Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Obietnice wyborcze PO. Partia wyjaśnia szczegóły programu gospodarczego

Obietnice wyborcze PO. Partia wyjaśnia szczegóły programu gospodarczego

Wyświetlaj:
pomalutku / 83.250.120.* / 2015-09-19 15:19
wiecie co, drodzy państwo, się zmieniło po 8 latach ich, nazwijmy to umownie, rządów, otóż to, że po tej sobotniej konwencji, nie mogą się już udać falangą, uzbrojeni w służbowe karty płatnicze, do "Sowy" lub w inne, podobne miejsca, aby wtranżolić policzki wołowe popite maderą po 900 zł za butelkę. Jednego się już realnie i praktycznie panicznie boją, to jest że ich podsłuchują. A słuchać jest co, szczególnie w temacie dbania o dobro społeczeństwa.
Balbinka882 / 89.70.57.* / 2015-09-19 15:17
Polecam co niektórym nauczyć się czytać a potem pisać bzdury.PO ma bardzo realny i dobry dla każdego obywatela Polski plan,którego wprowadzenie znacznie poprawi jego sytuację życiową.A co do Pana Lewandowskiego bo widzę krytyka w komentarzach poszła w jego stronę to proszę sobie przypomnieć jak walczył o dotacje z Unii zarówno dla Polski jak i rolników.
robert870 / 81.190.247.* / 2015-09-19 15:15
"Mniej zarabiasz, więcej zyskujesz"..., więc po co się starać, podwyższać kwalifikacje, żeby mniej zyskiwać?Już całkiem zgłupieliście w tym amoku utrzymania władzy.W parlamencie z tym poparciem i tak będziecie, wy po prostu zaczynacie szaleć ze strachu przed utratą władzy i rozliczeniami za swoją działalność.Dobrze wiecie, że Antoni czeka żeby wam podziękować.Stąd ta panika i obietnice bez pokrycia.Skończy się karanie tych, którzy ujawnili na światło dzienne wasze krętactwa, machlojki, chamstwo i lekceważenie obywateli, zacznie się w końcu karanie tych "krasomówców" i dlatego głosuję na PiS, chociaż kiedyś na was głosowałem.Ciężkie czasy przed krętaczami, bardzo ciężkie.Sztum, Wołów, Rawicz, Czarne i wiele innych miejsc dla was czeka na pensjonariuszy.
ret554t4 / 91.205.33.* / 2015-09-19 15:12
ludzie kto dzis sie pokazał na pierwszym planie Janusz Lewandowski była Unia Wolnosci i Dariusz Rosati komunista w latach 1966 -1990 byl w PZPR to co My mozemy od tych ludzi oczekiwac klamstwa i nic wiecej przez 25 lat Ci ludzie narazali Wolnos Polske dzis sa pierwszymi postacimi Platformy Obywateslkei to jakis zart, Zaretm jest rowniez to ze kwota ktora tych ustaw wynosi 10mld zl przy czy Polski budzet koszt uczymania dzis NFZ I ZUS jest pond grupo 100mld zl , mysle ze Polske do koncza trzeb okras do konca . Wczoraj czytałem znowu ze rzad pozyczył z Banku Swiatowego 4mld zl kiedy sie dowiem ze rzad bedzie splacal dlug ktory przezz ostanie 8lat wzros do 550mld zl oficjalnie, Dosc tych klamstw i oszerstw panietajcie POwce Polakom jestescie dluzni 130mld zl za OFE kiedy to zplacicie.
popranie polityczny bełkot / 188.129.255.* / 2015-09-19 15:11
zamiast publicznie wypowiadać to, co Misio Kamiński mamrocze pod nosem, obiecaliby wyglansować "kupę kamieni" papierem ściernym i następnie ją pomalować tęczowymi barwami.
Zioolo / 109.241.206.* / 2015-09-19 15:10
