


Szanuję ludzi uczciwych i otwartych nie zależnie od religii i poglądów , ale nierobów i pedofilów trzeba wrescie pogonić.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
widziały gały / 82.132.244.* / 2015-05-28 14:07
Dostanie tylko kler , a my ciemna masa dalej bijmy przed nimi pokłony , bo myślenie boli !!!!!!! W tym kraju
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ewa666 / 79.163.192.* / 2015-05-28 11:33
Kaczyński wie skąd brać kasę - następny oszołom.Kasę można odzyskać likwidując konkordat.
Oni tego nigdy nie zrobią.
Okradli999 / 31.63.184.* / 2015-05-28 15:32
nie, tu jest potrzebna ustawa, nie masz godnych warunków to mają zapewnić ci rentę, wtedy i godne warunki by się znalazły. ja jak będę miał godne warunki to mi nie przeszkadzają konkordaty. mogę i księżom rzucać na tacę, bo mam z czego.

bo wiek emerytalny wzrósł, to tu te pieniądze należało dać bezrobotnym, bo to są pieniądze, które należały się bezrobotnym
ewa666 / 79.163.192.* / 2015-05-28 11:12
Widziałam jak wodowali nowoczesny statek - już DUDA odbudował przemysł stoczniowy ha,ha...lud to kupił
katon1012 / 83.10.12.* / 2015-05-28 11:06
- Godne życie nikt nikomu nie da gdyż zależy to tylko i wyłącznie od danej osoby,od jej przygotowania do dorosłości,posiadanego wykształcenia ogólnego i zawodowego,ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i ponoszenia coraz większych ciężarów społecznych w formie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz podległych pracowników z ich rodzinami. Czyż nie jest prawdą ludowe powiedzenie że pieczone gołąbki same nie lecą do gębki. Likwidując w Polsce ustrój socjalistyczny zlikwidowano równocześnie syndrom więźnia któremu coś się należy i ktoś mu coś da bez jego udziału.Tylko głupcy,naiwni i leniwi wierzą w mrzonki że ktoś im coś da bez ich osobistego wysiłku.
- Damy, damy, tu damy, tam rozdamy - oto ostatnio modne hasełka dla zdobycia elektoratu. Tylko skąd wezmą pieniądze? Od „onych” zapewniają otumanionych . Otóż szanowni państwo ONI to my podatnicy. Jeśli pracodawca zostanie zmuszony do podniesienia pensji to wzrośnie cena jego towaru bo musi więcej zapłacić za jego produkcję (ludzie przy taśmie), transport (kierowca), samą sprzedaż (pani przy kasie). Wszyscy twierdzą, że opodatkuje się hipermarkety i banki i będzie. Skąd będzie? Naiwnym się wydaje, że prezes banku czy sieci handlowej od ust sobie odejmie żeby dla państwa polskiego było? Śmiechu warte. Nam-obywatelom się odejmie z portfela; mniejsze oprocentowanie rachunków i lokat, wyższe ceny w sklepach. Zaraz pewnie ktoś odpisze, ze konkurencja nie pozwoli. Po pierwsze albo się chce konkurencji i wolnego rynku ale wtedy zarobić trzeba samemu albo czekać na socjal, po drugie skoro cena chleba, paliwa mięsa i innych produktów rosła i rośnie to czemu nagle teraz ma się zatrzymać. To już nie jest wiara w socjalizm czy kapitalizm, tylko wiara w magię.
- Nie można akceptować jakichkolwiek programów gospodarczych kierując się nienawiścią,zazdrością i pobożnymi życzeniami oraz będąc zaślepionymi osobą lub osobami je głoszącymi. W gospodarce obowiązuje żelazna logika i tylko chłodna matematyka i żadne hokus-pokus tu nie pomoże.Trzeba pamiętać że czym więcej wytworzymy dochodu narodowego tym więcej mamy do podziału. Każdy program gospodarczy to dwustronne równanie ;z jednej strony "dać" z drugiej strony "brać" a w przypadku braku równowagi uzupełnia się niewiadomą "kredyt", który bierze się od innych i spłaca wraz z odsetkami później własnymi środkami najczęściej przez następne pokolenia. Aby to rozumieć wcale nie trzeba mieć ukończonych studiów ekonomicznych a wystarczy zdrowy rozsądek choćby taki jaki jest potrzebny przy prowadzeniu gospodarstwa domowego. Ludzie nie dajcie się otumaniać!
