Forum Polityka, aktualnościKraj

obietnice przedwyborcze

obietnice przedwyborcze

modeleczk211 / 2011-09-26 09:40
jaki macie stosunek do obietnic przedwybroczych roznych partii? wierzycie im? ja na przyklad nie weirze juz PO, mieli tyle zrobic, a nic z tego nie wyszlo...chyba bede glosowac na inna partie...
Wyświetlaj:
rembert2 / 2011-10-02 20:05 / Tysiącznik na forum
A olac te wybory i durnowatych politykow-NIECH SIE SAMI WYBIERAJA
jagoda100 / 77.255.170.* / 2011-10-02 20:00
Obietnice przedwyborcze-to sa tylko haczyki, na które próbuja złapać rybki, czyli wyborców. Uderzaja w to , co najbardziej boli, emerytury, ustawa żłobkowa itd. obiecując cud zmian-który tak naprawdę jest nierealny, niewykonalny. Pamiętajmy, że wprowadzanie zmian to proces długofalowy i aby przekonać, nieprzekonanych też potrzeba czasu-bo jak wiemy każda zmiana wymaga odpowiedniej liczby głosów. I aby było widać efekty potrzeba więcej niż 4 lata, ponieważ jeśli teraz "przodującą partią" będzie "przeciwnik" będzie więcej narzekania, zwalania winy, i obsadzania swoimi - wszelkich możliwych stanowisk. I jeszcze jedna istotna kwestia-posłowie sa po to aby wszelkie podejmowane kroki zmierzały do poprawy sytuacji tych, krórzy ich wybrali, a nie aby toczyć swoje osobiste rozgrywki, szukać winnych obecnej sytuacji(która jest wynikiem sprawowania władzy WSZYSTKICH dotychczasowych rządów)i mówić" to ja, to ja będę lepszy". Życzę wszystkim rozsądku w stawianiu krzyżyka :)
routerr / 2011-09-26 14:02
tak to już jest, że przecież z kampanii przedwyborczej nie zrezygnują, wolą już kłamać w żywe oczy...
baloon / 2011-09-26 11:51
a ja odnoszę wrażenie, że właśnie w tej kampanii przestali obiecywać, za to inne partie wręcz przeciwnie... a szczególnie Palikot z tym swoim spotem...
bartoo98 / 2011-09-26 10:36 / Bywalec forum
ja tez nie wierze, ale cos zrobic, oni musza cos zaoferowac wyborcom, kazdego wybor czy im wierzy czy nie

Najnowsze wpisy