Super. Będziemy bogaci bo rządy proponują życie wg schematu: zarabiasz, płacisz podatki...to kij ci w zadek. Będziesz płacił jeszcze więcej. Jestes zlodziej.Nie zarabiasz, nie płacisz podatkow...to świetnie. Zapłacimy ci żebyś miał jeszcze większą motywację żeby być bezużyteczny. Powinno się wspierać bogatych żeby zarabiali jeszcze więcej i płacili proporcjonalnie większe podatki. Żeby ich dzieci mogły płacić jeszcze większe podatki. Bo dzieci rodziców żyjących na zasilacz z pewnością pójdą w ich slady
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Andrej601 / 31.61.136.* / 2015-09-19 15:05
Żaden polski pracownik nie powinien popierać kandydata, który wydłużył wiek emerytalny, wprowadził elastyczny czas pracy i 12-miesięczny okres rozliczeniowy. Żaden polski pracownik nie powinien głosować na osobę, która ograniczyła prawa obywatelskie w ustawie o zgromadzeniach i uniemożliwiła przeprowadzenie referendów obywatelskich w sprawie wieku emerytalnego i obowiązku szkolnego 6-latków. Żaden polski pracownik nie powinien głosować na kandydata, który chce strzelać z ostrej amunicji do protestujących, chce likwidacji umów o pracę, a związki zawodowe chce wysłać na Powązki.
Typ spode łba / 82.171.152.* / 2015-09-19 15:05
PO. Mieliście 8 lat żeby to zmienić. Teraz proponujecie coś dla obywateli? Razem z PSL, SLD i PiS-em różnicie się tylko w szczegółach. Po wyborach nic się nie zmieni. Jedne ryje zastąpią inne i tak cały czas. Władza publiczna jest na ostatnim miejscu punktem któremu mógłbym zaufać - niezależnie od jakiej partii by ona pochodziła. Zasada zaufania do państwa będąca doktryną prawną w moim poczuciu jest megaśmieszna. Ja w mojej egzystencji domniemywam czyn zabroniony lub haniebny wobec mnie jako obywatela tego państwa. Demokracja = nikt nie ma zaufania dla nikogo.
MITRO / 37.247.62.* / 2015-09-19 15:05
MUCHA TO MI LATA W POKOJU A OBIETNICE PO I PSL TO MY POLACY SLYSZYMY 8 LAT.I OSIEM LAT SLYSZYMY O AFERACH ALE NIE SLYSZYMY A WYROKACH TYCH AFER WIEC DZIEKUJE JA OSOBISCIE ZA TAKA POLSKE OSZUKANA I POLSKE DLA KOLESIOW POLSKE GDZIE WLADZA MOWI NA MNIE MURZYNSKOSC I NAZYWA MNIE DEBILEM BO ZARABIAM MNIEJ NIZ 6000 TYS ZL.DZIEKUJE I JESZCZE RAZ DZIEKUJA BARDZO
rabbbit / 141.0.12.* / 2015-09-19 15:03
no tak,im mniej Polak zarobi tym bedzie mu lepiej-oto motto zlodziei po,to niech ci zlodzieje z wiejskiej obetna sobie apanaze do 1200 pln i nie beda musieli okradàc Polakow a bedzie sie im zylo lepiej,te zryte berety z po naprawde uwazaja ze Polacy to idioci bo pracuja za mniej niz 6000 pln
poiuuyt / 31.133.16.* / 2015-09-19 15:03
...przeciez to juz wszystko bylo !!!
będzie się działo / 83.250.120.* / 2015-09-19 15:01
zapytajcie tych ekspertów od siedmiu boleści, co to jest "efektywna" stawka podatkowa. Spoko, nie odpowiedzą wam, bo jakbyście się zorientowali co to za hydra, to w panice kalesony byście pogubili
jano275 / 83.230.46.* / 2015-09-19 15:01
Czyli 8 lat złodziejstwa nachapali się zadłużyli nas Polaków no i żeby przez następne 4 lata żyło się w dobrobycie to trzeba znowu nałgać naobiecywać - (zrobimy podniesiemy zlikwidujemy itd.) i lemingi znowu ich wybiorą choć sami będą zryć szczaw i mirabelki.
ada1660 / 217.113.238.* / 2015-09-19 15:00
Mniej pracujesz, więcej zyskujesz.
matylda89 / 79.208.133.* / 2015-09-19 15:00
Sami nas okradali przez 8 lat .jak leje się zimna woda do tyłka to obiecują złote góry ,ale bez złota.zakłamańcy wszysci .dosyć tych kłamstw.

Najnowsze wpisy