- Trzeba zapamiętać raz na zawsze że majstrowanie przy polityce podatkowej państwa zawsze kończy się w portfelu jego obywatela i to boleśnie.
yurora / 95.108.51.* / 2015-05-28 23:05
Aby godn8ie zyc to wcale nie potrzeba jakich cudow.Jak moze normalny czlowiek zyc obecnie godnie ,kiedy sirmiezne pacany rzadzace zniewolily ludzi przez nakladanie haraczy (haracz beki,haracz od wlasnosci ktora nie daje zadnego dochodu.)jak mozna placic podatehk od piwnicy-czy ona daje jakis dochod.Jak moge placic poatek za swoja wlasnosc ktora kupilem za wlasne pieniadze i zaplacilem przy kupnie podatek.Jak ci rzadzacy idioci maja sily zeby chciec natrzucic podatek od telewizora ktorego nie mam i nie nie bede.Czy komuna by na taki pomysl wpadla.Ale w komunie nie bylo tyle milonow rospieprzanych na dziadoski parlament rozbuchany do granic przyzwoitosci skladajacy sie w wiekszosci z penerow i lajz skandalicznie sie zachowujacych i z lepkimi lapami(komuna na takie frykasy pieniedzy nie miala bo pracownikowi musiala zaplacic pobory w czasie i premie ,oraz wypoczynek zorganizowac..Miejmy nadzieje ze juz ten posr...y okres upodlenia sie konczy wreszcie,ze juz styropian brudny jest eliminowany z zycia publicznego.
abc854 / 31.63.184.* / 2015-05-28 13:17
jasne, nieudolność polityczna jest za to odpowiedzialna. gdyby polska wyprodukowała więcej żywności, więcej odzieży, więcej budynków itd., zamiast zajmować się okradaniem i tworzeniem niepotrzebnych firm, to wtedy było by bogactwo. a tak bieduje, renta mi się należy i odszkodowanie za władzę ludzi, którzy nie powinni jej pełnić, jeżeli nie potrafią. tu już jest produkowane za dużo, a rozdane za mało. w piekle będę miał lepiej. ja muszę podnosić swoje kwalifikacje, coś ty z drzewa spadł. żeby pracować dla kogoś to ja muszę jeszcze za to płacić. ja dla siebie to mógłbym pracować nie dużo czasu żeby żyć w tym państwie i to bez szkoły
abc854 / 31.63.184.* / 2015-05-28 19:19
a ty masz szkołę ze doprowadziłeś do takiego stanu jaki jest obecny? na chu mi szkoła, jeżeli taki polityk ją ma i nic nie myśli. 18 mln Polaków za granicą, bo nie miało co jeść.
zwiększyć do jasnej wiek emerytalny, a nie stworzyć w te miejsce stanowisk pracy tylko wygnać ludzi za granicę. idź się schowaj szkolony paj.
Paul86 / 213.238.97.* / 2015-05-28 11:03
Ten Stanisław Gomułka to jakiś krewny Władysława? A niby czemu zyskać ma znowu tylko wybrana grupa?! Każda dodatkowa złotówka w rękach obywatela to korzyść dla gospodarki. Dosyć tego komplikowania prawa.
alka24 / 83.7.46.* / 2015-05-28 11:03
wg tych wyliczeń moja emerytura będzie najwyższa "dzięki temu",że będę pracować od 60 roku życia do ukończenia 67 lat, a po co pracuję od 20 roku życia i mam 30 lat pracy to nie wiem?
pokojowiec / 195.205.12.* / 2015-05-28 11:03
Wybrany oszust jedyne obietnice które spełni to te dane Kosciołowi. Episkopat specjalnie sie zebrał by przesłac zyczenia i o sobie przypomnieć
aia / 83.12.59.* / 2015-05-28 11:01
Kto na niego głosował!!! Ludzie wierzycie w bzdurno-obietnice!! Przejrzyjcie na oczy!!
machno / 94.229.223.* / 2015-05-28 10:58
..od 2016r...a nie zabraknie na godziwa emeryturę..zaden h...jednak nie wspomina o tym..dlaczego?!
julcia 1111111 / 95.40.149.* / 2015-05-28 10:57
niech wezma na to z odpraw świty komora bo to koszt 11 mln przecież

Najnowsze wpisy