Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Obietnice premiera bez pokrycia? Tak dużych rezerw nie ma

Obietnice premiera bez pokrycia? Tak dużych rezerw nie ma

Wyświetlaj:
FirezeuG / 2012-10-18 09:56 / Tysiącznik na forum
Nikt nie oczekuje od niego kolejnych obietnic. Czemu wszystkie partie traktują nas jak stado owiec na pastwisku? Trzeba wreszcie zacząć zabierać to co już dawno powinno być odebrane. Czas zakończyć subwencje, dopłaty, przywileje, programy pomocowe itp. Czas wprowadzić jeden podatek który będą płacić wszyscy bez wyjątku. Oczywiście na początku przyjemnie i miło nie będzie, ale napewno wyjdzie nam to na zdrowie w długiej perspektywie. Przestańcie obiecywać nowe dodatki i zacznijcie ciąć, przynajmniej ja, od was tego oczekuję.
kim ty jesteś ? / 94.42.189.* / 2012-10-18 10:16
czas wprowadzic do Kodeksu Kranego przepadek mienia pochodzacego z przestępstwa !!
ZASTANAWIASZ SIĘ DLACZEGO TEGO NIE CHCE PLATFORMA I PSL ?

czy Ziobro miał rację mówiąc publicznie o zawiązkach Mira z Pruszkowem i finansowaniu PO przez Pruszków ?
Dlaczego Pruszków został uniewinniony a bloger /antykomor/ skazany ?

Czy wiesz, że żyjesz w Amber państwie i sycylijskie klimaty odnajdziesz w Trójmiescie ?

a zadałeś sobie pytanie dlaczego i Bolek i kwaśnioewski nie chcieli pozbawić ubeków extra emerytury ? dlaczego rodziny ofiar oprawców musiąły się składac na ich komfortowe życie w tzw III RP kiszczaka i jaruzelskiego ?

pozdrawiam
FirezeuG / 2012-10-18 10:55 / Tysiącznik na forum
Bardziej miałem na myśli ucięcie wszelakich obiążeń skarobowych które i tak trzeba będzie pozabierać (wcześniejsze emerytury, publiczna służba zdrowia, ZUS, KRUS, ulgi podatkowe i cała reszta badziewia).
Zupełnie mnie nie interesuje to co napisałeś powyżej. Te konkretne sprawy mają niewielki wpływ na moje codzienne życie.

dlaczego rodziny ofiar oprawców musiąły się składac na ich komfortowe życie w tzw III RP kiszczaka i jaruzelskiego

Bardziej mnie zastnawia czemu muszę się składać na emeryturę czterdziestoletniego: górnika, kolejarza, strażnika więziennego itd., skoro na moją muszę zapracować sobie sam.
trol z zielonej wyspy / 94.42.189.* / 2012-10-18 11:16
na ich emeryture nie musisz się składac oni przez 40 lat swojej pracy wpąłcali składki na swoją emeryturę ! dotarło to do ciebie !

zadaj sobie pytanie dlaczego skąłdasz się na sowitą emeryturę kiszczaka , jaruzelskiego i im podobnych drani. Oni nigdy nie płacili składek ZUS-owskich ! Dlaczego płaciłes na emeryturę kata obozu Morela, do 2009 roku Rp wysyłała mu emeryture do Izraela, dlaczego płacisz na emeryturę Stefana Michnika prokuratora bierutowskiego, siedzacego obecnie w Szwecji. dlaczego płacisz na emeryturę zabóców ks. Popiełuszki ? Odwal sie od ludzi pracy, oni maja prawo do swojej emerytury !

a ze te sprawy cię nie interesują to prawda, zawsze w histroii Polski byli tacy co Polska ich nie interesowała, a gdy powstała okupiona krwią patriotów to oni zaczęli na niej żerować. To jest zwykłe kundelstwo, tak dosżło do rozbiorów Polski!
FirezeuG / 2012-10-18 11:51 / Tysiącznik na forum

na ich emeryture nie musisz się składac oni przez 40 lat swojej pracy wpąłcali składki na swoją emeryturę ! dotarło to do ciebie !

Najpierw mała informacja. W naszym systemie emerytalnym aktualne wypłaty świadczeń finansowane są WYŁĄCZNIE z wpłat które w DNIU DZISIEJSZYM przekazują podatnicy do ZUS. Żadne środki nie są odkładane indywidualnie przez podatnika na poczet świadczeń które będzie pobierał w przyszłości. Prościej rzecz ujmując: Ja opłacam część emerytury moim rodzicom, a moją emerytyrę powinny mi opłacać moje dzieci.
zadaj sobie pytanie dlaczego skąłdasz się na sowitą emeryturę kiszczaka , jaruzelskiego i im podobnych drani

Jak napisałem powyżej, uciąć całość bez wyjątków.

Odwal sie od ludzi pracy, oni maja prawo do swojej emerytury !

A ja to niby co? Też pracuję z taką tylko różnicą że na własnej działalności. Czemu niby moja praca jest "gorsza" (ja nie mam związku zawodowego, dodatków itp.) od tych których wcześniej wymieniłem?
dagusia_rak / 2012-10-18 11:54 / Bywalec forum
a czy kiedyś premier obiecał nam coś, co zrealizował? zastanówcie się dobrze, bo wydaje mi się, ze za duzo to tego nie było
FirezeuG / 2012-10-18 12:06 / Tysiącznik na forum
Niestety muszę przyznać Ci sporo racji.
więcej siana / 83.238.153.* / 2012-10-18 10:08
to jak się wyżywią krewni i znajomi królika
PO DŁUGACH ICH POZNACIE !! / 79.191.219.* / 2012-10-18 09:53
JEDEN milion dotacji unijnych generuje PIĘĆ MILIONÓW DŁUGÓW. No lemingi, ile NOWYCH DŁUGÓW wygeneruje 300 MILIARDÓW unijnej manny, którą Tusk obiecał a Bielecki dzisiaj ZATWIERDZIŁ. Te dotacje to nie nowina, Caryca Katarzyna tez DOTOWAŁA królika RP, Stasia z Ciołków w ramach UNII ROSYJSKO-PRUSKO-AUSTRIACKIEJ. Wtedy mieliśmy Polskę tylko przez 150 w BUDOWIE - tym razem POLSKA w BUDOWIE będzie do końca świata i dzień dłużej.
lola z zielonego wzgórza / 94.42.189.* / 2012-10-18 10:25
ostrożnie kalkulujesz "wykształceni z dużych miast" czują sie najlepiej w większym zadłużeniu, myśle, że ich guru dojdzie do 2 bilionów żł. i czmychnie do Brukseli. Tam sobie porobił kontakty, przeciez Lemingi dały mu na igraszki 535 milionów żł. na usmiać się Prezydencję. Nikt go z tego nie rozlicza przecież !

no i doszło donkowi jeszcze inwestycje super parasola nad narodowym, aby mogli dach zamykac podczas deszczu !

Polacy nic się nie stało !
ted8404 / 81.210.106.* / 2012-10-18 09:30
Szkoda atramentu żeby o tym pisać.Nikt chyba nie traktuje poważnie skrajnie lewicowych i populistycznych obietnic Tuska.Oczywiście poza fanatycznym moherowym elektoratem postkomunistycznym którego jest liderem.Wraz ze zmianami demograficznymi Tusk traci swą naturalną bazę czego symptomy można już zauważyć.Młode i wykształcone pokolenie otwarte na świat i demokrację nie wybierze raczej człowieka który w Europie jest pośmiewiskiem.
jabu74 / 77.254.210.* / 2012-10-18 09:23
macha tymi lapkami jak adolfik
pomo dore / 2012-10-18 09:56 / Tysiącznik na forum
spece od "mowy ciała" mu wytłumaczyli że tak zdobywa sie zaufanie słuchacza. Debosy takie rzeczy łykaja jak małe pelikany ale jak ktos przeszedł odpowiednie szkolenia z technik sprzedazy to takie rzeczy wyłapuje od razu. Wiec jak gość zaczyna mi machac łapami i robić piramidki z dłoni to wiem od razu że chce mnie wychujać i gonie łobuza.
ojciec wikary / 78.131.154.* / 2012-10-18 10:15
bo oni mysla ze sa mistrzami Jedi
bsf / 46.45.103.* / 2012-10-18 08:57
Obietnice Tuska są bezcenne a dług , który wygeneruje spółka z nieograniczoną bezmyślnością bedziemy spłacać przez 100 lat
wodne igraszki / 195.114.165.* / 2012-10-18 08:35
Tato, daleko do tej Ameryki? Wiosłuj szczeniaku,wiosłuj.

Najnowsze wpisy